PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاس سنتور رایگان

mori_akas
Wednesday 21 March 2012, 06:41 PM
سلام
من تا حالا پیش 5 استاد درس تحویل دادم. یکی از اون استادا روش کار جالبی داشت. کل هفته رو توی آموزشگاه درس میداد و استاد دانشگاه بود. پنج شنبه ها یا جمعه ها کلاس رایگان برگزار میکرد.
به این صورت که از ساعت 3 تا 8 هنرجو ها میرفتیم منزلشون و خود هنر جو ها به هم آموزش میدادند و ایشون اشکال بچه ها رو میگرفت. روند کلاس اینجوری بود اولین هنر جو درس رو تحویل استاد میداد و به طور کامل رفع اشکال میشد. موقعی که یک درس رو تمام و کمال و بدن نقص اجرا کرد میرفت درس بعدی. و اجازه پیدا میکرد اون درس رو به هنر جو های رده پایین تر از خودش آموزش بده. اما همه هنر جو ها توسط خود استاد رفع اشکال میشدن. متاسفانه ایشون فوت کردن. من دوست دارم که راه ایشون رو ادامه بدم. اما استادی رو نمیشناسم که با این روش بخوان کار کنن. امیدوارم با ایجاد این تاپیک اساتیدی که توی شایت هستن کمک کنن تا بتونیم اون روند رو ادامه بدیم و سنتور. این ساز زیبای ایرانی رو گسترش بدیم. کسی هست که بتونه در این ضمینه کمکی کنه؟

rolimoli
Wednesday 21 March 2012, 07:59 PM
باید خودمون دست به کار بشیم.

mori_akas
Wednesday 21 March 2012, 08:36 PM
باید خودمون دست به کار بشیم.

من منزلمون هست باید دنبال استاد باشیم

rain-man
Wednesday 21 March 2012, 10:09 PM
سنتور ساز قشنگیه من یه اوستا دارم که خیلی هم خوش صداست امیدوارم یه روش خوب ‍‍‍‍‍بیدا کنید

rolimoli
Thursday 22 March 2012, 07:44 PM
سلام موری جان خدا خیرت بده اگه بتونی همچین محلی رو برای یاوران موسیقی ردیف کنی.
من میگم خودمون باید جمع بشیم یه جلسه بزاریم در این رابطه صحبت کنیم. نظرتون؟

mori_akas
Thursday 22 March 2012, 11:04 PM
سلام موری جان خدا خیرت بده اگه بتونی همچین محلی رو برای یاوران موسیقی ردیف کنی.
من میگم خودمون باید جمع بشیم یه جلسه بزاریم در این رابطه صحبت کنیم. نظرتون؟

من موافقم. شما تا چه حدی سنتور رو بلد هستین؟من خودم تا وسط کتاب دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی پیشرفتم.
من همونجوری که گفتم به میتونم جاشو ردیف کنم باید دنبال استاد بگردیم. خوبه یاد بگیریم علممون رو به حراج نگذاریم. الان وقتی صحبت از یک پزشک میشه بیشتر از اونی که به عنوان فردی تحصیل کرده ببیننش اون رو یه تاجر فرض میکنند که دنبال پول بیشتره. چون علمش رو حراج کرده. همه ما میدونیم موسیقی ما داره خراب میشه. ساز های سنتی ما کمرنگ میشه. بیایید با هم جلوشو بگیریم.

rolimoli
Friday 23 March 2012, 01:45 PM
من تا میانه های سی قطعه و مجلسی پیش رفتم. ولی اگه میتونی یه خبر رسانی درست کنیم . بعد چند نفر بشیم هر کد.م اطلاعات در اختیار هم قرار میدیم به razoniaz هم خبر بده. من پایه این کار هستم. مرسی

mori_akas
Friday 23 March 2012, 02:09 PM
من تا میانه های سی قطعه و مجلسی پیش رفتم. ولی اگه میتونی یه خبر رسانی درست کنیم . بعد چند نفر بشیم هر کد.م اطلاعات در اختیار هم قرار میدیم به razoniaz هم خبر بده. من پایه این کار هستم. مرسی
از نظر جا همه چی ردیفه ولی استاد نداریم. شما خودتون میتونید تدریس کنید؟
razoniyaz هم اصفهان هستند. و ما تهران. باید دنبال اساتید تهرانی باشیم.

