PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک همنوازی آهنگهای راک و متال

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 12:44 PM
سلام.
با توجه به صحبت هایی که من با علی متالیکا و میکائیل عزیز انجام دادم تصمیم گرفتیم یک سری از آهنگهارو با هم بصورت همنوازی اجرا کنیم.از دوستان دیگه ای هم که علاقه مند به حضور در این فعالیت هستند دعوت میکنیم سبک و ساز و آهنگهای مورد علاقه خودشون رو بگن تا این تاپیک پربارتر بشه.منتظر حضور تک تک افراد سایت هستیم.

Orpheus
Tuesday 17 January 2012, 12:50 PM
خوبه من آمادگیم رو اعلام میکنم امیدوارم بقیه ی بچه ها هم بیان.

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 12:53 PM
برای اولین آهنگ Nothing Else Matters از Metallica رو در نظر گرفتیم.نظر شما چیه؟؟؟

Orpheus
Tuesday 17 January 2012, 12:59 PM
هر آهنگی باشه خوبه مخصوصا ناتینگ که خیلی شناخته شدس و همه به احتمال زیاد شنیدن فقط باید در نظر گرفت که هرکس کدوم پارت آهنگ رو بزنه.مثلا یه تبلچر گیتار پرو بزارین تو تاپیک بگین ریف رو کی بزنه یا آرپژ یا سولو که همه ی کارها هماهنگ بشه نه هرکی بره از روی یه نت خاص پارت خودشو بزنه.

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 01:05 PM
پوريا جان...منو كه ميدوني همه جوره پايم... شنبه 1 بهمن امتحاناتم تموم ميشه و به جمع شما ملحق ميشم...در مورد Nothing Else Matters هم كاملا موافقم...عاليه.

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 01:09 PM
اوکی.پس من این فایل رو میزارم که به عنوان فایل مادر ازش استفاده کنیم.
You can see links before reply (You can see links before reply)

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 01:35 PM
پوريا جان...يه توضيحي ميدي كه دقيقا بايد چيكار كنيم؟

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 02:40 PM
من پیشنهادم اینه که.یه نفر ریتم اصلی آهنگ رو به همراه درام ضبط میکنه.میزاره توی سایت.بعد بقیه قسمتهایی که رو که بهشون محول میشه روش میزنن.البته دونه دونه.اینطوری مرحله مرحله آهنگ کامل میشه.مثلا برای ناثینگ.
یه نفر گیتار 1 رو بهمراه درام ضبط میکنه و میزاره روی سایت.یه نفر گیتار 2 رو روش میزنه.نفر بعدی به همین صورت.وقتی تمامی گیتار های ضبط کردند اونوقت نوبت به بیس میرسه.من نظرم اینه بیس آخرین مرحله باشه.زحمت بیس هم تا اینجا رو گردن میکائیل جان هست.البته اگه کس دیگه ای هم بیاد ما استقبال میکنیم.
برای انتخاب اینکه هرکس چه بخشی رو بزنه.اگه برای هر بخش فقط یه درخواست باشه که مشکلی نیست.اما اگه دو نفر برای یه بخش درخواست دادن اونوقت جفتشون باید اون بخش رو ضبط کنن و کسی که بهتر زده باشه انتخاب میشه.
دوستان اگه پیشنهادی دارن بگن.

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 03:10 PM
نوازنده درامز هم داريم؟...اگه نداريم من ميتونم درامز رو با وي اس تي هايي كه دارم آماده كنم بعد گيتار 1 رو هم به همين صورت با وي اس تي درست ميكنم كه يه چيز مثل بك ترك داشته باشيم تا ريتم رو گم نكنيم...چون فايل گيتار پرو كه هست...فقط بايد با يه وي اس تي خوب صداشو طبيعي كنم.
راستي من براي بخش سولو (Guitar 5) اعلام آمادگي ميكنم.

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 04:22 PM
با اين شروع كنيم؟(پارت درامز و گيتار 1 رو درست كردم)...الان يه بك ترك آماده داريم...چطوره؟

Orpheus
Tuesday 17 January 2012, 08:07 PM
منم Guitar 3 و Guitar 4 رو به عهده میگیرم اگه موافق باشین.

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 08:48 PM
منم گیتار 1 و 2 رو به عهده میگیرم دیگه.
دوستان اگه میشه با کیفیت خوب ضبط کنید.

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 08:58 PM
منم گیتار 1 و 2 رو به عهده میگیرم دیگه.
دوستان اگه میشه با کیفیت خوب ضبط کنید.

پوريا جان...نظرت راجع به بك تركي كه درست كردم چيه؟(پست شماره 10 رو ميگم)

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 09:07 PM
آقا گیتار یک که سهم من بود.
اما خیلی خوبه.کیفیتش هم عالیه.راستی دوستان.تمپوی خودتون رو با فایل گیتار پرو هماهنگ کنین.

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 09:18 PM
آقا گیتار یک که سهم من بود.
اما خیلی خوبه.کیفیتش هم عالیه.راستی دوستان.تمپوی خودتون رو با فایل گیتار پرو هماهنگ کنین.

