PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردآوری قطعات اجرا شده در دستگاههای مختلف(بخش اول سه گاه و بیات ترک)

omidamir2003
Monday 5 March 2012, 08:42 AM
با سلام خدمت همه دوستان
از آنجاییکه اغلب هنگام اجرا در یک دستگاه موسیقی قطعات مختلف اجرا شده در اون دستگاه رو سخت به یاد میاریم بهتره که لیستی از آهنگهای معروف رو جهت یادآوری داشته باشیم.
به همین دلیل پیشنهاد میدم با جمع آوری آهنگهای معروف ضمن شناخت بهتر دستگاهها مرجعی رو برای انتخاب قطعات داشته باشیم.

من استارت این قضیه رو زدم که قطعا خالی از اشکال نیست و نیاز به برسی و تکمیل داره.
با دستگاههای بیات ترک و سه گاه شروع میکنیم .از دوستان عزیز خواهشمندم ضمن بررسی موارد و اعلام نظر ، برای اضافه کردن موارد جدید همکاری کنند.

بیات ترک و سه گاه (You can see links before reply)

You can see links before reply
این هم فایل اکسل کاملتر به همراه دستگاههای دیگر قابل جستجو مرتب سازی و ***** کردن
فقط اشکالات اون رو بگید و یا اگر آهنگی رو دارید بگید تا تو لیست اضافه کنیم
دوستان خواهشا همکاری کنید تا فایل کاملی تو انجمن تهیه بشه

Razoniaz
Monday 5 March 2012, 06:42 PM
با سلام خدمت همه دوستان
از آنجاییکه اغلب هنگام اجرا در یک دستگاه موسیقی قطعات مختلف اجرا شده در اون دستگاه رو سخت به یاد میاریم بهتره که لیستی از آهنگهای معروف رو جهت یادآوری داشته باشیم.
به همین دلیل پیشنهاد میدم با جمع آوری آهنگهای معروف ضمن شناخت بهتر دستگاهها مرجعی رو برای انتخاب قطعات داشته باشیم.

من استارت این قضیه رو زدم که قطعا خالی از اشکال نیست و نیاز به برسی و تکمیل داره.
با دستگاههای بیات ترک و سه گاه شروع میکنیم .از دوستان عزیز خواهشمندم ضمن بررسی موارد و اعلام نظر ، برای اضافه کردن موارد جدید همکاری کنند.

بیات ترک و سه گاه (You can see links before reply)

بسیار عالی. صمیمانه از شما تشکر می کنم. امیدوارم که این تاپیک خوب با همکاری همه دوستان ادامه داشته باشه.

omidamir2003
Tuesday 6 March 2012, 02:09 PM
من سعی میکنم موارد بیشتری رو از کتاب تصنیفها، ترانه ها و سرودهای ایران زمین آقای مشکین قلم اگر بود به لیست اضافه کنم
بعد از اون هم ماهور رو جمع اوری کنم
دوستان اگه موردی داشتید ارائه کنید تا به لیست اضافه بشه ضمنا حتما لیست رو چک کنید اگه اشتباه داره تصحیح بشه

oxygen2
Tuesday 2 October 2012, 09:18 PM
خیلی ممنون از دوستان عزیز.
جای وجود همچین تاپیکی خیلی خالی بود.
اگه ممکنه به عنوان مقدمه به معرفی دستگاه شور هم بپردازید

omidamir2003
Wednesday 14 November 2012, 12:46 PM
فایل ها ی جدید بارگذاری شد