mori_akas
Saturday 24 March 2012, 03:11 PM
کسی نظری نداره؟
اساتید عزیز؟
تو این سیستم خود هنر جو ها به هم آموزش میدیم و استاد تنها روی صحیح ارائه دادن کارها نظارت میکنند. پس کنار نکشین. کسی که 2 سال آموزش دیده برای مبتدی ها مربی هست. و کسی که 10 سال کار کرده برای کمتر ها
به همین ترتیب هر رده به رده پایین تر درس میده.
خواهشا تو بحث شرکت کنید دوستان و مخصوصا اساتید محترم

rolimoli
Saturday 24 March 2012, 05:26 PM
سلام موری. من میگم راه دیگه ای برای خبررسانی نداریم؟
حالا شاید عیده کسی پست نمیخونه من خودم گفتم تا کجا پیش رفتم به قول شما باید کار هم دیگه رو راه بندازیم.
جسارتا آقا منزل شما کجاست؟

mori_akas
Saturday 24 March 2012, 10:22 PM
سلام موری. من میگم راه دیگه ای برای خبررسانی نداریم؟
حالا شاید عیده کسی پست نمیخونه من خودم گفتم تا کجا پیش رفتم به قول شما باید کار هم دیگه رو راه بندازیم.
جسارتا آقا منزل شما کجاست؟
منزل ما سمت ایستگاه متروی نواب هست
من آیدی یاهو رو هم میگذارم تا بیشتر بتونیم با بچه ها ارتباط بگیریم mori _akas@yahoo.com
من خواستم اساتید این سایت رو برای دیدن این تاپیک و نظر دادن دعوت کنم اما به علت کم بودن پست ها اجازه فرستادن به من داده نمیشه شما اگه میتونید این کار رو انجام بدین لطفا.
من به جز منزل خودم حتی دنبال گرفتن کلاس توی فرهنگسرا هم هستم که دارم از طریق خانه شهر یاران جوان پیگیری میکنم. اما یه کم اساتید اینجا کم لطفی میکنن و با نظرشون مارو دلگرم نمیکنن.
به هر حال من قصدم ترویج اصولی سنتوره. امیدوارم موفق شم با کمک شما و سایر دوستان.

rolimoli
Sunday 25 March 2012, 10:32 AM
سلام.
این فرهنگسرا که میگی قضیش چیه؟ چزور میتونی باهاشون صحبت کنی؟ قبول میکنن؟ من تا چند روز دیگه میخوام کارت ویزیتی برای آموزش خصوصی چاپ کنم و تدریس رو شروع کنم. تو استادای این سایت رو میشناسی؟

mori_akas
Sunday 25 March 2012, 12:18 PM
سلام.
این فرهنگسرا که میگی قضیش چیه؟ چزور میتونی باهاشون صحبت کنی؟ قبول میکنن؟ من تا چند روز دیگه میخوام کارت ویزیتی برای آموزش خصوصی چاپ کنم و تدریس رو شروع کنم. تو استادای این سایت رو میشناسی؟
یه گروه داخل شهرداری به اسم خانه شهر یاران جوان که کارش اینه که فرصت شکوفایی رو به جوونا بده و کارشون رو تسهیل کنه. چون وابسته به شهر داریه و فرهنگسرا ها هم مال شهرداریه اگه بشه بهمون کلاس بدن توی فرهنگسرا میدن. من دارم با دوستم صحبت میکنم که اونجا یه سمت داره. استادای این سایت رو کمابیش میشناسم تو یه تاپیک که سنتور نواز ها خودشون رو معرفی کردند آشنا شدم. اگه میتونی ایمیلتو بنویس تا بتونیم از اون طریق با هم در ارتباط باشیم. ممنون

abcdefghijklmnop
Sunday 25 March 2012, 01:30 PM
من هم حاضر به همكاري هستم.مخصوصا اين كه تا اين جا بدون استاد اومدم وشديدا نياز به راهنمايي و رفع اشكال دارم.الانم دارم كتاب رديف ابتدايي دستگاه شور رو كار ميكنم.منزلمون هم نزديك خودتون هست.انتهاي خيابان مرتضوي.لطفا به منم خبر بديد.

