PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

shahrokhshahbazi
Wednesday 11 April 2012, 02:28 PM
سلام
من توهمدان زندگی میکنم چندتا سوال داشتم
1-کسی استادای اینجارومیشناسه؟کدومشون خوبن؟
2-برای شروع ویولن دیرنیست؟اخه26سالمه
3-چه مدت طول میکشه تاواسه دل خودمون بتونیم یه اهنگ بزنیم
4-روزی چندساعت تمرین خوبه؟
5-من یه ویولن tf142خریدم.ایا لازمه که سیمهاشوعوض کنم یاحالا زوده؟

aphro_dite
Friday 13 April 2012, 12:04 AM
دوست عزیز درود
به انجمن موسیقی خوش آمدید و ویولونتان را تبریک می گویم
1 - به تاپیک You can see links before reply مراجعه بفرمائید و اگر پاسختان را نیافتید، سوالتان را مجددا در آن تاپیک مطرح بفرمائید.
2 - به عقیده ی بنده برای شروع هیچ کاری هیچ وقت دیر نیست. تمرین ملاک یادگیری است نه سن.
3 - برای این مورد هم نمی توان زمانی تعیین کرد. بستگی به میزان تمرین شما دارد. تقریبا شش ماه اول کلاس ویولون آشنایی با ساز است و اینکه کدام انگشت روی کدام سیم، کدام نت است.
4 - هر چه بیشتر، بهتر.... اگر وقتتان آزاد است، روزانه متوسط 7 - 8 ساعت را کار کنید. اما اگر مشغله دارید یا دانشجو هستید، متناسب با زمانی که دارید برنامه ریزی کنید... اگر زمان زیادی برای تمرین ندارید سعی کنید همان مدت زمان کم را با کیفیت تمرین کنید
5 - معمولا زمانی که ساز نیاز به تعویض سیم داشته باشد، اساتید به هنرجویانشان یادآوری خواهند کرد.

به امید موفقیت و پیشرفت شما در مسیری که انتخاب کردید

digitalmind
Sunday 22 April 2012, 11:19 AM
سلام

سلام
برای سئوال 2 ، هیچ وقت دیر نیست ، ولی باید خیلی صبور باشید و انتظار نداشته باشید زود موزیسین شید !
3-از ماه دوم میشه ملودی زد ، ولی مهم اینه که چقدر طول میکشه صدای ساز رو دلنشین کرد که به تمرین بستگی داره ، من پیشنهاد میکنم خیلی به این فکر نکن که کی میتونی آهنگ بزنی !
4- اساتید میگن دیگه آخرش 5 ساعت در روز عالیه ، اساتید که گفتم نمونش پرلمان بود :دی
5-مارک معروفیه تو سازایی که هنرجوها میگیرن برای شروع ، به نظرم اگه پیراسترو سبز بندازی روش صداش بهتر و نرمتر میشه !

ghaazal
Thursday 26 April 2012, 04:52 PM
سلام

من تو يكي از شهرهاي همدان زندگي ميكنم استاد خوب نميشناسم ولي بقيهي سوالاتو بلدم.
2-به نظرم بايد خيلي انگيزه داشته باشي كه تو اين سن بتوني موفق شي يعني اصلانبايد خسته شي من 7ساله كلاس ميرم الانم16سالمه هنوزم نميتونم مثل استادم بزنم خيلي سخته بايد خيلي اراده داشته باشي تو اين سن.چرا سازهاي راحترو انتخاب نميكني؟؟؟؟
3-اولاش آهنگاي خيلي راحتو ميتوني بزني ولي بعد از 2سال كمكم دستت روان ميشه و بعد از يه مدت ميتوني آهنگ بزني ولي آهنگاي خيلي سختو خيلي طول ميكشه تا بتوني خوب بزني
4-استاد من روزي 12ساعت تمرين ميكنه..ولي ديگه خيلي زياده روزي6ساعت خوبه.
5-عوض كردن سيم به نظر من حالا زوده