PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : کدام ساز را انتخاب کنم

moomak
Tuesday 26 June 2007, 04:52 AM
عزیزم به نت آهنگ خوش آمدی
دوست من
این چه سوالیه؟
بهتره به سلیقه و علائق خودت نگاه کنی ... در موردش ?کر کنی و ببینی که به چه سازی و چه موسیقی علاقمندی ... اونوقت به نتیجه مطلوب میرسی
مگر ساز رو میخوای برای دیگران بخری یا اونا می خوان از ساز تو لذت ببرن
اینجا ?قط تویی که ارزش داری و دیگران ?قط می تونن اظهار نظر کنن
با احترام

Hes_r
Tuesday 26 June 2007, 06:17 AM
انتقال - حسام

Hes_r
Tuesday 26 June 2007, 06:19 AM
دوست عزیز همون طوری که مومک جان گ?تن به هیچ وجه من یا هیچ کس دیگه نباید تو انتخاب ساز تو دخالت کنیم بلکه خودت باید تنها تصمیم گیرنده باشی و سازت رو انتخاب کنی

حالا میتونی به یه موسسه بری و بری تو کلاس تمام سازها به عنوان ناظر بشینی و ببینی چه سازی بیشتر علاقه داری

ENDIRA
Tuesday 26 June 2007, 12:28 PM
بهترين ?رد براي انتخاب ساز خودتون هستيد ابتدا بايد ببينيد به چه سبكي از موسيقي علاقه دار يد و در سبك مورد

نظر خود از صداي كدام ساز بيشتر لذت مي بريد مهمترين كار انتخاب سبك موسيقائي براي يك كار حر?ه اي

مي باشد كه حتما بايد از يك پشتوانه غني بر خوردار باشد به نظر من كه دارم موسيقي را به صورت اكادميك ادامه

ميدهم در سبك موسيقي كلاسيك سازها به دو دسته اركستري و غير اركستري تقسيم مي شوند كه من خود به

ساز تخصصي ام كه گيتار كلاسيك ميباشد علاقه بسياري دارم . اگر هم بخواهيد در زمينه موسيقي كلاسيك

ايراني كار كنيد به نظر من ساز عود ساز بسيار دل نشيني مي باشد. مو?ق باشيد. :q

hichnafar
Wednesday 27 June 2007, 09:51 AM
سلام
بقیه دوستان هم گ?تن سازی روانتخاب کنید که خودتون دوست داریدودردرجه ی اول علاقه ی خودتون روقراربدیدوبعدنظردیگران رو .
البته اگرمی خواهیددوسازروهم زمان باهم دیگه یادبگیریدبایدوقت زیادی روبرای این کارصر? کنید.

Sina_Eftekhari
Wednesday 27 June 2007, 09:26 PM
منظورتونو از " بتونم تو موسیقی ایرانی به عنوان یک شغل و حر?ه ازش است?اده کنم " رو درست متوجه نشدم. اگه ميشه بيشتر توضيح بدين.
خيلي ممنون

Hes_r
Wednesday 27 June 2007, 10:04 PM
دوست عزیز این بار چندمه که داری پست بی مورد میزنی

برای بار آخر تذکر میدم

moomak
Friday 29 June 2007, 10:32 AM
دوست عزیزم هواداران هر ساز عده ای به خصوصن و هر سازی هواخواه خودشو داره بستگی به ا?رادی داره که تو دوست دار بیشتر باهاشون باشی اما این مطلب اصلا صحیح نیست اگر می خوای بیشترین هوادارو دور خودت جمع کنی بورو کیبورد بگیر تو عروسیا هم بزن ....!
اما اگر واقعا می خوای ساز بزنی و در جرگه موسیقی وارد بشی ?قط به علاقه خودت نگاه کن نه به هواداران ساز ممکنه تو از سرنا خوشت بیاد که حتی توی شهر نتونی باهاش تمرین کنی ! اما ایرادی نداره
مهم علاقست بقیش خودش حل میشه
میتونی بری بیرون شهر باهاش تمرین کنی یا میتونی صدا خ?ه کن بزاری
پس ببین چی دوست داری!
با احترام

