PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکنیکهای گیتار آکوستیک

digilap
Tuesday 17 January 2012, 11:14 AM
برای دوستان هنرمند و بزرگوارم پیشنهادی دارم
کسانی که به گیتار آکوستیک علاقه دارن! در هر سبکی که هستن ! میتونن متدها و تکنیکهای مورد علاقشونو و یا درخواستهای تکنیکی شونو همینجا بزارن تا بقیه کمکشون کنن!

بزن زنگو

sefarius
Tuesday 17 January 2012, 12:37 PM
اگه کتابی سولویی چیزی در سبک کانتری دارید (یکم بانجوییش باشه :دی ) ممنون میشم در اختیارم قرار بدین

nayuop
Tuesday 17 January 2012, 01:44 PM
راه بندازین این تاپیکو که خیلیییی عالیه
من خودم دنبال یه همچین کتاب ها و متد هایی هستم

digilap
Wednesday 18 January 2012, 06:45 AM
راستش منم دنبالشم!
بیشتر دنبال اینم که تکنیکهای خاص و یا مثلا اگر دیده باشید وارم آپ هایی که برای گیتار الکرتریک وجود داره و یا سوویپ های مختلف و کلا تکنیکهای جالب اینجا به اشتراک گذاشته بشه!

تا دوستان چقدر همت کنند !

البته نمیشه انتظار زیادیم داشت چون ! خوب خیلی کمتر از گیتار الکتریک متد براش هست! و کلا کار کمتری هم انجام شده! البته من اینجوری فکر میکنم ! شایدم اشتباه میکنم!
موفق باشید

digilap
Wednesday 18 January 2012, 06:47 AM
کسی میدونه چطور روی سیمهای باس (شماره 4 و 5 ) بهترین راه پول آف چیه! به سمت بالا یا به سمت پائین؟

Honey_Shababi
Wednesday 18 January 2012, 08:54 AM
کسی میدونه چطور روی سیمهای باس (شماره 4 و 5 ) بهترین راه پول آف چیه! به سمت بالا یا به سمت پائین؟

دوست عزيز...ميشه منظورت رو يكم واضح تر بگي؟...آخه پول آف كه ديگه بهترين راه نداره...

digilap
Wednesday 18 January 2012, 10:24 AM
اگه بخوام خیلی خلاصه بگم باید عرض کنم که وقتی روی سیمها شماه 1 و 2 و 3 هستید تکلیف معلومه بهترین راه پول آف به سمت پایینه یعنی انگشت رو به سمت پائین میکشیم تا سیم را رها کند ! اما وقتی روی سیمهای بالا هستیم خصوصا وقتی بخواهیم روی چند نت پشت سر هم پول آف کنیم

A pull off is not quite the opposite of a hammer-on (You can see links before reply), however the concept is similar. Similar to a hammer-on the goal is to make another sound with picking the string. To execute a pull off your fret hand presses down and pulls down on the string but does not bend it but instead 'plucks' it.

در این حالت یعنی روی سیمها بالا دیگه به نظر میاد حرکت انگشت به سمت پائین درست نباشه!و حرکت انگشت به سمت بالا هم کمی مشکله!شما چطور انجامش میدید!در برخی کارهای ستوریانی در یکی از آن پلاگ هاش دیدم! اگه اشتباه نکنم اون به سمت بالا انجامش میداد!

موفق باشید

armageddon_st
Thursday 9 February 2012, 08:52 AM
سلام
خوبي

پست خيلي خوبيه
ولي نميدونم چرا اينو توي تاپيك گيتار الكتريك زدين ....!
گيتار اكوستيك تاپيك مخصوص داره.
شرمنده

شادباشي:bc
فعلا

ARDALAN_m
Thursday 9 February 2012, 12:00 PM
سلام
خوبي

پست خيلي خوبيه
ولي نميدونم چرا اينو توي تاپيك گيتار الكتريك زدين ....!
گيتار اكوستيك تاپيك مخصوص داره.
شرمنده

فعلا

سلام
نداره ها من ندیدم
:5:

armageddon_st
Thursday 9 February 2012, 02:15 PM
سلام
نداره ها من ندیدم
:5:

سلام
خوبي

راست ميگي
به اسم آكوستيك نداره
ولي كلاسيك كه داره
توي اون مطرح ميشد خيلي مربوط تر بود تا توي مبحث الكتريك.