mori_akas
Sunday 25 March 2012, 01:40 PM
من هم حاضر به همكاري هستم.مخصوصا اين كه تا اين جا بدون استاد اومدم وشديدا نياز به راهنمايي و رفع اشكال دارم.الانم دارم كتاب رديف ابتدايي دستگاه شور رو كار ميكنم.منزلمون هم نزديك خودتون هست.انتهاي خيابان مرتضوي.لطفا به منم خبر بديد.
چشم خبرتون میکنم

Meshkatian
Monday 26 March 2012, 08:35 AM
سلام
کار جالبیه منم دوس دارم همکاری کنم ، من الان دارم ردیف صبا رو واسه دومین بار میزنم.البته من دانشجوی اصفهانم
ولی تابستونا تهرانم ، خوشحال میشم بتونم کمک کنم :)

rolimoli
Monday 26 March 2012, 10:30 AM
مرسی از یاوران سنتور. خدا رو شکر موری جان کارت داره جواب میده.حتما با هم در تماس هستیم تا هر چی سریعتر کار رو راه بندازیم.
دوستان هر چقدر میتونید خبر رسانی کنید. من اساتید سنتور اینجا رو نمیشناسم ولی هر چی بیشتر و معلومات متفاوت تر باشه بهتره.
rm_inde@yahoo.de

mori_akas
Monday 26 March 2012, 11:18 AM
با توجه به اینکه کم داره کلاس پا میگیره یه کمی تخصصی تر کار کنیم که نیاز هست شماره همراهتون رو هم بدید اما به دلایل امنیتی شماره نباید رو سایت قرار بگیره پس لطفا هر کسی که مایل به شرکت در این مدل کلاس هست مشخصات زیر رو به ایمیل من ارسال کنه تا به محض تشکیل کلاس بتونیم راحت باهاتون تماس بگیریم و خبرتون کنیم.
1.نام و نام خانوادگی
2.سن
3. مدت سنتور نوازی
4.کتابهایی که تا به حال اموزش دیده اید و کار کردین
5.شماره تلفن همراه
6. نام کاربری در نت آهنگ
این هم ایمیل بنده هست: mori_akas@yahoo.com
با تشکر از همه دوستان و یاران سنتور

شایان سنتوری
Monday 26 March 2012, 11:21 AM
دوستان خوشحال میشدم کمک کنم اما کنکور دارم!!!!

mori_akas
Monday 26 March 2012, 11:22 PM
سلام
کار جالبیه منم دوس دارم همکاری کنم ، من الان دارم ردیف صبا رو واسه دومین بار میزنم.البته من دانشجوی اصفهانم
ولی تابستونا تهرانم ، خوشحال میشم بتونم کمک کنم :)

سلام دوست عزیز.
انشاالله کلاس که تشکیل شد شما هر زمانی که تشریف بیارین مارو خوشحال میکنید.

rolimoli
Tuesday 27 March 2012, 06:10 PM
کی شروع کنیم موری جان.؟من تو چند پست هم تبلیغ کردم.

mori_akas
Tuesday 27 March 2012, 07:47 PM
کی شروع کنیم موری جان.؟من تو چند پست هم تبلیغ کردم.

تو چند تا پست بالاتر خدمتتون عرض کردم اون مشخصاتتون رو بفرستید تا بشه تصمیم گیری کردو به محص اینکه به تعداد قابل قبول رسید بتونیم به هم اطلاع بدیم. الان به طور جدی من و شما پایه این هستیم و آقای کاوه که ایشون دانشجوی اصفهان هستند و در صورت تمایل تابستون به جمع ما اضافه میشن.

