PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست موسیقی فولکور ارمنی و آذری

Acoustic
Monday 23 January 2012, 09:41 PM
سلام به همه ی دوستان ... امیدوارم حالتون خوب باشههه ..

من قطعاتی با تم ارمنی و آذری میخواستم نمیدونم کجا میشه پیدا کرد .

مثل این نمونه : دانلود
(You can see links before reply)
یا قطعه ی معروف ساری گلین ....

یادم میاد یکی از دوستان یه آلبوم بیکلام از نوازنگان ایرانی پیانو معرفی کرد که اینجور قطعات داخلش بود .

ممنون

Honey_Shababi
Monday 23 January 2012, 09:49 PM
سلام محمد جان...
من يه آهنگ ارمني دارم از Samvel Yervinyan (نوازنده ويلن ياني) و Armen Altikulanjyan (نوازنده كلارينت)...
البته اين آهنگ پيانو نداره...:دي

دانلود (You can see links before reply)

Acoustic
Monday 23 January 2012, 09:55 PM
سلام محمد جان...
من يه آهنگ ارمني دارم از Samvel Yervinyan (نوازنده ويلن ياني) و Armen Altikulanjyan (نوازنده كلارينت)...
البته اين آهنگ پيانو نداره...:دي

دانلود (You can see links before reply)

دستت درد نکنه هانی جان لطف کردی . آره یه چیزی تو همین مایه ها منتها اسلو تر .. :4:
در هر صورت لطف کردی ممنون

alireza_jafarian
Thursday 20 June 2013, 05:33 PM
سلام دوستان
کسی نمونه صوتی مقام های آذری رو در اختیار نداره؟

BaharSi
Thursday 13 November 2014, 11:42 AM
سلام دوست عزیز
یک آلبومی به نام نغمه‌های ارمنی و آذری هست که فکر میکنم بتونه کمک‌تون کنه. میتونین از سایت موزیکانه اونو گوش کنین ببینین مناسب کار شما هست یا نه! :-) لینک آلبوم رو براتون میزارم:

You can see links before reply C-%D8%B4%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%DB%8C

و البته یک آلبوم دیگه هم هست که بعضی از ترک‌هاش برگرفته از موسیقی آذر و ارمنی یه، به اسم «کوک سکوت» که اون رو هم از لینک زیر می‌تونین بشنوین:

You can see links before reply

virtuoso
Thursday 13 November 2014, 12:27 PM
آلبوم های Samvel Yervinyan مخصوصا قدیمی هاش اکثرا بر اساس ملودی های ارمنی هست
قطعه ی آرام هم من میتونم Masis رو معرفی کنم. که Aram Asatryan خونده و آخرین ورژنش که تصویریش هم توی فضای مجازی هست با ویلن سامول یروینیان همراهه و بسیار زیباست.