پوريا جان...مجبور شدم گيتار 1 رو روي درامز بزارم...چون اونطوري خيلي سخت ميشد و ممكن بود ريتم رو گم كنيم...گيتار 2 هم خوبه ديگه...:))

mika120
Tuesday 17 January 2012, 09:19 PM
آقا یه پیشنهاد :
میخواین هر کس پارت خودشو بزنه بعد آپلود کنه و مستر نهایی رو هانی جان انجام بدن ...
در مورد بک ترک هم یه کم صدای درامز مخصوصاً اسنیرش غیر طبیعیه و به درد متال نمیخوره !!! ( ببخشید خیلی رک گفتم انگار :D )

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 09:26 PM
آقا یه پیشنهاد :
میخواین هر کس پارت خودشو بزنه بعد آپلود کنه و مستر نهایی رو هانی جان انجام بدن ...
:D )

من موافقم...فقط حتما بايد رعايت كنين كه ريتم رو يوقت گم نكنين...چون انطوري خيلي سخت ميشه...

در مورد بک ترک هم یه کم صدای درامز مخصوصاً اسنیرش غیر طبیعیه و به درد متال نمیخوره !!! ( ببخشید خیلی رک گفتم انگار

نه عزيز...اين چه حرفيه...بك ترك رو گذاشتم كه نظرتون رو بگيد ديگه...:))...منم موافقم با شما...ولي حيف كه اين وي اس تي درامز من خيلي خوب نيست.

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 09:28 PM
آقا یه پیشنهاد :
در مورد بک ترک هم یه کم صدای درامز مخصوصاً اسنیرش غیر طبیعیه و به درد متال نمیخوره !!! ( ببخشید خیلی رک گفتم انگار :D )

بسیار ایده خوبیه.من گیتار یک و دو رو میزنم.البته بصورت تک تک.

alimetallica_2
Thursday 19 January 2012, 12:11 AM
حالا چیا قراره زده بشه؟

Partrix
Thursday 19 January 2012, 09:13 AM
حالا چیا قراره زده بشه؟

داداش علی nothing else mattres دیگه !

آقایون ظاهرا من یه ذره دیر رسیدم ! ایشاله از آهنگ های بعدی منم اگه قابل بدونین دوست دارم همکاری کنم !
پس منو یادتون نره !

saeednavaro
Thursday 19 January 2012, 10:38 AM
منم دیر رسیدم !

metal-militia
Thursday 19 January 2012, 11:36 AM
دوستان این پروژه که تموم بشه انشالله برای پروژه های بعدی همه با هم کار میکنیم.

Orpheus
Thursday 19 January 2012, 12:19 PM
دوستان یه جمع بندی کنین به ترتیب کیا باید کار رو تحویل بدن.من پارتهای خودم رو ضبط کردم ولی برای تنظیمش باید Guitar 1 و Guitar 2 آماده باشن.حالا بزارم پارتهای خودمو یا منتظر شم اول کار پوریا تموم شه؟

metal-militia
Thursday 19 January 2012, 02:10 PM
دوستان من پارت گیتار 1 رو زدم.اگه خوب شده تا پارت دو رو هم بزنم.
You can see links before reply' (You can see links before reply)
You can see links before reply

Honey_Shababi
Thursday 19 January 2012, 02:46 PM
پوريا جان...خوب شده..ولي بعضي نتها رو سر ضرب نزدي...موقع ميكس با ساز های دیگه به مشكل بر ميخوريم...
بهتر نبود روي بك تركي كه من درست كردم بزنيم؟...اينطوري هماهنگ تر ميشه زد.
مثلا شما روي اون بك تركي كه درست كردم بزن...بعد نفر بعدي پارت خودشو روي ادامه كار ضبط كنه...همينطور تا آخر...يعني نوبتي...فكر كنم اينطوري بهتر بشه.

metal-militia
Thursday 19 January 2012, 02:49 PM
چشم هانی جان.شب که برگشتم حتما روی بک ترکی که گذاشتی ضبط میکنم.

Honey_Shababi
Thursday 19 January 2012, 02:54 PM
باشه...منم شنبه پارت خودم رو ركورد ميكنم.

فعلا
قربونت

Honey_Shababi
Saturday 21 January 2012, 02:36 PM
سلام بچه ها
بالاخره اين امتحانات من هم تموم شد
من پارت گيتار خودم رو يعني Guitar 5 رو زدم...
ببينين خوب شده؟

اين صداي خام گيتاري هست كه بعد از ضبط آهنگ جداش كردم تا شما هم بتونيد صداي اصلي و خام گيتار رو بشنويد

اين هم صداي گيتارم روي بك تركي كه درست كردم

You can see links before reply ck.mp3.aspx (You can see links before reply ck.mp3.aspx)

Honey_Shababi
Saturday 21 January 2012, 02:45 PM
راستي اينم با تمام سازها...براي اينكه ببينين با ساز هاي ديگه چطوري ميشه