PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از آرشه...الیاف نایلونی یا دم اسب

taal
Saturday 3 March 2012, 01:48 PM
سلام. از دوستای گرانقدرم میخوام اطلاعات ,تجربه و داشته هاشون در این زمینه رو تو این تاپیک بنویسن تا همگی استفاده کنیم.به نظرتون کدوم مناسب تره؟چرا؟

can2000ada
Sunday 4 March 2012, 09:08 AM
با درود خدمت دوستان
ارشه ای که من دارم نایلونه از ارشه دم اسب استفاده نکردم ولی از هر کی میپرسم ارشه دم اسب رو ترجیح میده
میگن صدادهیش بهتره (به نظرم اینطور باشه)

taal
Monday 5 March 2012, 04:23 PM
من قبلا با یی از اساتید که هم در زمینه ی ساخت و هم نوازندگی فعالیت دارن(استاد سلطانی) در این باره صحبت کردم ایشون معتقد بودن که اگردر گذشته از دم اسب استفاده میشده وحال بر اساس همین سنت باز از دم اسب استفاده میشه به خاطر نبودن الیاف نایلونی در گذشته ست اما حالا که چنین امکاناتی هست لزوما نباید بر این سنت وطرز فکر(که دم اسب بهتره)پا فشاری کرد.ایشون نگفتن که کدوم بهتر جواب میده منم مطلب خاصی در این زمینه که مستند ومستدل باشه ندیدم. منم هم بیشتر آرشه دم اسب رو میپسندم و به طریق اولی از دم اسب استفاده میکنم.

taal
Wednesday 7 March 2012, 11:19 PM
دوستان عزیز خوشحال میشم نظرتون رو تو این زمینه بدونم.

die_hard384
Thursday 8 March 2012, 03:44 PM
من 2تاشونو امتحان کردم اما آرشه ای که خودم درست کردم وموهاشو خودم از دم اسب چیدم صدایی خیلی لطیف تر ایجاد میکرد

saber1740
Wednesday 14 March 2012, 10:34 AM
چه جالب

خیلی حال میده ادم خودش از دم اسب ارشه بسازه

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که چطوری دم اسب رو کندی وارشه ساختی _ اسبه عصبانی نشد؟

can2000ada
Saturday 24 March 2012, 02:21 PM
بازم سلام
نخندید ولی من تازه ارشه خودمو امتحان کردم دیدم که از دم اسبه

taal
Saturday 24 March 2012, 07:05 PM
جالبه.ازش یه تار کندی و آتش زدی؟

can2000ada
Sunday 25 March 2012, 03:20 PM
اره یه تار کندمو اتیش زدم دیدم بوی موهای سوخته رو میده
نمیدونم چرا زودتر به این فکر نکرده بودم اخه با پارچه سرو کار دارم واسه اینکه بدونم پارچه پشمیه یا نه
یه تارشو اتیش میزنم درنتیجه اینم اینجوری امتحان کردم دیدم بعله ارشه خوبی دارموخودم نمیدونم