فعلا

digilap
Sunday 12 February 2012, 12:27 PM
سلام
با عرض پوزش دوست من باید عرض کنم
نه تکنیکها گیتار آکوستیک خیلی بیشتر متمایل به سبکهای الکتریک هستن! مثلا در بیشتر اونا از پیک (مضراب) به جای انگشت دست راست استفاده میشه! سبکهای کانتری بلوز و .... هیچ ربطی به سبک کلاسیک ندارن! در حالی که بین گیتار آکوستیک و الکتریک مشترک هستن! و ...

digilap
Wednesday 14 March 2012, 09:21 AM
سلام

به نظر شما آکوستیک تکنیکهای سولو داره؟
یعنی همنطور که در الکتریک هست؟
پیشنهاد میکنم که دوستان به صورت اخص به سبکهای آکوستیک اشاره کنن!
به نظر میرسه آکوستیک بیشتر در همراهی با خواننده و برای پر کردن صدا به کار میره و ریتم همراه خواننده!

نظر شما چیه؟
تا حالا چیز متفاوتی تجربه کردین؟

1 حس میکنم انگشتهای دست چپم به لحاظ قدرت نگهداری سیمها کمی ضعف دارن بهترین راه به نظر دوستان چیه؟ :43:

ARDALAN_m
Wednesday 14 March 2012, 01:15 PM
سلام

به نظر شما آکوستیک تکنیکهای سولو داره؟
یعنی همنطور که در الکتریک هست؟
پیشنهاد میکنم که دوستان به صورت اخص به سبکهای آکوستیک اشاره کنن!
به نظر میرسه آکوستیک بیشتر در همراهی با خواننده و برای پر کردن صدا به کار میره و ریتم همراه خواننده!

نظر شما چیه؟
تا حالا چیز متفاوتی تجربه کردین؟

1 حس میکنم انگشتهای دست چپم به لحاظ قدرت نگهداری سیمها کمی ضعف دارن بهترین راه به نظر دوستان چیه؟ :43:

بله داره چه جورم داره
برای مثال آهنگ What Could Have Been از November's Doom که جدید هست رو میتونم نام ببرم
قدیمی ها هم که زیاد هستند

درمورد همراهی با خواننده هم درسته به نظر من هم بیشتر اینطور هست

درمورد سوال هم باید بگم فینگر آکوستیک به مراتب از الکتریک سفت تر و خشک تر هست و به همین جهت هم تمرین بیشتری می طلبه در این مورد

digilap
Saturday 17 March 2012, 09:11 AM
اگه بخوایم برای گیتار اکوستیک پیکاپ بزارم منظورم پیکاپیه که بشه براحتی گذاشت و برداشت! که البته روی دستروشن هم صدای خوبی بده دوستان چی پیشنهاد میکنن؟
لطفا مارک و قیمت بدید و مواردی رو بفرمائید که در ایران وجود داشته باشه!
digilap
Monday 26 March 2012, 09:04 AM
سلام دوستان
کسی نبود جواب بده؟!
یا شایدم عیده رفتید عشق و صفا؟!

Honey_Shababi
Monday 26 March 2012, 10:00 AM
سلام دوستان
کسی نبود جواب بده؟!
یا شایدم عیده رفتید عشق و صفا؟!

دوست عزيز...سوالي كه شما مطرح كردي هيچ ربطي به تكنيك هاي گيتار آكوستيك نداره!

digilap
Tuesday 27 March 2012, 09:41 AM
من قبول دارم
ولی یه کم منصفانه نگاه کن چند تا پست زده شده که در مورد تکنیکهای گیتار باشه و دوستان چیزی به بقیه یاد داده باشن؟!
در ضمن

من در قسمت گیتار الکتریک و در مورد پیکاپها هم پست گذاشتم!همین پست رو ! ولی بازم کسی جوابی نداد!!

