PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برای اجرای تصویری خزان استاد مشکاتیان

Shahrashoub
Friday 9 March 2012, 07:37 PM
سلام به دوستان عزیز
می خواستم خواهش کنم یه نفر لطف کنه خزان استاد مشکاتیان رو تصویری اجرا کنه ( با زاویه خوب دوربین روی سنتور).
راستش من خودم شیوه ی اجرای بعضی از قسمت ها رو از روی نتش بلد نیستم (به علت تازه کار بودن) به خاظر همین اگه کسی بتونه این قطعه رو اجرا کنه و فیلمش رو بگیره ازش ممنون میشم.
باشد که خدا یک در دنیا و صد در آخرت نصیبش کنه! :25:

simsimm
Saturday 10 March 2012, 09:10 AM
سلام دوست عزیز یه اجرای تصویری از آقای علیرضا جواهری در youtube هست یه کم برای یادگیری سرعتش بالاست اما تا دوستان زحمت بکشند و یه اجرای مناسب بذارند شاید این کلیپ بتونه کمکتون کنه. ببخشید که این طوری آدرس دادم ولی هر چی سعی کردم نشد آپلود کنم

vahid9987
Saturday 10 March 2012, 05:26 PM
داداش این لینگ شاید کمکت کنه You can see links before reply

Shahrashoub
Saturday 10 March 2012, 06:18 PM
سلام دوست عزیز یه اجرای تصویری از آقای علیرضا جواهری در youtube هست یه کم برای یادگیری سرعتش بالاست اما تا دوستان زحمت بکشند و یه اجرای مناسب بذارند شاید این کلیپ بتونه کمکتون کنه. ببخشید که این طوری آدرس دادم ولی هر چی سعی کردم نشد آپلود کنم

و

داداش این لینگ شاید کمکت کنه You can see links before reply

خیلی ممنون از لطفتون ولی راستش یه فیلمی می خواستم که یه مقدار با تمپوی پایین اجرا شده باشه و همینطور زاویه دوربین روی سنتور باشه.

Razoniaz
Saturday 10 March 2012, 09:13 PM
سلام به دوستان عزیز
می خواستم خواهش کنم یه نفر لطف کنه خزان استاد مشکاتیان رو تصویری اجرا کنه ( با زاویه خوب دوربین روی سنتور).
راستش من خودم شیوه ی اجرای بعضی از قسمت ها رو از روی نتش بلد نیستم (به علت تازه کار بودن) به خاظر همین اگه کسی بتونه این قطعه رو اجرا کنه و فیلمش رو بگیره ازش ممنون میشم.
باشد که خدا یک در دنیا و صد در آخرت نصیبش کنه! :25:

سلام دوست عزیز. شاید مشاهده اجرای قطعه با همون سرعت اصلی نتونه زیاد کمکتون کنه. بهتره قسمتهایی از نت را که توی نواختنش مشکل دارید رو عنوان بفرمایید تا بنده یا دوستان دیگه اون قسمتها را با سرعت پایینتری برای شما اجرا کنیم. فکر کنم اینجور بهتر نتیجه می گیرید.

Shahrashoub
Sunday 11 March 2012, 10:22 AM
سلام دوست عزیز. شاید مشاهده اجرای قطعه با همون سرعت اصلی نتونه زیاد کمکتون کنه. بهتره قسمتهایی از نت را که توی نواختنش مشکل دارید رو عنوان بفرمایید تا بنده یا دوستان دیگه اون قسمتها را با سرعت پایینتری برای شما اجرا کنیم. فکر کنم اینجور بهتر نتیجه می گیرید.

سپاس از لطف شما
راستش فیلم اجرای کاملش رو می خواستم.
در ضمن اگه میشه لطف کنید یه توضیحی هم درمورد اجرای نت های tr برای این قطعه هم بدید.

Razoniaz
Sunday 11 March 2012, 10:49 AM
سپاس از لطف شما
راستش فیلم اجرای کاملش رو می خواستم.
در ضمن اگه میشه لطف کنید یه توضیحی هم درمورد اجرای نت های tr برای این قطعه هم بدید.

دوست عزیز. علامت tr یا همون "تریل" برای اجرای نت به صورت ریز با نت بالایی خودش هست. توی قسمت کتاب دوم دستور سنتور در این مورد توضیحات کافی داده شده حتما به اون مراجعه فرمایید. و ممنون می شم اگر بفرمایید قطعه خزان رو از روی کدوم نت کار می کنید؟ چون نت های زیادی از این قطعه وجود داره مثل تنظیم آقای جواهری یا آقای اختیاری و ...