rolimoli
Wednesday 28 March 2012, 10:54 AM
من که گفتم:
من ر.م هستم
9 سال ساز میزنم. ولی همه این سالها کلاس نرفتم.
کتابهای دستور ، دوره ابتدایی، سی قطعه(تا نصف). چهل قطعه(نه همش)، مجلسی(نه همش)، بعضی کارهای استاد مشکاتیان.
24 سالمه.
شماره رو هم به میلت میفرستم.

mori_akas
Wednesday 28 March 2012, 02:17 PM
من که گفتم:
من ر.م هستم
9 سال ساز میزنم. ولی همه این سالها کلاس نرفتم.
کتابهای دستور ، دوره ابتدایی، سی قطعه(تا نصف). چهل قطعه(نه همش)، مجلسی(نه همش)، بعضی کارهای استاد مشکاتیان.
24 سالمه.
شماره رو هم به میلت میفرستم.
باهاتون تماس میگیرم چون باید یک قرار بگذاریم همدیگه رو ببینیم تا انشااله بعد از عید کار رو شروع کنیم.

mori_akas
Thursday 29 March 2012, 03:07 PM
من هنوز هم نمیدونم دوستان چرا اینقدر کم علاقه نشون میدن که تو این کلاس ها شرکت کنند.
بازدید تاپیک این همه زیاد اما نظر ها اینقدر کم. دوستان تو بحث شرکت کنید

abcdefghijklmnop
Friday 30 March 2012, 12:23 PM
فكر ميكنم دليلش اين باشه كه 90 درصد بچه ها خودشون استاد دارن.
البته اين كلاس ها براي كسايي كه استاد دارن هم خوبه.چون هم به بقيه بچه ها كمك ميكنن هم خودشون يه چيزي ياد ميگيرن.بلاخره نميشه گفت هيچ استادي در حد كمال هست.حتما با جمع شدن وانتقال تجربيات به هم ديگه كار بهتر پيش ميره.

rolimoli
Friday 30 March 2012, 10:28 PM
مرسی از یادآوری خوب شما. هنوز هم منتظر یاوران هستیم.

rolimoli
Monday 9 April 2012, 02:19 PM
با سلام به یاوران
شرمنده
من به اینترنت دسترسی نداشتم.
چی شد برنامه؟

mori_akas
Monday 9 April 2012, 08:16 PM
من تعجب میکنم این همه تاپیک هست و این همه پست توشه که دنبال یه استاد خوب هستند این همه بازدید تاپیک بالاست اما کیس حتی نظر هم نمیده. چه برسه بخواد تو گروه باشه. این کارگاه آموزشی سنتور درسته ممکنه هممون استاد نباشیم اما استادای زیادی رو دیدیم و روش های زیادی رو کار کردیم من خودم با 5 تا استاد کار کردم همه میان تجربشونو در اختیار هم قرار میدن. کسی بهت نمیگه تایمت تموم شد پاشو برای جلسه بعد. از استادت کمتر سوال نمیکنی که وقتت گرفته نشه. بچه ها یه حرکتی منید دیگه.
این روی صحبتم با اساتید این سایته. از نظر من کسی که 3 سال به بالا کار کرده میتونه بیاد و به مبتدی ها آموزش بده. چرا غلاقه نشون نمیدین؟

abtine
Monday 9 April 2012, 08:55 PM
سلام

والا ما هم به کمک چند تن از دوستان شروع کردیم کلاس های رایگان برگزار میکنیم بنده و یکی از دوستانم عود و بربط رو در سطوح بالا مینوازیم یکی دیگه از دوستان سه تار رو اموزش میده به زودی تنبک و دف و اواز هم اضافه میشه نیتمون فقط اشاعه موسیقی اصیل هستش و من آگهیش رو هم زدم به زودی گروه بزرگی رو هم جمع میکنیم خوشحال میشیم دوستان کرجی حضور پیدا کنند بیشتر به درد دوستانی میخوره که وسع مالی زیادی ندارن.

