PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه مشهد نیوز با محمد امیدوار تهرانی

Key1_Music
Thursday 2 February 2012, 09:51 PM
سلام به همه دوستان عزیزم . داشتم توی سایت مشهد نیوز چرخی میزدم که یک دفعه به نوشته ای بر خوردم با موضوع : "عزیز دل شكسته" تقدیم به قربانی اسید پاشی در همدان+فایل صوتی . واقعا شک شدم . برای همین گفتم بد نیست این مصاحبه و شما هم ببینین و آهنگ عزیز دل شکسته و گوش کنید . با تشکر

من هم از طرف خودم برای آقای امیدوار تهرانی آرزوی بهترین هارو دارم
و به خاطر این حرکت قابل تحسین و انسان دوستانشون تشکر و قدردانی میکنم

لینک مصاحبه + دالنود آهنگ عزیز دل شکسته:

You can see links before reply

alone_composer
Friday 3 February 2012, 01:04 PM
سلام به همه دوستان عزیزم . داشتم توی سایت مشهد نیوز چرخی میزدم که یک دفعه به نوشته ای بر خوردم با موضوع : "عزیز دل شكسته" تقدیم به قربانی اسید پاشی در همدان+فایل صوتی . واقعا شک شدم . برای همین گفتم بد نیست این مصاحبه و شما هم ببینین و آهنگ عزیز دل شکسته و گوش کنید . با تشکر

من هم از طرف خودم برای آقای امیدوار تهرانی آرزوی بهترین هارو دارم
و به خاطر این حرکت قابل تحسین و انسان دوستانشون تشکر و قدردانی میکنم

لینک مصاحبه + دالنود آهنگ عزیز دل شکسته:

کیوان عزیزم درود بر تو
از بابت این تاپیک ازت سپاسگزار و ممنون هستم. امیدوارم این آهنگ بنده ی حقیر مرهم کوچکی باشه برای این خانم و دختر نازنینشون. شاید هیچ کلامی گویاتر و بهتر از موسیقی نمی تونه منتقل کننده ی احساسات باشه و امیدوارم همه ی ما که کار موسیقی انجام می دیم هنرمون رو صادقانه و عاشقانه در راه هم نوع خودمون مورد استفاده قرار بدیم.

آهنگ "عزیز دلشکسته" مرهمی است برای انسان هایی که دچار تفاوت هستند و این تفاوت باعث "تمایز" اونها از جامعه می شه. این افراد مورد تمسخر اهانت آزار و اذیت دیگران قرار می گیرند و به نظرم چنین ترانه ای می تونه حرف دل این عزیزان باشه.

صمیمانه امیدوار و آرزو مند هستم که دنیایی داشته باشیم که از این اتفاق های تلخ دیگه توش تکرار نشه. دنیایی پر از زیبایی پر از موسیقی پر از عشق...

از شما ممنونم که اطلاع رسانی کردین، و از سایر دوستانی هم که این تاپیک رو می بینند صمیمانه دعوت می کنم تا آهنگ عزیز دلشکسته رو که حدود 20 روز پیش خوندم گوش بدن و من رو از نظرات خوبشون بهره مند کنن.

دوست دار همه ی شما عزیزان مهربان..... محمد امیدوار تهرانی
14/11/1390

Key1_Music
Friday 3 February 2012, 05:31 PM
خواهش میکنم آقای امیدوار ، وظیفم بود . امیدوارم که همیشه موفق باشید و به خواسته هاتون برسین