PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی این سنتور نواز حرفه ای رو میشناسه؟

mohammadmono
Friday 27 January 2012, 02:39 PM
با سلام خدمت دوستان هنرمند و عزیز.
چند وقت پیش یه کلیپ سنتور نوازی دانلود کردم.که هرچند صدای ضبط بدی داره ولی بسیار زیبا سنتور میزنه و از سرعت اجرای قطعه متعجب شدم :41:اصلا بعضی جاها انگار سرعت پخش فیلم رو بالا بردن:ad.و از اونجایی که بنده رشتم کامپیوتر هست و با میکس و مونتاژ کاملا آشنا هستم کاملا کلیپ اصلی هست و دست کاری نشده.هرچه سعی کردم ایشون رو بشناسم نتونستم.:39::39:
آیا از بین شما دوستان کسی این هنرمند عزیز رو میشناسه . . . ؟:39:

اینم لینک دانلود:

You can see links before reply

با تشکر از همه دوستان

mohammadmono
Saturday 28 January 2012, 03:31 PM
هیچکی نشناخته؟
کسی نمی دونه این آقا کیه؟

vahabvafadar
Saturday 28 January 2012, 07:34 PM
هیچکی نشناخته؟
کسی نمی دونه این آقا کیه؟
درود دوست گرامی. نه متاسفانه منم این کلیپ و دیده بودم ولی انقد کیفیت ضبطش پایین بود که دنبالشم نرفتم.
غرض از این پستم بیشتر این بود که دوست گرامی تنها سرعت توی موسیقی بخصوص سنتور ملاک نیس.بنده این نوازنده رو با قبول اینکه سرعت قیلم واقعیست اما به عنوان نوازنده حرفه ای اصلا قبول ندارم که هیچ حتی فک میکنم با اغماض شاید بشه ازون به عنوان یه نوازنده درجه 2 یاد کرد. دوست گرامی به نسبت تجربه مختصری که دارم دوستانه خواستم عرض کنم که با وجود نوازندگان چیره دستی از قبیل اساتید اردوان-سیامک-سیاوش-آذرمینا-کاکاوند-رستمیان-........حالا اساتید پایور-مشکاتیان-پشنگ کامکار-مجید کیانی-میلاد کیایی-محمد حیدری-...... و هرکدوم از این بزرگوارا چند صد شاگرد تربیت کردند که نوازنده حرفه ای محسوب میشن هر کدومشون.
شما توی یوتیوب سرچ کن امید طهماسب پور و ویدئوهاشو ببین اصلا آدم مو به تنش سیخ میشه بس که سرعت مضراباش بالاست و تا یه ارتفاعی مضراباشو میاره بالا که حیرت انگیزه نوازنده قابلی هم هست البته اما اصلا احساس توی همچین کارا نیس-روح نیس-اصلا سنتور سازی نیس که بشه با سرعت بالا ازش ملودی آنچنانی ساخت...همش احساسه و البته در کنارش مهارت مث استاد اردوان. همین آقای امید طهماسب پور رو همینجور مث شما یه نفر اومد ویدوئوشو گذاشت و ادعا کردن بعضی از دوستان که یه رقیب واس اردوان پیدا شده که همونجا هم من نظرم این نبود.جالبه مدتی بعد ایشونو توی فیس بوک باهاش رفیق شدم و داستان و واسش تعریف کردم و جواب خودش خیلی عجیب بود که بهم گفت اتفاقا من از رفقای نزدیک اردوان هستم و اصلا خودمو در حد و اندازه ش نمیبینم که بخوام رو دستش پاشم و میگفت استاد من بوده توی ایران که بودم.ایشون الان ساکن یونان هست و یه گروه موفق هم دارند و کنسرت میذارن توی اروپا.
خلاصه...............سرتو درد نیارم عزیزم نمیدونم چرا انقد زیاد نوشتم شاید احساس تکلیف کردم.
موفق باشی و کامیاب.

