PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت مربی گری

Fereshteh_Baran
Friday 20 January 2012, 08:46 AM
سلام آیا کسی از زمان دقیق ثبت نام امتحان کارت مربی گری در بهمن اطلاعی دارد؟ و سوال بعدی هم این که من هم پیانو میزنم هم کیبورد و برای امتحان مربی گری کیبورد میخواهم شرکت کنم، اگر کسی پارسال شرکت کرده، آیا برای این امتحان لازم است که دستگاه های ایرانی رو هم بلد باشم ؟
یا فقط کتاب هایی مثل منصوری یا پورتراب برای امتحان کافی هستند؟

alireza_
Friday 20 January 2012, 07:43 PM
سلام
من از زمان دقیقش خبر ندارم ولی آزمون تیوریش فکر نکنم خیلی سخت باشه. همون کتاب منصوری کافیشه فقط اگر اشتباه نکنم یه بخشه ساز شناسی داشته باشه. و هارمونیشم در حد همون کتابه منصوریه.
واسه عملیشم یه قطعه انتخابی داره یه قطعه هم میدن یه ساعته باید شیف کنی بزنی.
بستگی به شانستم داره که کی ازت تست بگیره. یه کم اینکاره باشی قبولی.

Fereshteh_Baran
Friday 20 January 2012, 09:30 PM
آقای علیرضا ممنون از توضیحاتتون. من از نظر نت خونی و تئوری مشکلی ندارم ، فقط اعتماد به نفس کافی ندارم و قرار شده از این هفته با استادم روی این مسئله کار کنیم.

alireza_jafarian
Friday 20 January 2012, 10:02 PM
این pdf رو من از سایت مرکز آزمون دانلود کردم که همه ی اطلاعات لازم توی نوشته شده:You can see links before reply (You can see links before reply)

نوشته برای ثبت نام باید بری توی سایت مرکز آزمون ، اما نمیدونم چرا الان میرم توش هیچی در این باره نوشته نشده.

maryam3300
Saturday 21 January 2012, 02:25 AM
سلام عزیز متاسفانه من در این مورد اطلاعی ندارم شرمنده...یاعلی

you3f
Saturday 21 January 2012, 02:28 AM
سلام
من از زمان دقیقش خبر ندارم ولی آزمون تیوریش فکر نکنم خیلی سخت باشه. همون کتاب منصوری کافیشه فقط اگر اشتباه نکنم یه بخشه ساز شناسی داشته باشه. و هارمونیشم در حد همون کتابه منصوریه.
واسه عملیشم یه قطعه انتخابی داره یه قطعه هم میدن یه ساعته باید شیف کنی بزنی.
بستگی به شانستم داره که کی ازت تست بگیره. یه کم اینکاره باشی قبولی.
والله قبل آزمون عملی به من گفته بودن فقط باید یه قطعه با انتخاب خودت اجرا کنی.
منم یه قطعه از دوره رمانتیک آماده کرده بودم. بعد از اجرا گفت: حالا یه قطعه از دوره کلاسیک بزن! منم چیزی آماده نکرده بودم، از اندوخته های قبلی زدم. سپس گفت حالا باروک!! سپس از انوانسیون های باخ رو اجرا کردم.
و در آخر هم مثل فال حافظ کتاب کلاسیک فایوریز رو باز کرد و گفت دشیفت بزن! همون لحظه. "والله ده ثانیه هم وقت ندادن! یه ساعت کجا بود!!"

Fereshteh_Baran
Saturday 21 January 2012, 09:10 AM
نه امتحانش توی بهمن نیست ، ثبت نام توی بهمن است گویا. امتحانش بعد از عید است. الان هم توی سایت خبر خاصی نیست چون هنوز وقتش نرسیده.

alireza_
Saturday 21 January 2012, 12:42 PM
اینو نمیدونم که با کتاب کلاسیک فال میگیرن ولی از دوستان من اینجوری تست گرفته بودن.

واسه اعتماد به نفس سعی کن افراد آموزشگاه و کسایی که موزیک میفهمنو جمع کنی واسشون بزنی اگه استرس گرفتد مطمئنن به تجربت و اعتماد به نفست اضافه میشه.

Fereshteh_Baran
Monday 23 January 2012, 08:11 PM
دقیقا نمیدونم که باید معرف داشته باشید یا نه. ولی فکر کنم تا چند سال پیش از طریق آموزشگاه اقدام میکردند. من الان هم آموزشگاه میرم ولی نمیدونم نیاز به معرفی دارم یا نه.