PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بچه ها ترو خدا یه نگاه بندازین سنتور

simsisim
Sunday 22 January 2012, 08:51 PM
سلام دوستای خوبم من در مورد جای نت ها روی سنتور همش ابهام دارم سنتورمو تازهه گرفتم 1 روزه:5: هنوز استاد نگرفتم میخوام قبل از اینکه استاد باهام سر و کله بزنه:37:(این استاده) خودم جای نتها رو روی ینتور حفظ کنم. یه کاری کردم تو این عکس جای نتها رو مشخص کردم شما استادان عزیز یه نگاه بندازین اگه ایراد نداشت حفظ کنم مرسی مرسی مرسی مرسی
You can see links before reply

simsisim
Sunday 22 January 2012, 08:54 PM
بچه ها به سنتورم نخندین هااااااا.یه سئوال پشت خرک میشه همونجایی که من دو تا نتشو گذاشتم؟؟؟بقیه نتهاشو تا خرک 9 میدونم فقط میخواستم ببینم جای پشت خرک درسته؟

mohammadmono
Sunday 22 January 2012, 09:17 PM
بچه ها به سنتورم نخندین هااااااا.یه سئوال پشت خرک میشه همونجایی که من دو تا نتشو گذاشتم؟؟؟بقیه نتهاشو تا خرک 9 میدونم فقط میخواستم ببینم جای پشت خرک درسته؟
بله دوست عزیز.پشت خرک میشه همونجایی که گفتی.سمت چپ سیم های سفید
نت هارو هم درست گذاشتی یعنی نام گذاری هات درسته
دقیقا از پایین به بالا که بخایی نام گذاری کنی اینجوری میشه
می ، فا ، سل ، لا ، سی ، دو ، ر ، می ، فا
برای سه قسمت به همین شکله فقط در بعضی سنتور ها به دلخواه در قسمت اول که همان سیم های زرد باشن (صداهای بم-سمت راستترین قسمت سنتور) به جای می اول یا همان می پایین دو میگذارند
و برای اینکه سیم کشش لازم را داشته باشد خرک را بین 2 تا 4 سانتی متر (معمولا 3 سانتی متر)به طرف بیرون سنتور یا همان به طرف گوشی ها جا به جا می کنند.
در ضمن دقت داشته باش که سنتور چند گونه کوک دارد و ممکن است در کوک های متفاوت جای خرکها جا به جا شوند

simsisim
Sunday 22 January 2012, 09:20 PM
مرسی از اینکه پاسختون میرم همشو حفط میکنم

mohammadmono
Sunday 22 January 2012, 09:29 PM
مرسی از اینکه پاسختون میرم همشو حفط میکنم
دوست عزیز یه باره دیگه جملتو بخون.:41:
مرسی از اینکه . . . چی. . . ؟:21:
شوخی کردم.خواهش میکنم قابلی نداشت خوش باشی
در ضمن یادت رفت اون دکمه تشکر رو بزنیاااااا

simsisim
Monday 23 January 2012, 04:51 AM
آخه خوشحال شدم نتهارو درست گذاشتم هول شدم :9:

vahid9987
Wednesday 15 February 2012, 02:53 PM
دادش اگه میخوای کامل حفظ بشی به صفحه 14کتاب دستور سنتور استاد پایور یه نگاه بنداز