PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: اگه كسي با دانشگاه رفتن موسيقي كار كنه بهتره يا بالعكس؟

mojgan
Saturday 18 November 2006, 03:17 PM
با سلام
ميخوام بدونم به نظر شما ها اگه كسي بدون دانشگاه رٿتن
موسيقي كار كنه بهتره يا اگه بره دانشگاه بهتره؟
اصلا كسي اطلاعي از وضعيت دانشگاه ها داره يا نه؟
ممنون

Hes_r
Saturday 18 November 2006, 03:24 PM
عزیز تا جایی که من اطلاع دارم توی دانشگاه موسیقی یه ساز رو باید به صورت حر?ه ای و یه ساز رو به صورت نیمه حر?ه ای بلد باشی پس اونطوری یه ساز یاد میگیری اون طوری دو تا

ولی ببین موسیقی به قلب و خودته تو اگه به سازی علاقه نداشته باشی و تمرین نکنی تمام دنیا هم دست به دست هم بدن هیچی نمیشی تو اون زمینه

یعنی شما چه بری دانشگاه چه نری اگه به ساز مورد نظرت علاقه داشته باشی میتونی مو?ق شی

مو?ق باشی دوست عزیز : حسام :wink:

vioman
Saturday 18 November 2006, 04:02 PM
سلام دوست عزیزم

حقیقت اینه که شما برا اینکه نوازنده یا مو سیقیدان بزرگ بشی مجبور نیستی بری دانشگاه .همش بستگی به خودت داره اگه شما زندگی نامه بزرگان موسیقی را بخونی خیلی شون شروع کارشون در دانشگاه ها نبوده اما خوب اگه شرایطش برات ?راهم این ?رصت را از دست نده

مو?ق باشی

mojgan
Sunday 19 November 2006, 04:08 PM
با سلام
از پاسخ شما ممنونم
اما ?كر مي كنم درست سوالمو مطرح نكردم
من 6 ساله سنتور ميزنم و به ردي? تا حدي مسلطم
اما مشكل اينجاست كه توي وضعيت كنوني
تا مدرك نداشته باشي
خيلي نمي توني اظهار نظر كني
حر? من اينه كه ارزش داره من خونه و
زندگي و استاد خوبم رو به خاطر مدرك بذارم برم تهران كه مدرك بگيرم؟؟
اينه كه ذهنم رو مشغول كرده ؟؟ ارزش داره يا نه؟
شما ها بودين چكار مي كردين؟؟
با تشكر ?راوان :roll: :roll:

Hes_r
Sunday 19 November 2006, 04:13 PM
مطمئن باش اگه من بودم این کار رو نمیکردم چون اگه چیز بلد باشی میتونی بدون دانشگاه بشی صبا مگه کدوم یک از بزرگان علم ما ر?تن دانشگاه ؟؟؟

ممنون : حسام :wink:

mojgan
Sunday 19 November 2006, 04:23 PM
آخه دوران صبا با حالا خيلي ت?اوت داره :cry:

Hes_r
Sunday 19 November 2006, 05:34 PM
مژگان خانوم به نظر شما اگه کسی تو این زمونه بتونه چه با دانشگاه ر?تن چه بدون دانشگاه ر?تن مثل صبا شه برای کسی ?رقی میکنه که اون دانشگاه ر?ته یا نه ؟؟

قربانت : حسام :wink:

mojgan
Thursday 23 November 2006, 03:19 PM
معلومه كه ?رقي نداره
ولي كيه كه بتونه مثل صبا بشه؟

Hes_r
Thursday 23 November 2006, 03:34 PM
مگه صبا از شکم مامانش اینطوری بود ؟

پس اگه بخوای اینه صبا شی با دانشگاه یا دانشگاه تلاش و استعداد میخواد

البته این نظر منه

خوش باشی : حسام :wink:

vioman
Sunday 10 December 2006, 05:23 PM
الان منظور شما را ?همیدم حقیقت تلخ اینه که مدرک گرایی در موسیقی هم داره ریشه می کنه و قوانین هم کم کمک به این موضوع کمک خواهند کرد تا اونجایی که من پیش بینی می کنم تا چند دهه دیگر مدرکه که حر? اول را می زنه (لااقل برای کارهای اکادمیک و تدریس)و اون وقت برگ دست اوناس که مدرک در موسیقی دارن.این قضیه بستگی به شما داره مثلا برا من موسیقی بسیار مهمه اما به عنوان تامین کننده مسایل اقتصادی یا شان علمی اینده به اون نگاه نمی کنم :یه علاقه شخصی خوب در چنین حالاتی حاضر نیستم همه چی رو ول کنم برم تهران هر چند اگه ?رصتی پیش بیاد که برنامه های اصلیم لطمه نزنه حتما برای اخذ مدرک اقدام می کنم شما هم باید سبک و سنگین کنی تا ببینی چه کاری بهتره