PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجع به pa50 تبدیل شده به 80

amir427
Sunday 25 March 2012, 11:56 AM
سلام دوستان . قبل از سوالم واجب میبینم تشکر کنم از این انجمن و مدیران و کاربرای گلش، چون توو این چند روز که اینجا عضو شدم واقعا کمکم کرد .

سوالم ممکنه تکراری باشه اما چون فکرم مشغولش بود و شدیدا اذیتم میکرد گفتم با شما دوستان گرامی درمیون بزارمش و از تجربیات شما در این ضمینه استفاده کنم .
واسه بکاپ گیری از فلش و یا همچنین انتقال بکاپ روی فلش مجبوریم 10-12 تا فلاپی رو مرتب لود کنیم و واقعا وقت گیره . وای بر اون وقتی که یکی از فلاپی ها مشکل دار از آب در بیاد و ارور بده!!!!!

خواستم ببینم اساتید هنوز راه حلی واسه سهولت این کار پیدا نکردن ؟!؟!؟

مثلا جایگذین کردن درایور ؟!
You can see links before reply

اگه سوالم تکراریه یا جای مناسبی مطرحش نکردم لطفاراهنماییم کنید. ( اولین پستم توو انجمه!)
تشکر از همه دوستان ...:)

amir427
Monday 26 March 2012, 07:31 PM
کسی نبود جواب ما رو بده :(

saead24
Tuesday 27 March 2012, 12:59 PM
سلام دوستان . قبل از سوالم واجب میبینم تشکر کنم از این انجمن و مدیران و کاربرای گلش، چون توو این چند روز که اینجا عضو شدم واقعا کمکم کرد .

سوالم ممکنه تکراری باشه اما چون فکرم مشغولش بود و شدیدا اذیتم میکرد گفتم با شما دوستان گرامی درمیون بزارمش و از تجربیات شما در این ضمینه استفاده کنم .
واسه بکاپ گیری از فلش و یا همچنین انتقال بکاپ روی فلش مجبوریم 10-12 تا فلاپی رو مرتب لود کنیم و واقعا وقت گیره . وای بر اون وقتی که یکی از فلاپی ها مشکل دار از آب در بیاد و ارور بده!!!!!

خواستم ببینم اساتید هنوز راه حلی واسه سهولت این کار پیدا نکردن ؟!؟!؟

مثلا جایگذین کردن درایور ؟!
You can see links before reply

اگه سوالم تکراریه یا جای مناسبی مطرحش نکردم لطفاراهنماییم کنید. ( اولین پستم توو انجمه!)
تشکر از همه دوستان ...:)

دوست گرامی
راه دیگرش پر کردن فلش با کامپیوتره که باید یک برد pcmcia براش تهیه کنی یا اگر لپ تاپ قدیمی پیدا کنی اکثرا اون پورت رو دارن که با اون می تونی فلش رو در عرض حدود 5 دقیق پر کنی

aaa_1368
Tuesday 3 April 2012, 11:23 PM
سلام من یک نوت بوک دارم که این کارت رو میخوره یعنس کارت pa50 یا همون pcmcia ولی درایورشو پیدا نمکینم وقتی میزنم اخطار میده که pcmcia رو باید نصب کنم
تو روخدا کمکم کنین چجوری نصبش کنم یا اگه درایورشو دارین برام بزارین
ممنون

aaa_1368
Friday 6 April 2012, 12:02 AM
سلام من یک نت بوک دارم که این کارت رو میخوره یعنس کارت pa50 یا همون pcmcia ولی درایورشو پیدا نمکینم وقتی میزنم اخطار میده که pcmcia رو باید نصب کنم
تو روخدا کمکم کنین چجوری نصبش کنم یا اگه درایورشو دارین برام بزارین
ممنون

saead24
Tuesday 10 April 2012, 04:20 PM
می تونی یک dvd مولتی درایور که تو بازار کامپیوتر هم زیاده بگیری و با اجرای اون بطور اتوماتیک درایور رو برات نصب می کنه فقط قبل از نصب توی divice manager ویندوز درایور فبلی رو پاک کن و ضمناً ویندوزت xp باشه و درایورش رو من ندارم دو تا dvd مولتی درایور دارم که هر وقت درایوری لازم دارم با اونها راحت بطور اتوماتیک پیدا می کنم. موفق باشی

asalak5513
Saturday 26 October 2013, 05:36 PM
سلام اساتیدبزرگوار
من مبتدی هستم وتازه یه PA 50 تبدیلی خریدم وفلاپی داره وفلش کارت 16 مگ
حالا میخوام واسش برد مموری CF بزارم که بجای فلاپی از اون استفاده کنم .
1- کسی میدونه قیمتش چنده واز کجا میتونم تهیه کنم ؟
2- کدوم مدلش بهتره ؟
3- ایا بغیر از برد نیاز به نصب قطعه دیگری مثل رگولاتور ویا ... داره؟
4-بتازگی ریتمهای فلش کارت 0111رو دادم واسم ریختن ولی روی بعضی از ریتمهاش میرم ارور میده ویا قطع میشه ودوباره وصل میشه ویا صدای تنبک ویا وویس رو قطع ودوباره وصل میکنه میشه بگید داستان چیه ؟
5-بنده تعمیر کار الکترونیک هستم وچند بار هم سازم روباز کردم واسه سرویس وتعویض میکرو سوییچ های معیوبش و...

از شما پیشاپیش تشکر میکنم