arya20012
Tuesday 10 April 2012, 11:57 AM
سلام به شما ها کارتون تحسین برانگیزه دورود بر شما من هم تمایل زیادی دارم که پیش شما اساتید درس یاد بگیرم
راسش دوترم رفم کلاس پول یه سنتورم دادم اما ارزش کلاس هایی که رفتم 100 تومن بیشر نبود الان دارم گوشی کار میکنم

abtine
Tuesday 10 April 2012, 02:11 PM
درود

دوستان سعی کنید گوش و نت در اختیار هم باشن چون تا شما نت رو خوب یاد نگیری نمیتونی یک قطعه ریتمیک یا ملودیک رو به دقت بنوازید..
همش روی گوش تاکید نکنید .اهنگ رو گوش بده سپس با نت اهنگ رو بیرون بکش و بنواز اینجوری هیچوقت به مشکل نمیخوری بخصوص توی گروه !
در هر صورت کلاس های کرج برگزاره اگر دوستان باشن ما در خدمتیم.

rolimoli
Sunday 22 April 2012, 08:55 PM
آقا بالاخره چه کنیم؟

rbrb
Thursday 10 May 2012, 05:53 PM
خبری بود منم دوس دارم بیام یاد بگیرم

خیلی حرکت خوبیه

من در حد ریتمای ساده بلدم روی ریتمای ترکیبی مشکل دارم و خب سربازی رفتن ما باعث شد که به ردیف ابتدایی نرسم

چون مدتی استاد نداشتم قدرتم کم شده برای همین شدیدا من پایم

mori_akas
Friday 8 June 2012, 09:14 PM
با تشکر از پیغامتون
لطفا مشخصاتتون و یه راه تماس رو به ایمیل بنده ارسال کنید تا کمی راجه به این موضوع با هم صحبت کنیم
mori_akas@yahoo.com

vahidsanturi
Sunday 2 September 2012, 09:13 AM
خیلی خوبه.منم با دوستام میرم پارک برای مردم کنسرت اجرا میکنیم:21:

- - - Updated - - -

خیلی خوبه.منم با دوستام میرم پارک برای مردم کنسرت اجرا میکنیم:21:

darya22
Wednesday 29 May 2013, 01:27 PM
ادرس دقیق این کلاسهای رایگان رو بدید خیلی ممنون میشم

mori_akas
Friday 21 June 2013, 10:02 AM
من واقعا متاسفم برای کسایی که اسم خودشون رو استاد گذاشتن و موسیقی تدریس مکنن. الان من چندین ماه این تاپیک رو باز کردم دنبال استاد بودم. به چند استاد پیشنهاد دادم حتی گفتم جلسه 5000 تومان برای هر شاگرد اما کسی حاضر به همکاری نشد. به نظر شما بچه های خانواده های کارگر که میزان حقوق کمتری دارند حق یادگیری موسیقی ندارند؟ که آقای اتاد اردوان کامکار که خیلی ها قبولش دارن ماهی 100 تومان میگیره یک پنجم حقوق اون خانواده. من با خانه کارگر و خانه شهر یاران جوان شهرداری صحبت هایی داشتم که میشد جایی رو رایگان گرفت حتی منزل خودمون رو هم به عنوان جای کلاس در نظر گرفتم اما وقتی افراد به اصطلاح استاد حاضر نمیشن 5 ساعت در هفته در قبال ماهیانه 100 هزار تومان بیان کاری پیش نمیره. واقعا برای این جامعه موسیقی که جای استعداد فقط به مادیات فکر میکنن متاسفم.

sahelbanoo
Friday 21 June 2013, 10:10 AM
دوست عزیز
حق به جانب شماست
اما توقع داشتن از بقیه این روزها فقط ناراحتی به دنبال داره
خودتون به خودتون اعتماد کنید و شروع کنید
چرا این کارو نمیکنید؟
من تا حدی تاپیکتونو خوندم
شروع کردن یه کاری سخته راه که بیفتید حله
شاید استاد هم پیدا شد خدارو چه دیدی؟
من اگه به نمه هم بلد بودم پایه بودم ولی متاسفانه تعطیلم