خوب بالاخره یه نفر باید لااقل یه چیزی بگه که ما دستمون بیاد!

باور کنید انجمنهای انگلیسی زبان رو نمیشناسم وگرنه فکر کنم خیلی از بحثها اونجا بهتر دنبال بشه! البته شاید!

چیز زیادی نمیدونم ! بیشتر میخوام از دوستان چیزی یاد بگیرم ولی انگیزه یاد دادن خیلی کمه! شایدم دارم اشتباه میکنم!
شایدم اینجا دارم وقتمو تلف میکنم!

Honey_Shababi
Tuesday 27 March 2012, 09:59 AM
من قبول دارم
ولی یه کم منصفانه نگاه کن چند تا پست زده شده که در مورد تکنیکهای گیتار باشه و دوستان چیزی به بقیه یاد داده باشن؟!
در ضمن

من در قسمت گیتار الکتریک و در مورد پیکاپها هم پست گذاشتم!همین پست رو ! ولی بازم کسی جوابی نداد!!

خوب بالاخره یه نفر باید لااقل یه چیزی بگه که ما دستمون بیاد!

باور کنید انجمنهای انگلیسی زبان رو نمیشناسم وگرنه فکر کنم خیلی از بحثها اونجا بهتر دنبال بشه! البته شاید!

چیز زیادی نمیدونم ! بیشتر میخوام از دوستان چیزی یاد بگیرم ولی انگیزه یاد دادن خیلی کمه! شایدم دارم اشتباه میکنم!
شایدم اینجا دارم وقتمو تلف میکنم!

اسم اين تاپيك چيه؟!!...تكنيك هاي گيتار آكوستيك...درسته؟...خب شما ميتونستي سوالت رو تو تاپيك گيتار آكوستيك بپرسي نه اينجا

اين چيزي هم كه شما داري ميپرسي نبايد انتظار داشته باشي همه بدونن!!!

به هر حال...من توصيه ميكنم از همون اول يه گيتار آكوستيك پيكاپ دار خوب بگيري تا به اين مشكلات برنخوري.

digilap
Wednesday 28 March 2012, 08:47 AM
خوب اگه بگم شما درست میگی حله؟!!

شما درست میگی !من دلیلش رو عرض کردم ولی فکر نکنم کسی گوش بده بگذریم !

یه تکنیک جالب در بلوز و کانتری روی گیتار آکوستیک بند کردن روی سیمهای باس و در واقع سیم می هست!و یا pull off کردن مثلا در نظر بگیرید روی فادیز سر دسته از سیم می باس هستید

You can see links before replyالبته شک ندارم که خیلی از دوستان این تکنیک رو امتحان کردن. اگه غلطی چیزی داره بگید تا درستش کنیم! به لحاظ نت نویسی میگم. این تکنیک یه لهجه خاص بیایونی داره البته از نظر من
امیدوارم دوستان لذت ببرن!یه بند سادست ولی میتونه کلی به کار لهجه بده.
دوستان باسواد تر اگه لطف کنن و تکنیکهای ناب تری اینجا بذارن ممنون میشم!دوست داشتم میشد فیلم بگیرم ولی امکان آپلود کردنش فعلا برام نیست!

موفق باشید

lonly
Monday 30 April 2012, 11:53 AM
توی این تایپیک میشه راجع به آهنگ خاصی حرف زد؟بحث کرد سوال کرد؟

Honey_Shababi
Monday 30 April 2012, 06:32 PM
توی این تایپیک میشه راجع به آهنگ خاصی حرف زد؟بحث کرد سوال کرد؟

بله...چرا كه نه؟!!!

