PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم من برای آهنگسازی مناسبه ؟

hobabe1
Wednesday 18 January 2012, 02:36 PM
سلام

دوستان اطلاعات سیستم من به صورت زیره :

Cpu: Inter Celeron 430
MainBorard : G31T-M
Graphic: Nvidia Gforce 9400 GT
Ram : 2GB
HardDisk : 1TB

دوستان بگید به درد میخوره ؟ اگه نه بگید چه چیزهایی رو به چه چیز هایی ارتقاء بدم البته با قیمت همون قطعه

مرسی

Dj_MAN
Wednesday 18 January 2012, 09:03 PM
دوست عزیز بسته به سطح کار نوع سیستم پیشنهادی فرق میکنه .... اگه زیاد توقعت بالا نباشه و اهنگهای انچنانی نخوای بسازی همین سیستم کفایت میکنه ...
ولی مثلا اگه بخوای با کیوبیس و یا پروتولز کار کنی و تعداد تراکهات زیاد باشه - 12 تراک به بالا - اصلا سیستم بدرد بخوری نیست ... البته این سیستم اف ال استودیو رو کاملا ساپورت میکنه و اگه دانش و تکنیک کارت با اف ال در سطح خوبی باشه با همین سیستم میشه آهنگهای خفن ساخت ولی مثلا توی کیوبیس اگه بخوای یه کار ارکسترال با حدود 20 تراک ساز ببندی هنگ میکنه ... کار اهنگسازی در سطح حرفه ای از سه مقوله رم - سی پی یو - کارت صدا تشکیل شده و هر چه این منابع قوی تر باشه دست ادم بازتره ...

بهر حال در مورد این سیستم حداقل سی پی یو و رم باید ارتقا داده بشه تا به یه سیستم متوسط نزدیک بشه ...

Cpu های اینتل i5 و مادر برد های گیگابایت رده متوسط با 4 گیگ رم DDR3 رو من بهت پیشنهاد میدم ...
که روی هم رفته نزدیک به 600 الی 900 تومن خرج داره ... ولی با توجه به وضعیت بازار هر چه زودتر ارتقا بدی به نفعته ..

پاینده باشی

hobabe1
Wednesday 18 January 2012, 11:45 PM
خیلی ممنون ولی من میخوام به صورت حرفه ای کارمو شروع کنم .
پس سی پی یو و کارت صدا رو بخرم فعلا کارم راه میفته ؟

Dj_MAN
Thursday 19 January 2012, 01:31 AM
خیلی ممنون ولی من میخوام به صورت حرفه ای کارمو شروع کنم .
پس سی پی یو و کارت صدا رو بخرم فعلا کارم راه میفته ؟

نه دیگه سی پی یو های جدید با این مادربرده کار نمی کنن .... در ضمن باید رم رو هم افزایش بدی
فکر کنم شما هم مثل من مجبورید نزدیک یک میلیون خرج کنید

این یه سیستم خفنه ببین (You can see links before reply)