ehsanparty
Friday 21 June 2013, 12:54 PM
من واقعا متاسفم برای کسایی که اسم خودشون رو استاد گذاشتن و موسیقی تدریس مکنن. الان من چندین ماه این تاپیک رو باز کردم دنبال استاد بودم. به چند استاد پیشنهاد دادم حتی گفتم جلسه 5000 تومان برای هر شاگرد اما کسی حاضر به همکاری نشد. به نظر شما بچه های خانواده های کارگر که میزان حقوق کمتری دارند حق یادگیری موسیقی ندارند؟ که آقای اتاد اردوان کامکار که خیلی ها قبولش دارن ماهی 100 تومان میگیره یک پنجم حقوق اون خانواده. من با خانه کارگر و خانه شهر یاران جوان شهرداری صحبت هایی داشتم که میشد جایی رو رایگان گرفت حتی منزل خودمون رو هم به عنوان جای کلاس در نظر گرفتم اما وقتی افراد به اصطلاح استاد حاضر نمیشن 5 ساعت در هفته در قبال ماهیانه 100 هزار تومان بیان کاری پیش نمیره. واقعا برای این جامعه موسیقی که جای استعداد فقط به مادیات فکر میکنن متاسفم.

حق با شماست ولی اینروزها همه گرفتارند بلاخره اون استاد هم باید بفکر امرار معاشش باشه یا نه؟ به استاد نمیشه خرده گرفت مشکل از جامعه ماست که همه گرفتار شدند ..

mohammad_es
Friday 21 June 2013, 02:05 PM
سلام من استاد نیستم مربی هستم و حاضرم این کار رو انجام بدم اما من اهل شیراز هستم
13 سال هست سنتور میزنم
7 ساله تدریس دارم جاهای زیادی هم درس دادم و الان هم درس میدم
توی موسیقی هم خیلی فعال هستم و حاضرم هر قدمی بر دارم
حالا تصمیم با شماست
من این کارو میکنم شما دستور بدید بگید چکار کنم؟

mori_akas
Saturday 22 June 2013, 10:22 AM
ممنون از همکاریتون اما ما تهران هستیم و دنبال یک مربی با استادی هستیم که بتونه با آون شرایط یک روز در هفته 4 5 ساعت وقت بگذاره برای ما و ما هم هزینش رو میپردازیم البته کمتر از جاهای دیگه چون وسعمون همینه. اما استعداد و علاقش رو داریم. متاسفانه توی تهران استادی پیدا نمیشه با این شرایط

mohammad_es
Sunday 23 June 2013, 03:13 PM
من دوهفته یکبار میام تهران واسه کلاسای خودم.
اما فقط سه شنبه ها تهران هستم و شب برمیگردم شیراز
هزینش مهم نبود کاش میتونستم کمکی کنم
من همین شیرازم هنرجوی رایگان دارم
اما نهران قیمت ها سرسام آور هست
من خودم الان دارم یجا300 میدم و یه جا120

virtuoso
Sunday 23 June 2013, 11:38 PM
سلام. من هم ممکنه بتونم با یه استاد براتون هماهنگ کنم. لطفا پیام خصوصی بدین تا من شرایط رو بدونم و هماهنگی های لازم رو انجام بدیم.
موفق باشید

mori_akas
Tuesday 25 June 2013, 02:06 PM
شرایط خاصی نداره. یه استاد اعلام آمادگی کنه میشه رفت توی خانه شهریاران جوان یا جاهای دیگه که کلاس رو گرفت و اونجا تمرین کرد. بلاخره یه جایی رو میشه جور کرد. یه استاد بیاد به طور مثال درس 1 رو کامل به من یاد میده. هنر جویی که اومد درس یک رو خواست یاد بگیره من بهش یاد میدم. و استاد فقط 1ذشق رفع اشکال براش میکنه. همین جوری که پیش بریم استاد وقت زیادی لازم نیست بگذاره فقط بحث رفع اشکال رو به عهده داره. یه کلاس فعال و با انگیزه ایجاد میشه. بابت هر هنر جو هم مثلا هر جلسه 5000 تومان پرداخت بشه. همین شرایط خاصی نداره.

