PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک - نحوه چیدن درامز

armandelta2002
Sunday 4 March 2012, 08:29 AM
سلام من یه تازه کارم و یه ست 16 تیکه درامز گرفتم و به صورت راست دست چیدمش و خودم چپ دستم و تازه 3-4 تا ریتم رو یاد گرفتم میخواستم بدونم اگه به صورت چپ بچینمش مشکلی پیش نمیاد ؟

اصلا راست چیدن بهتره تو نواختن یا چپ چیدن یکم تو سرعت بالا قات میزنه پای راستم (دابل بیس ست درامز) موندم که به همین صورت ادامه بدم و پای راستم رو تقویت کنم و بیشتر تمرین کنم یا کلا ست رو چپ چین بچینم که کمتر با پای راستم درگیر بشم؟:40:
معلمی هم ندارم برای آموزش فقط چند تا دی وی دی هستش که البته عالی درس میده

avm
Sunday 4 March 2012, 05:31 PM
سلام من یه تازه کارم و یه ست 16 تیکه درامز گرفتم و به صورت راست دست چیدمش و خودم چپ دستم و تازه 3-4 تا ریتم رو یاد گرفتم میخواستم بدونم اگه به صورت چپ بچینمش مشکلی پیش نمیاد ؟

اصلا راست چیدن بهتره تو نواختن یا چپ چیدن یکم تو سرعت بالا قات میزنه پای راستم (دابل بیس ست درامز) موندم که به همین صورت ادامه بدم و پای راستم رو تقویت کنم و بیشتر تمرین کنم یا کلا ست رو چپ چین بچینم که کمتر با پای راستم درگیر بشم؟:40:
معلمی هم ندارم برای آموزش فقط چند تا دی وی دی هستش که البته عالی درس میده

سلام
تعدادی که گفتی 16 منظور طبل ها هست 16 تا؟!! یا با سنج؟! (در شمارش تکه درامز تعداد سنج ها حساب نمیشه) ولی در ایران به اشتباه بعضا" این کار انجام میشه، پس اینو اصلاح کنین، در مورد چیدن هم اگه واقعا" چپ دست هستین میتونین برعکس بچینین، مثل فیل کالینز یا رود مورگیستین، در مورد سرعت هم هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط باید تمرین کرد، فقط برعکس راست دستها باید ساز بزنین، در مورد دبل بیس درامینگ عجله نکنین، متد بزنین با سرعتی که میتونین، این کار احتیاج به زمان زیادی داره و هم دست هم پا هردوش احتیاج به تمرین زیاد داره، بهتره اول با سرعت پایین و کم کم سرعت رو زیاد کنین
مثلا یادم میاد در مورد دوبل بیس درامینگ روزای اول به سختی میتونستم تمپو 80 تمیز بزنم ولی الان بعد از چند سال 230 رو راحت میزنم، متد درست، تمرین درست رمز این کار هست قدیما کارهای Slayer آرزو بود ولی الان میتونم Nile بزنم یا دراگن فرس یا هر موزیک سرعتی دیگه، ولی این سالها طول کشیده، پس عجله نکن و تمرکز روی تمرینت داشته باش.

مرسی ارسلان

armandelta2002
Sunday 4 March 2012, 05:38 PM
ممنون از راهنمایی های کامل شما بله به اشتباه سنج ها رو حساب کردم. 7 طبله و 2 کیک

avm
Sunday 4 March 2012, 06:44 PM
ممنون از راهنمایی های کامل شما بله به اشتباه سنج ها رو حساب کردم. 7 طبله و 2 کیک

سلام
البته کیک هم طبل هست دیگه، پس میشه 9 طبل من یه نمونه از چیدن رو میزارم
You can see links before reply

بازم سوالی بود در خدمتم، موفق باشی :am
ارسلان