PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار سلفژ

V_I_O_L_I_N
Thursday 8 March 2012, 09:19 PM
از عزیزان ویولونیست، کسی نرم افزار سلفژ رو داره تا لینکش رو بذاره بلکه در مورد ویولن کمکم کنه.
ممنون میشم.:21ox66r:

digitalmind
Friday 16 March 2012, 10:23 PM
از عزیزان ویولونیست، کسی نرم افزار سلفژ رو داره تا لینکش رو بذاره بلکه در مورد ویولن کمکم کنه.
ممنون میشم.:21ox66r:
سلام دوست عزیز

نرم افزار sibelius 6 هستش که به نظر من یکی از قوی ترین نرم افزارها نه فقط در این زمینه ، بلکه در خیلی از زمینه های دیگه هم هست !
توی گوگل سرچ کنی لینک دانلود ازش خیلی پیدا میکنی

V_I_O_L_I_N
Friday 27 April 2012, 09:48 AM
با سلام
دوست گرامی من کلی گشتم تو اینترنت در مورد این نرم افزار ، ولی هر چی دانلود کردم یا باز نکرد یا ناقص بود و کلی error میداد.(البته با وجود دانلود با اوربیت دانلودر). برا همین از این برنامه ناامید شدم. برا همینه که خواستم اگه کسی میتونه آپ کنه یا از سایت معتبری لینکش رو بگذاره.
ممنون میشم.

digitalmind
Friday 27 April 2012, 10:40 AM
با سلام
دوست گرامی من کلی گشتم تو اینترنت در مورد این نرم افزار ، ولی هر چی دانلود کردم یا باز نکرد یا ناقص بود و کلی error میداد.(البته با وجود دانلود با اوربیت دانلودر). برا همین از این برنامه ناامید شدم. برا همینه که خواستم اگه کسی میتونه آپ کنه یا از سایت معتبری لینکش رو بگذاره.
ممنون میشم.

سلام
من خودم از لینک زیر دانلود کردم ، مشکلی هم در حین نصب و اجرا پیش نیومد ! سایت p30download هم تقریبا خیلی معتبره !

You can see links before reply

hamedt
Wednesday 18 July 2012, 09:22 PM
گفته شد نرم افزار برای سلفژ ، برای تقویت گوش ، نت خوانی، فواصل، آکوردها ، دیکته و ... که خودش هم تست داره و در سطح جهانی و هم حتی ایران دانشجویان موسیقی ازش استفاده می کنن نرم افزار EarMaster School 5 هست.
این توضیحاتی دباره ی این نرم افزار و کاربردهاشه :
اگه سرچ کنید دانلودش هم به آسونی پیدا می کنی، درباره ی سیبیلیوس هم باید بگم نرم افزار خوبیه برای نت نویسی ، پارتیتور نویسی ، و شنیدن این نت ها ، انجام تمرینات کنتوپوان و هارمونی و ... که انتشارات سرود یک کتاب به همراه سی دی نرم افزار رو چاپ کرده که کامل به اون یکی نرم افزار که خیلی هم سودمنده دست پیدا می کنید. ولی برای تقویت گوش موسیقایی ، دیکته و نت خوانی و صدا خوانی بهتر از EarMaster School 5 نداریم. جفت نرم اففزار ها کاراست. ولی هر کدوم کارایی فرق می کنه توصیه می کنم. جفتشو حتما داشته باشید.

mojgani
Tuesday 21 August 2012, 08:31 PM
سلام
من خودم از لینک زیر دانلود کردم ، مشکلی هم در حین نصب و اجرا پیش نیومد ! سایت p30download هم تقریبا خیلی معتبره !

میشه یکی در مورد این نرم افزار توضیح بده؟:22:

Honey_Shababi
Tuesday 21 August 2012, 10:59 PM
میشه یکی در مورد این نرم افزار توضیح بده؟:22:

توضیح کاملش رو دوستان در پست های قبلی گفتند...یک نرم افزار نت نویسی هست...منتها از خودش بانک صدا هم داره تا صداهای طبیعی سازها رو شبیه سازی کنه.

aminya
Wednesday 15 January 2014, 09:41 PM
برای اینکه بتونیم مثلا گام اهنگ یا آکورد ها یا نت ها رو تشخیض بدیم کدوم نرم افزار خوبه؟
یا مثلا ملودی که تو ذهن هست رو روی ساز بیاریم

Sampler
Wednesday 15 January 2014, 10:59 PM
برای اینکه بتونیم مثلا گام اهنگ یا آکورد ها یا نت ها رو تشخیض بدیم کدوم نرم افزار خوبه؟
یا مثلا ملودی که تو ذهن هست رو روی ساز بیاریم

سلام دوست عزیز ..

لطفا سوالتون رو واضح تر مطرح کنید تا راهنمایی کنیم ..

من منظور شما رو متوجه نشدم ..

aminya
Thursday 16 January 2014, 12:36 PM
سلام دوست عزیز ..

لطفا سوالتون رو واضح تر مطرح کنید تا راهنمایی کنیم ..

من منظور شما رو متوجه نشدم ..

اگه بخوایم گوش رو تقویت کنیم تا بتونیم این کارایی رو که گفتم انجام بدیم باید چه کار کرد؟ :)

Sampler
Thursday 16 January 2014, 11:49 PM
اگه بخوایم گوش رو تقویت کنیم تا بتونیم این کارایی رو که گفتم انجام بدیم باید چه کار کرد؟ :)

برای تقویت گوش بهترین نرم افزاری که می تونم بهتون معرفی کنم Sing & See هستش که در همین فروم هم موجوده (سرچ بفرمایید لطفا)

با استفاده از این نرم افزار و خواندن درجات مختلف گام های مختلف (نت ها) و همینطور فواصل مختلف می تونید سلفژتون رو خیلی زیاد قوی کنید ..