PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سازدهنی

hadi867
Tuesday 28 February 2012, 10:21 AM
سلام
من چند وقته سازدهنی میزنم. نمیدونم چرا وقتی میخوام سوراخ پنجم رو بزنم صدای دورگه ازش درمیاد. مثل وقتی که جفت سوراخ می زنم. سازدهنی ترمولو مینزنم. کسی میدونه مشکل چیه؟

SOBHANTOTo3
Tuesday 28 February 2012, 11:13 AM
با سلام
اول اینکه دوست عزیز در همون تایپیک قبلی که سوال کرده بودید می پرسیدید جواب می گرفتید
الان انجمن پر شده از تایپیک های تکراری

این مشکل میتونه از سازدهنیتون باشه دلیل خاصی نداره همونطور که قبلا گفتم برای نواختن سوراخ های بم دهانتونو
فاصله بدید از ساز
اگه اجازه بدید تایپیک رو انتقال بدم یا از این به بعد سوالاتونو همینجا بپرسید
ببخشید
با تشکر از شما دوست عزیز

hadi867
Tuesday 28 February 2012, 11:33 AM
خیلی ممنون بابت جواب. در مورد انتقال پست هم شما صاحب اختیاری

mohsen741
Wednesday 16 May 2012, 08:56 PM
صداي دو رگه براي تماس خيلي نا چيز تيغه با بدنه ساز هم هست...
اگر با توصيه سبحان مشكل رفع نشد.بايد تعمير كنيد ساز رو.

Mojahed
Sunday 7 April 2013, 02:18 AM
اگه نظر من رو بخواهید ، من فکر میکنم اگر ساز شما ترمولو هست ، همونطور که اطلاع دارید هر سوراخ دو زبانه داره که با یک مقدار خیلی کمی تفاوت کوک صدا میدهند و زمانی که این یک مقدار اختلاف کوک به هر دلیلی زیاد بشه اون حالت دو رگه پیش میاد ، اون موردی که جناب محسن فرمودند فکر میکنم صدای زنگ دار میده یه جوری که انگار فلز به فلز میخوره ،،
برای اطمینان میتونید همون سوراخ ۵ رو باکمی دقت فقط توی یکی از سوراخهاش یا بالا یا پایین بدمید و ببینید باز هم دو رگه هست ؟ اگر نه همون موردی هست که در بالا خدمت شما گفتم،
پیروز باشید