PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نی ( انگلیسی )

arash_ir00
Sunday 22 January 2012, 06:45 AM
درود

دوستان آیا کتاب یا سی دی یا هر چیز آموزشی دیگه برای نی به زبون انگلیسی سراغ دارید

یکی از دوستان من که بریتیش هست علاقه زیادی به سازهای ایرانی داره و به زحمت نی تهیه کرده ولی چون استاد نداره و آموزش انگلیسی خیلی خوبی وجود نداره پیشرفتش خیلی کنده

ممنون میشم اگر آموزشی به زبان انگلیسی سراغ دارید معرفی کنید

( اگر از دوستان نوازنده کسی تسلط به زبان انگلیسی داره و فکر میکنه از طریق چت میتونه یه مقدار آموزش بده لطفا بهم اطلاع بده )

kooroshnosrati
Friday 27 January 2012, 03:02 PM
سلام.
شاید بنده بتونم کمکشون کنم.
سوال اینکه آیا ایشون ساکن بریتیش هستند؟

ostadbanan
Monday 30 January 2012, 10:18 AM
سلام . شما میتونین کتاب آموزش گام به گام نی جلد اول نوشته فریبرز حمیدی رو بهش معرفی کنید که هم به فارسی و هم به انگلیسی است و برای افراد مبتدی نیز خوبه.

kooroshnosrati
Monday 30 January 2012, 12:07 PM
دوست عزیز استاد بنان.
آیا قادر به خرید اینترنتی این کتاب هستیم؟

arash_ir00
Monday 30 January 2012, 08:03 PM
سلام.
شاید بنده بتونم کمکشون کنم.
سوال اینکه آیا ایشون ساکن بریتیش هستند؟

درود
دوست عزیز ایشون ساکن انگلیس هستن - فکر میکنید بتونید از طریق چت بهش کمک کنید ؟
در صورتی که میتونید لطفا آی دی خودتون رو برام بفرستید تا من به اون بدم

ممنون

arash_ir00
Monday 30 January 2012, 08:09 PM
سلام . شما میتونین کتاب آموزش گام به گام نی جلد اول نوشته فریبرز حمیدی رو بهش معرفی کنید که هم به فارسی و هم به انگلیسی است و برای افراد مبتدی نیز خوبه.

درود
میشه لطف کنید لینکی از این کتاب بهم بدین. من هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم

ممنون

kooroshnosrati
Tuesday 31 January 2012, 06:51 AM
آرش جان سلام.بله مطمئنا میتونم.
خوشحال میشم بتونم کمکشون کنم.

kooroshnosrati
Tuesday 31 January 2012, 01:03 PM
خواهش میکنم.
در خدمتم.

m.atfi
Saturday 4 February 2012, 07:39 AM
سلام
از طرف من بهش بگید این ساز رو بیخیال شه که اسب سرکشیه

ostadbanan
Saturday 4 February 2012, 05:03 PM
دوست عزیز استاد بنان.
آیا قادر به خرید اینترنتی این کتاب هستیم؟

سلام . بله این کتاب رو از سایت انتشارات رهام میتونین تهیه کنین ولی نمی دونم به خارج هم سفارش ارسال می کنن یا نه.

در مورد اینکه این دوستمون که توی انگلیس زندگی می کنه چطور به این ساز علاقه مند شده هم جای سوال زیاده چون این ساز توی سزمین خودش هم کمتر به سمتش میرن ضمن اینکه حق با آقای m.atfi است این ساز واقعاپدر آدم رو درمیاره !!!!!!

arash_ir00
Monday 6 February 2012, 12:16 AM
سلام . بله این کتاب رو از سایت انتشارات رهام به آدرس rohamart.net میتونین تهیه کنین ولی نمی دونم به خارج هم سفارش ارسال می کنن یا نه.

اینم لینکی که من ازش خریدم :

You can see links before reply

در مورد اینکه این دوستمون که توی انگلیس زندگی می کنه چطور به این ساز علاقه مند شده هم جای سوال زیاده چون این ساز توی سزمین خودش هم کمتر به سمتش میرن ضمن اینکه حق با آقای m.atfi است این ساز واقعاپدر آدم رو درمیاره !!!!!!

ممنون بابت لینک

بله جای تعجب داره واقعا - در حقیقت ایشون به موسیقی پرشین علاقه مند هست و خیلی از سازها و هنرمند ها ی ایرانی رو میشناسه برای مثال سنتور - سه تار - تار - نی انبان - تنبک و . . . + نی رو به خوبی میشناسه و علاقه به یادگیری نی داره

به هر حال ممنون از لینک

kooroshnosrati
Sunday 12 February 2012, 02:19 PM
دوستای خوبم سلام.
سختی یا سادگی یک ساز کاملا به افراد بستگی داره.اگر برای بعضی از دوستان یادگیری این ساز سخته ٰ‌چرا برای من راحته؟
به نظر بنده یاد گیری ساز به علاقه و تمرین و ممارست در نوازندگی بستگی داره.
بنده خیلی خوشحالم که یک خارجی به این ساز و کلا موسیقی ایرانی علاقه منده و هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتشون هستم.

arash_ir00
Sunday 12 February 2012, 06:50 PM
دوستای خوبم سلام.
سختی یا سادگی یک ساز کاملا به افراد بستگی داره.اگر برای بعضی از دوستان یادگیری این ساز سخته ٰ‌چرا برای من راحته؟
به نظر بنده یاد گیری ساز به علاقه و تمرین و ممارست در نوازندگی بستگی داره.
بنده خیلی خوشحالم که یک خارجی به این ساز و کلا موسیقی ایرانی علاقه منده و هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتشون هستم.

کورش عزیز کاملا با شما موافقم - به نظر من اگر یک خارجی به موسیقی و هنر کشور ما علاقه مند میشه این وظیفه ماست که تو این راه کمکش کنیم
برا مثال این دوست من وقتی که دید اینقدر براش دارم تلاش میکنم واقعا بیشتر مشتاق شد تا این ساز رو یاد بگیره ولی متاسفانه کمی الان مشغول هست و در حال تعمیر و ارتقا کامپیوترش هست واسه همین تا الان خبری ازش نشده

امیدوارم هرچه زودتر بتونه بت شما ارتباط برقرار کنه

kooroshnosrati
Monday 13 February 2012, 07:50 AM
بنده در خدمتم.