- - - Updated - - -

حتی میشه با ورود اساتید ساز های دیگه موسیقی رو گسترس داد. ویولن تار سه تار و .....

mori_akas
Tuesday 25 June 2013, 09:56 PM
نمیدونم چه جور اطلاعاتی میخواین. من همه چیزو گفتم. اگه سوالی دارین بفرمایین باز هم در خدمتتون هستم. میل من که هست اما بازم میگم.
mori_akas@yahoo.com اینجا قوانین به من اجازه گذاشتن شماره رو نمیده من هر روز این پست رو چک میکنم. سوالاتونو بفرمایین جواب میدم.

- - - Updated - - -

سلام. من هم ممکنه بتونم با یه استاد براتون هماهنگ کنم. لطفا پیام خصوصی بدین تا من شرایط رو بدونم و هماهنگی های لازم رو انجام بدیم.
موفق باشید
با سلام و عرض تشکر بابت پستتون. من همه شرایط رو گفتم تو پست هام. اما اگه جایی براتون ابهام داره بفرمایین. شما خودتون هم اگه سطحتون خوبه توی ویولن میتونید توی این ساز این سبک کلاس رو شروع کنید. من 2تا هنر جوی خواهان ویولن میشناسم. که اگه بتونم سنتور رو راه بندازم روی بقیه ساز ها کار کنم.

virtuoso
Tuesday 25 June 2013, 10:21 PM
خواهش میکنم. من با یه استاد در مورد کلاس شما صحبت کردم. (البته از لفظ مدرس استفاده کنم بهتره... یکی از دوستانم هستن که شاگرد استاد سعید ثابت هستن) برای ایشون خیلی یعد مسافت مهم هست... یعنی راه دور نمیتونن برن...

با توجه به گستردگی ویلن بنده خودم رو عددی نمیدونم ولی به هنرجوهای مبتدی بصورت رایگان کمک میکنم. دو نفر هستن که منزلشون میرم و چند نفر هم بصورت مجازی کمکشون میکنم و البته جمعه ها صبح در آموزشگاه (آموزشگاه گلپایگانی واقع در مینی سیتی) برای هنرجوهای مبتدی رفع اشکال میکنم...
اگه کسی هست که میتونم کمکش کنم خوشحال میشم این کارو انجام بدم.

mori_akas
Wednesday 26 June 2013, 07:49 AM
خواهش میکنم. من با یه استاد در مورد کلاس شما صحبت کردم. (البته از لفظ مدرس استفاده کنم بهتره... یکی از دوستانم هستن که شاگرد استاد سعید ثابت هستن) برای ایشون خیلی یعد مسافت مهم هست... یعنی راه دور نمیتونن برن...

با توجه به گستردگی ویلن بنده خودم رو عددی نمیدونم ولی به هنرجوهای مبتدی بصورت رایگان کمک میکنم. دو نفر هستن که منزلشون میرم و چند نفر هم بصورت مجازی کمکشون میکنم و البته جمعه ها صبح در آموزشگاه (آموزشگاه گلپایگانی واقع در مینی سیتی) برای هنرجوهای مبتدی رفع اشکال میکنم...
اگه کسی هست که میتونم کمکش کنم خوشحال میشم این کارو انجام بدم.
راجع به دوستتون که گفتین. میتونم بپرسم تا کجای شهر میتونن بیان. من خودم منزلمون نزدیک متروی نواب هستش.
راجع به ویولن هم من میتونم به اون دوتا هنر جو بگم. چه جوری میتونن بیان پیش شما؟

virtuoso
Wednesday 26 June 2013, 09:36 AM
پیام خصوصی هم که بستین...
دوست من معمولا فقط همین شمال شهر هستش و منزلشون آجودانیه اس.
من توی منزل دوستان تدریس میکنم و البته اگه کسی بخواد توی پارک رفع اشکال هم میتونم بکنم. به ایمیلتون شماره مو میفرستم اگه دوست داشتید تماس بگیرید.

mori_akas
Wednesday 26 June 2013, 11:01 AM
ممنونم ولی اکثر بچه ها چون بچه های جنوب و مرکز هستند اگه بتونیم جایی رو ردیف کنیم توی همین محله هاست و فکر کنم سخت باشه براشون تشریف بیارن اینجا. تصمیم گرفتیم یکی بره یاد بگیره و به بقیه یاد بده