Sadhu
Tuesday 3 September 2013, 08:57 PM
من یه سری تکنیک هایی که خودم استفاده می کنم را به صورت خلاصه توضیح می دم،شاید به درد بعضی دوستان خورد

هایبرید پیکینگ، به نظر من بهتر روش برای استفاده از پیک ،هایبرید پیکینگِ، یعنی استفاده از انگشت های آزاد هنگامی که از پیک هم استفاده می کنید، تقریبا توی همه ی سبک ها وآهنگ ها هم تقریبا قابل استفاده ست
پول آف، وقتی با دستی که کرد ها رو میگیری بنا به نیاز آهنگ سیم رو به سمت پایین !! نه بالا !! می کشین
هامر آن، وقتی با دست سمت چپ، یا همون دستی که کرد با اون گرفته می شه روی سیم ضربه می زنیم ، دقیقا مثل یک چکش
تپینگ، فکر کنم از اولین نفراتی که از این تکنیک بهره برد eddie van hallen باشه ،و الان اکثر گیتاریست معروف گاها از این تکنیک استفاده می کنن توی این تکنیک با دستی که پیکینگ رو انجام می دین به روی سیم یا سیم های مورد نظر ضربه آهسته ای می زنید

- - - Updated - - -

من یه سری تکنیک هایی که خودم استفاده می کنم را به صورت خلاصه توضیح می دم،شاید به درد بعضی دوستان خورد

هایبرید پیکینگ، به نظر من بهتر روش برای استفاده از پیک ،هایبرید پیکینگِ، یعنی استفاده از انگشت های آزاد هنگامی که از پیک هم استفاده می کنید، تقریبا توی همه ی سبک ها وآهنگ ها هم تقریبا قابل استفاده ست
پول آف، وقتی با دستی که کرد ها رو میگیری بنا به نیاز آهنگ سیم رو به سمت پایین !! نه بالا !! می کشین
هامر آن، وقتی با دست سمت چپ، یا همون دستی که کرد با اون گرفته می شه روی سیم ضربه می زنیم ، دقیقا مثل یک چکش
تپینگ، فکر کنم از اولین نفراتی که از این تکنیک بهره برد eddie van hallen باشه ،و الان اکثر گیتاریست معروف گاها از این تکنیک استفاده می کنن توی این تکنیک با دستی که پیکینگ رو انجام می دین به روی سیم یا سیم های مورد نظر ضربه آهسته ای می زنید

- - - Updated - - -

FMETAL
Tuesday 3 September 2013, 09:29 PM

دوست عزیز، این تکنیک Pull Off نیست و همون Bending ه. چه به بالا بکشید، چه به پایین. نتیجه یکیه. صدا "زیر" تر خواهد شد. Pull Off اینه که شما فرضاً با انگشت سوم (حلقه) فرت ۷ هر سیمی که دوست داری رو بگیری و در عین حال انگشت (مثلا) اول روی فرت ۵ آماده باشه، مضراب بزنی‌ و بدون اینکه مضراب دیگه‌ای بزنی‌، انگشتتون رو از روی فرت ۷ بردارید تا صدا از فرت ۷ به فرت ۵ تغییر کنه. این رو بهش میگن Pull Off.

Eddie Van Halen هم اولین نفری نبود که Tapping رو مد کرد. سابقه این تکنیک خیلی‌ قدیمی‌ تر از این حرفهاست. در واقع اولین کسی‌ که این تکنیک رو زد "پاگانینی" بود و روی ویلون! اولین کسی‌ که Tapping رو روی گیتار انجام داد کسی‌ نبود جز Harry DeArmond طراح معروف پیکاپ (سالش مشخص نشده) که نشون بده حساسیت پیکاپ هاش چقدره. سالها بعد، در دهه ۱۹۵۰ Jimmie Webster که شاگرد همین طراح بوده از این تکنیک Two-Handed Tapping (تپینگ با دو دست) استفاده میکنه. George Van Eps هم یکی‌ دیگر از گیتاریستهایی بود که در دهه ۱۹۵۰ این تکنیک رو اجرا میکرد. از افراد جدید تر قبل از اینکه Van Halen بشه Van Halen, گیتاریست تازه معروف شده‌ای بنام Carlos Santan (سال ۱۹۷۰) از این تکنیک استفاده میکرد.

