PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محل مناسب برای نگهداری سه تار

J.D.M
Wednesday 7 March 2012, 05:54 PM
سلام
میخواستم از شما عزیزان بپرسم که شما سه تار (یا در کل هر سازی) رو کجا قرار میدید تا هم بهش آسیبی نرسه و هم یه زیبایی واسه اتاقتون داشته باشه؟
کنج دیوار؟ رو دیوار آویزون میکنیدش؟ و یا ...؟
اگه روی دیوار اتاق آویزون میکنیدش میتونید بگید به چه نحوی؟
چون من تا حالا چند بار خواستم این کار رو بکنم ولی ترس از اینکه یه وقتی ساز بیوفته و بشکنه این کار رو نکردم :42:
اگه یه راه حل ایمن برای این کار دارید ممنون میشم در اختیار من و بقیه دوستان عزیز بذارید.
با سپاس فراووون
جمال :am
+ پی نوشت:
ممنونم از یوتاب عزیز، مدیران لطف کنند این تاپیک رو حذف کنند، چون الآن توی این بخش 2 تا تاپیک شبیه به هم هستن :17:

youtab_f
Wednesday 7 March 2012, 06:38 PM
سلام
میخواستم از شما عزیزان بپرسم که شما سه تار (یا در کل هر سازی) رو کجا قرار میدید تا هم بهش آسیبی نرسه و هم یه زیبایی واسه اتاقتون داشته باشه؟
کنج دیوار؟ رو دیوار آویزون میکنیدش؟ و یا ...؟
اگه روی دیوار اتاق آویزون میکنیدش میتونید بگید به چه نحوی؟
چون من تا حالا چند بار خواستم این کار رو بکنم ولی ترس از اینکه یه وقتی ساز بیوفته و بشکنه این کار رو نکردم :42:
اگه یه راه حل ایمن برای این کار دارید ممنون میشم در اختیار من و بقیه دوستان عزیز بذارید.
با سپاس فراووون
جمال :am
سلام جمال جان
من یه تاپیک زدم به نام نگهداری از ساز سه تار و به نظرم بتونی اونجا پاسخ سوالتو پیدا کنی.
مرسی خیلی زیاد.