mohammadmono
Tuesday 31 January 2012, 12:55 PM
درود دوست گرامی. نه متاسفانه منم این کلیپ و دیده بودم ولی انقد کیفیت ضبطش پایین بود که دنبالشم نرفتم.
غرض از این پستم بیشتر این بود که دوست گرامی تنها سرعت توی موسیقی بخصوص سنتور ملاک نیس.بنده این نوازنده رو با قبول اینکه سرعت قیلم واقعیست اما به عنوان نوازنده حرفه ای اصلا قبول ندارم که هیچ حتی فک میکنم با اغماض شاید بشه ازون به عنوان یه نوازنده درجه 2 یاد کرد. دوست گرامی به نسبت تجربه مختصری که دارم دوستانه خواستم عرض کنم که با وجود نوازندگان چیره دستی از قبیل اساتید اردوان-سیامک-سیاوش-آذرمینا-کاکاوند-رستمیان-........حالا اساتید پایور-مشکاتیان-پشنگ کامکار-مجید کیانی-میلاد کیایی-محمد حیدری-...... و هرکدوم از این بزرگوارا چند صد شاگرد تربیت کردند که نوازنده حرفه ای محسوب میشن هر کدومشون.
شما توی یوتیوب سرچ کن امید طهماسب پور و ویدئوهاشو ببین اصلا آدم مو به تنش سیخ میشه بس که سرعت مضراباش بالاست و تا یه ارتفاعی مضراباشو میاره بالا که حیرت انگیزه نوازنده قابلی هم هست البته اما اصلا احساس توی همچین کارا نیس-روح نیس-اصلا سنتور سازی نیس که بشه با سرعت بالا ازش ملودی آنچنانی ساخت...همش احساسه و البته در کنارش مهارت مث استاد اردوان. همین آقای امید طهماسب پور رو همینجور مث شما یه نفر اومد ویدوئوشو گذاشت و ادعا کردن بعضی از دوستان که یه رقیب واس اردوان پیدا شده که همونجا هم من نظرم این نبود.جالبه مدتی بعد ایشونو توی فیس بوک باهاش رفیق شدم و داستان و واسش تعریف کردم و جواب خودش خیلی عجیب بود که بهم گفت اتفاقا من از رفقای نزدیک اردوان هستم و اصلا خودمو در حد و اندازه ش نمیبینم که بخوام رو دستش پاشم و میگفت استاد من بوده توی ایران که بودم.ایشون الان ساکن یونان هست و یه گروه موفق هم دارند و کنسرت میذارن توی اروپا.
خلاصه...............سرتو درد نیارم عزیزم نمیدونم چرا انقد زیاد نوشتم شاید احساس تکلیف کردم.
موفق باشی و کامیاب.
بله دوست عزیز.شما درست می فرمایین.این به خاطر اینه که من عنوان بدی رو انتخاب کردم برای این پست.فقط دوست داشتم اگر کارهای دیگه ای هم داره پیدا کنم و ببینم.از اساتیدی هم که نام بردید
اکثرشونو می شناسم و اکثر کاراشونو دیدم و شاید افتخار شاگردیشونو هم داشتم.و شاید در محظر این اساتید کسب هنر و خلاقیت و علم کرده باشم.من قصد مقایسه این دوست هنرمند رو با این اساتید نداشتم وهمانطور که شما دوست عزیز می دونید معتقدم رقیب برای یه استاد پیدا شده یا رقیب پیدا کردن برای یه استاد بی معنه هستش اصلا توی هنر این حرفا نیست،فوتبال نیست که ما بیاییم بگیم کی بهتره کی بد تره،آخرشم یکی بشه بهترین بازیکن سال و طرفدارای اون یکی فوتبالیست بگن مال ما بهتر بود و طرفدارای این یکی فوتبالیست هم بگن مال ما بهتره. نمی دونم چرا شما اینجوری برداشت کردی.شاید به خاطر عنوان بدی که انتخاب کردم.من هم با نظر شما موافقم که هرکس سرعت مضراباش بالاست حتما استاد نیست و اینکه سنتورنوازی فقط به سرعت مضراب و اینجور حرفا نیست و به احساس هرکس بستگی داره اصلا ماهیت هنر همینه و اینکه ما بیایم بگیم تو یه کاری حس هست یا نیست کار درستی به نظر نمیرسه.فقط تعجب من اینه که معمولا افرادی از این دست باید حداقل یه اسم و فامیلی ازش به جا بمونه.من احتمال دادم که خارج از کشور باشن این دوست هنرمند.بگذریم . . .
به هر حال ممنونم از پاسخی که دادین و امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشین:41:

nava10
Tuesday 31 January 2012, 05:19 PM
بنده خدا پرکاشن رو خیلی دوست داره. اومده مضراب دستش گرفته