دیگه تخلیه اطلاعاتی نشم! ببخشید که مزاحم شدم.

Sadhu
Tuesday 3 September 2013, 10:01 PM
دوست عزیز، این تکنیک Pull Off نیست و همون Bending ه. چه به بالا بکشید، چه به پایین. نتیجه یکیه. صدا "زیر" تر خواهد شد. Pull Off اینه که شما فرضاً با انگشت سوم (حلقه) فرت ۷ هر سیمی که دوست داری رو بگیری و در عین حال انگشت (مثلا) اول روی فرت ۵ آماده باشه، مضراب بزنی‌ و بدون اینکه مضراب دیگه‌ای بزنی‌، انگشتتون رو از روی فرت ۷ بردارید تا صدا از فرت ۷ به فرت ۵ تغییر کنه. این رو بهش میگن Pull Off.Eddie Van Halen هم اولین نفری نبود که Tapping رو مد کرد. سابقه این تکنیک خیلی‌ قدیمی‌ تر از این حرفهاست. در واقع اولین کسی‌ که این تکنیک رو زد "پاگانینی" بود و روی ویلون! اولین کسی‌ که Tapping رو روی گیتار انجام داد کسی‌ نبود جز Harry DeArmond طراح معروف پیکاپ (سالش مشخص نشده) که نشون بده حساسیت پیکاپ هاش چقدره. سالها بعد، در دهه ۱۹۵۰ Jimmi Webster که شاگرد همین طراح بوده از این تکنیک Two-Handed Tapping (تپپینگ با دو دست) استفاده میکنه. George Van Eps هم یکی‌ دیگر از گیتاریستهایی بود که در دهه ۱۹۵۰ این تکنیک رو اجرا میکرد. از افراد جدید تر قبل از اینکه Van Halen بشه Van Halen, گیتاریست تازه معروف شده‌ای بنام Carlos Santan از این تکنیک استفاده میکرد.دیگه تخلیه اطلاعاتی نشم! ببخشید که مزاحم شدم.من منظورم از کشیدن ! نگه داشتن سیم نبوده ، بندینگ که کاملا مشخصه یا ویبراتور می کنی یا بند کامل با گرفتن سیم ، سیم را بالا و پایین می کنی !! مثلا شما وقتی سیم را به سمت پایین می کشی و رها می کنی ! این اسمش بندینگِ ! :O در مورد تپینگ تا جایی که من اطلاع دارم به صورت امروزی eddie van hallen جز اولین نفراتی بوده که از این تکنیک استفاده می کرده
پینوشت: حرف من رو قبول ندارید ! خود eddie van hallen ادعا کرده که تپینگ رو به شکل امروزی دولپ داده و اختراع کرده ، من از ویلن هم هیچ اطلاعی ندارم

FMETAL
Tuesday 3 September 2013, 10:28 PM
من منظورم از کشیدن ! نگه داشتن سیم نبوده ، بندینگ که کاملا مشخصه یا ویبراتور می کنی یا بند کامل با گرفتن سیم ، سیم را بالا و پایین می کنی !! مثلا شما وقتی سیم را به سمت پایین می کشی و رها می کنی ! این اسمش بندینگِ ! :O در مورد تپینگ تا جایی که من اطلاع دارم به صورت امروزی eddie van hallen جز اولین نفراتی بوده که از این تکنیک استفاده می کرده
پینوشت: حرف من رو قبول ندارید ! خود eddie van hallen ادعا کرده که تپینگ رو به شکل امروزی دولپ داده و اختراع کرده ، من از ویلن هم هیچ اطلاعی ندارم