Shahrashoub
Sunday 11 March 2012, 07:55 PM
دوست عزیز. علامت tr یا همون "تریل" برای اجرای نت به صورت ریز با نت بالایی خودش هست. توی قسمت کتاب دوم دستور سنتور در این مورد توضیحات کافی داده شده حتما به اون مراجعه فرمایید. و ممنون می شم اگر بفرمایید قطعه خزان رو از روی کدوم نت کار می کنید؟ چون نت های زیادی از این قطعه وجود داره مثل تنظیم آقای جواهری یا آقای اختیاری و ...

بله مفهوم تریل رو میدونم ولی اجراش تو این قطعه برام یه مقدار مشکله
نتی هم که از روش کار میکنم فکر میکنم تنظیم آقای جواهری باشه
تنظیم آقای اختیاری رو هم دارم ولی به نظر میاد که غلط باشه.

Razoniaz
Monday 12 March 2012, 05:04 PM
بله مفهوم تریل رو میدونم ولی اجراش تو این قطعه برام یه مقدار مشکله
نتی هم که از روش کار میکنم فکر میکنم تنظیم آقای جواهری باشه
تنظیم آقای اختیاری رو هم دارم ولی به نظر میاد که غلط باشه.

دوست عزیز نتی که در کتاب "گل آیین" هست تنظیم آقای جواهری هست که البته خوب نت نویسی نشده و قطعه رو خیلی پیچیده نشون داده. شما زحمت بکشید و عکس نتی رو که از روش قطعه رو اجرا می کنید اینجا بگذارید و قسمتهایی رو هم که متوجه نمیشید علامت بزنید.
شاد باشید دوست عزیز

Shahrashoub
Monday 26 March 2012, 06:39 PM
دوست عزیز نتی که در کتاب "گل آیین" هست تنظیم آقای جواهری هست که البته خوب نت نویسی نشده و قطعه رو خیلی پیچیده نشون داده. شما زحمت بکشید و عکس نتی رو که از روش قطعه رو اجرا می کنید اینجا بگذارید و قسمتهایی رو هم که متوجه نمیشید علامت بزنید.
شاد باشید دوست عزیز
میشه لطف کنید اجرای کاملش رو بزارید چون میخوام تمام قسمت هاش رو صحیح یاد بگیرم.
قبلا عرض کردم بنده تازه کارم و شیفته ی آموزش سنتور

Mezrab
Saturday 31 March 2012, 12:37 AM
دوست عزیز قبل از اجرای این قطعه باید از نظر تکنیک غنی باشید، این قطعه به این آسونی ها قابل اجرا نیست و قبل از اون نیاز هست بسیار دست پخته باشه.

abcdefghijklmnop
Sunday 1 April 2012, 12:28 PM
امكان داره يكي اجراي صوتي خود استاد رو اين جا بزاره.(زيپ شده باشه خيلي عاليه.)
ممنون

dari_santuri
Tuesday 3 April 2012, 04:49 PM
سلام خدمت دوستان
ببخشید این پستو ایجا میزارم!
خواستم بگم از دوستان هرکی هر چند تا نت از خزان داره بزاره!
من خودم یکی دانلود کردم به اسم آقای اختیاری بود ولی فکر کنم مشکل داره

Razoniaz
Wednesday 4 April 2012, 11:06 PM

سلام دوست عزیز. اجرای قطعه خزان رو برای شما گذاشتم ولی همونطور که قبلا هم عرض کردم از روی اجرای قطعه نمیشه یک قطعه را فرا گرفت، بهترین راه، مراجعه به نت قطعه و برطرف کردن اشکالات قسمتهایی از نت هست که توی اون ایراد دارید.
به هر حال امیدوارم که این اجرا برای شما مفید باشه. شاد باشید دوست عزیز

اجرا قطعه خزان (You can see links before reply)

Shahrashoub
Friday 6 April 2012, 11:35 AM
سلام دوست عزیز. اجرای قطعه خزان رو برای شما گذاشتم ولی همونطور که قبلا هم عرض کردم از روی اجرای قطعه نمیشه یک قطعه را فرا گرفت، بهترین راه، مراجعه به نت قطعه و برطرف کردن اشکالات قسمتهایی از نت هست که توی اون ایراد دارید.
به هر حال امیدوارم که این اجرا برای شما مفید باشه. شاد باشید دوست عزیز

اجرا قطعه خزان (You can see links before reply)

آقای دانشمند بسیار بسیار از لطف شما ممنونم.