Sina_Eftekhari
Friday 29 June 2007, 01:50 PM
كاملا با moomak موا?قم.
?قط لط?ا به يه نكته در مورد انتخاب ساز اضا?ه به چيزايي كه تا به حال گ?ته شده توجه كنين. شما مثلا ممكنه از دو تا ساز مثلا گيتار و سه تار خوشتون بياد, ولي چيزي كه بايد حتما بهش توجه كنين اينه كه با انتخاب هر كدوم از اين سازها وارد يه دنياي كاملا مت?اوت از موسيقي ميشين (ولي مثلا انتخاب بين تار و سه تار همچين حالتي نداره چون مال يه نوع موسيقين- و خيلي شباهتهاي ديگه هم نسبت به بقيه سازهاي سنتي دارن). اينو براي اين گ?تم كه بگم همون اندازه كه به سازي كه انتخاب مي كنين توجه دارين به موسيقي كه مربوط به اون سازه هم توجه كنين.

aminabdolahneja
Friday 28 September 2012, 10:03 AM
درود بر دوستان
دوستان زیز من با 1مشکلی برخورد کردم
من حدود 5-6 جلسه آموزش گیتار رفتم اما نخریدم گیتار تا مطمئن بشم که تواناییش دارم تو یاد گرفتن
1سنتور توخونه داریم ماله قدیمه دیروز بردممش کوکش کنن باسماش عوض کنن مرده اونجا شروع کرد سنتور زدن برام من کلا محو صدای سنتور شده بودم باتمام وجود لذت میبردم
استاد گیتارم قبلا بهم میگفت پیشرفتت توی موسیقی خیلی خوبه مطلب رو سریع میگیری
حالا گیر کردم از دیروز که صدای سنتور از نزدیک شنیدم من عاشق خودش کرده
نمیدونم کدوم ساز برم!یا برم گیتار بخرم برم کلاس گیتار یا برم کلاس سنتور با همین سنتوری که داریم

Feeling
Friday 28 September 2012, 11:17 AM
درود بر دوستان
دوستان زیز من با 1مشکلی برخورد کردم
من حدود 5-6 جلسه آموزش گیتار رفتم اما نخریدم گیتار تا مطمئن بشم که تواناییش دارم تو یاد گرفتن
1سنتور توخونه داریم ماله قدیمه دیروز بردممش کوکش کنن باسماش عوض کنن مرده اونجا شروع کرد سنتور زدن برام من کلا محو صدای سنتور شده بودم باتمام وجود لذت میبردم
استاد گیتارم قبلا بهم میگفت پیشرفتت توی موسیقی خیلی خوبه مطلب رو سریع میگیری
حالا گیر کردم از دیروز که صدای سنتور از نزدیک شنیدم من عاشق خودش کرده
نمیدونم کدوم ساز برم!یا برم گیتار بخرم برم کلاس گیتار یا برم کلاس سنتور با همین سنتوری که داریم

سلام
استاد من هیچوقت گیتار رو قبول نداره و همیشه میگه اول ویولن بعد پیانو و بعد سنتور و بعد بقیه سازها
البته قصد توهین ندارم و علایق شخصی هرکس به خودش مربوطه و طرفدار گیتار مخصوصا گیتار الکتریک کم نیست
بهرحال منظورم اینه که اگه بری سنتور شاید بهتر باشه
از من میشنوی یکبار هم برو کلاس ویولن ببین اون چطوره
سازی برو که عاشقشی و نتونی ازش بگذری

aminabdolahneja
Friday 28 September 2012, 08:39 PM
سپاسگذارم دوست عزیز
از بقیه دوستان هم میخواهم بنده رو راهنمایی کنن

Metronom
Friday 28 September 2012, 09:21 PM
سلام . من خودم پيانو كار مي كنم . ولي اگه ميخواي زودتر با آكرد ها و گام ها آشنا بشي گيتار انتخاب خوبي هستش .همچنين زود تر از سنتور ياد ميگيريش.

paris_k
Saturday 29 September 2012, 01:31 PM
دوست عزیز من اگه جای شما بودم میرفتم سراغ سازی که متفاوته مثلا اگه الان شما 100 نفر نوازنده ی سازای گوناگون بیاری اینجا 99 تاشون گیتار میزنن به نطر من اگه واقعا این طوری که میگی ازش خوشت اومده برو سنتور من خودم سازم سنتوره ولی برای این نمیگم.