اون تکنیکی‌ رو که شما میفرمایید رو بنده متوجه اجرای شما نمیشم. در رابطه با Van Halen که خوب کاملا اشتباه می‌کنید. آلبوم Abraxas از Carlos Santana رو پیدا کنید، آهنگ I hope you`re feeling better رو گوش بدید، حدود دقیقه دوم شروع میکنه Tapping کردن. تازه قبل از اون، در دهه ۱۹۶۰، Harvey Mandel گیتاریست گروه Canned Heat, که Ritchie Blackmore گیتاریست افسانه‌ای اون موقع گروه Deep Purple گفته که ایشون رو در سال ۱۹۶۸ در نایت کلاب Whisky A Go Go دیده که این تکنیک رو میزده. حتی Goerge Lynch (که خودش هم از این تکنیک بسیار استفاده میکنه) گیتاریست گروه Dokken تأیید کرده و گفته که وی به همراه همین Van Halen (با هم رفته بودن) در سالهای ۱۹۷۰ در کلابی بنام Starwood Club واقع در محله هالیوود Harvy Mandel رو دیدن که این تکنیک رو میزده. گیتاریستهایی مانند :

Frank Zappa
Steve Hackett از گروه Genesis
Randy ResnicK از گروه Pure Food and Drug Act
Billy Gibbons از گروه ZZ Top
Brian May از گروه Queen

Duane Allman از گروه The Allman Brothers
Leslie West از گروه Mountain
Ace Frehley از گروه Kiss
Jiimy Page از گروه Led Zeppelin
لیست طولانیه. ولی‌ اینها همه قبل از اینکه Van Halen در سال ۱۹۷۹ بشه این Van Halen, از این تکنیک استفاده میکردن. البته Frank Zappa و Ace Frehley به جای استفاده از انگشت دست راست، از Pick برای Tapping استفاده میکردن.

Sadhu
Tuesday 3 September 2013, 10:47 PM
من واقعا از مسیقی راک ، اطلاعی ندارم ولی الان آرتیکلی که بهش اشاه کردین رو توی ویکیپدیا خوندم ، تکنیکی که من بش اشاره کردم اسمش pull off که اکثر مواقع هم با همر استفاده، مثلا شما داخل آهنگ passion play , william fitzsimmons وقتی سیم high e رو می خوای بزنی یه بار با انگشت کوچیک میزنی یه بار هامر و بعد همون رو پول اف می کنی !!<br>
<br>
پینوشت: الان فهمیدم مشکل از کجاست ! :D شما نوازنده گیتار الکتریک هستید به احتمال زیاد و همین باعث می شه که پول اف برای شما اجراش بسیار راحت باشه و نیازی به کشیدن سیم نداشته باشید ! ولی در حین اجرای پول اف با گیتار آکوستیک با زاویه باید سیم رو کشید ! دقیقا مخالف هامر ان ، که شما سیم رو به نک می کوبی داخل پول اف باید جدا کنیش !! وقتی شما نوازنده گیتار الکتریک باشید چون به دلیلی وجود پیکاپ های ساز کوچکترین ارتعاش سیم قابل فهم شما نیازی نداری که از انگشتی که فرت رو گرفتی برای صدا سازی استفاده و جدا کردنش از فرت ایجاد وایبریشن جدید و در نتیجه تولید صدا می کنه ولی گیتار آکوستیک مخصوصا اگه به آمپ وصل نشده باشه ، اگه مثل گیتار الکتریک فقط انگشت جدا و هیچ حرکت اینتنسی برای تمدید وایبریشن صدا نباشه، گیتار تولید صدا نمی کنه و تگه ساستین ساز پایین باشه که هیچی

FMETAL
Thursday 5 September 2013, 03:37 PM
من واقعا از مسیقی راک ، اطلاعی ندارم ولی الان آرتیکلی که بهش اشاه کردین رو توی ویکیپدیا خوندم ، تکنیکی که من بش اشاره کردم اسمش pull off که اکثر مواقع هم با همر استفاده، مثلا شما داخل آهنگ passion play , william fitzsimmons وقتی سیم high e رو می خوای بزنی یه بار با انگشت کوچیک میزنی یه بار هامر و بعد همون رو پول اف می کنی !!<br>
<br>
پینوشت: الان فهمیدم مشکل از کجاست ! :D شما نوازنده گیتار الکتریک هستید به احتمال زیاد و همین باعث می شه که پول اف برای شما اجراش بسیار راحت باشه و نیازی به کشیدن سیم نداشته باشید ! ولی در حین اجرای پول اف با گیتار آکوستیک با زاویه باید سیم رو کشید ! دقیقا مخالف هامر ان ، که شما سیم رو به نک می کوبی داخل پول اف باید جدا کنیش !! وقتی شما نوازنده گیتار الکتریک باشید چون به دلیلی وجود پیکاپ های ساز کوچکترین ارتعاش سیم قابل فهم شما نیازی نداری که از انگشتی که فرت رو گرفتی برای صدا سازی استفاده و جدا کردنش از فرت ایجاد وایبریشن جدید و در نتیجه تولید صدا می کنه ولی گیتار آکوستیک مخصوصا اگه به آمپ وصل نشده باشه ، اگه مثل گیتار الکتریک فقط انگشت جدا و هیچ حرکت اینتنسی برای تمدید وایبریشن صدا نباشه، گیتار تولید صدا نمی کنه و تگه ساستین ساز پایین باشه که هیچی
آقا نیم ساعت پیش فهمیدم که منظورتون از اون تکنیک چی‌ بود و چه جوری میگفتین باید زدش. بنده اشتباه فهمیده بودم. شما منظورتون اگه این بوده که سیم رو بسیار کم، (جوری که فقط یه کشش کوچک ایجاد کنیم) به پایین بکشیم و بعدش Release کنیم، حرف شما کاملا درسته. بنده معذرت میخوام که منظور شما رو درست متوجه نشده بودم. خوب، حالا شدیم یک به یک. ههههه

Sadhu
Thursday 5 September 2013, 04:33 PM
آقا نیم ساعت پیش فهمیدم که منظورتون از اون تکنیک چی‌ بود و چه جوری میگفتین باید زدش. بنده اشتباه فهمیده بودم. شما منظورتون اگه این بوده که سیم رو بسیار کم، (جوری که فقط یه کشش کوچک ایجاد کنیم) به پایین بکشیم و بعدش Release کنیم، حرف شما کاملا درسته. بنده معذرت میخوام که منظور شما رو درست متوجه نشده بودم. خوب،حالا شدیم یک به یک. ههههه

اختیار دارید تقصیر من بود که خواستم خلاصه توضیح بدم جای خلاصه شد ناقص !! اون ediie van hallen هم من داخل یه شایت خونده بودم ..، و وقتی آرتیکل تپینگ توی زندگی نامه یش خوندم دیدم نوشته اکثر عوام ! بر این باورند که eddie van hallen مخترع تکنیک تپینگ بود کلی شرمنده شدم که اطلاعات غلط داده ودم ...

FMETAL
Thursday 5 September 2013, 04:44 PM
اختیار دارید تقصیر من بود که خواستم خلاصه توضیح بدم جای خلاصه شد ناقص !! اون ediie van hallen هم من داخل یه شایت خونده بودم ..، و وقتی آرتیکل تپینگ توی زندگی نامه یش خوندم دیدم نوشته اکثر عوام ! بر این باورند که eddie van hallen مخترع تکنیک تپینگ بود کلی شرمنده شدم که اطلاعات غلط داده ودم ...

نه عزیز. من هم انگاری زیاد توجه نکرده بودم شما چی‌ نوشتی‌. اشتباه مال آدمیزاده. کسی‌ رو تا حالا دیدی‌ که به اشتباه کاری نکرده، حرفی‌ نزده؟ گیر نمیاد. همینش خوبه که شما با بزرگواری (با اینکه میدونی‌ که اشتباه متوجه شدن از طرف من بوده) میای میگی‌ شما ناقص نوشتی‌. نه عزیز. از طرف بنده بود. این Van halen انقدر کار‌ها تو عمر نوازندگیش کرده که اگه این تکنیک رو هم بهش ببندن، کسی‌ خبر دار نمیشه! هههههه

soniyasasan
Monday 9 December 2019, 02:34 PM
با خوندن همین چندتا مطلب از شما من فکر میکنم خیلی چیزا یاد گرفتم مرسی که انقدر همه چیز رو واضح میگین