PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا بچه هاي گروه ويولن كم كار شدن ؟

m_rv_2008
Sunday 15 April 2012, 10:48 PM
سلام. يادمه روزاي اولي كه عضو اين سايت شدم پر كار ترين گروه ، مربوط به بچه هاي ويولنيست بود . اما الان ديگه مثل پيشتر نيست. چرا ؟ يه چند تا راه كار ارائه بديد تا از اين ركود در بياد. نظر شما چيه ؟:31:

cerulean
Monday 16 April 2012, 10:32 AM
شايد اگه مثل پيانو براي ويلن هم مسابقه بزارين فعاليت زياد تر شه

Untouchable
Monday 16 April 2012, 12:02 PM
والا شما راست میگی بچه های ویولنیست نخسوزن کلاسیک کارا کلا خیلی وقته اثری ازشون نیس...شاید با یه مسابقه برای هردو سبک (کلاسیک و سنتی) یخورده فعالیت بیشتر بشه...ولی در هر صورت به خود بچه ها بستگی داره که چجوری با تاپیکاشون فعالیت مارو بیشتر کنن...

Mehrdadgh4
Monday 16 April 2012, 12:51 PM
والا پرویز جان مسئول بخش ویلن باید یه حرکتی بکنه تا بچه ها هم پیداشون بشه ولی متاسفانه مسئول این بخش چندوقته خودش کم پیداست!

نیما جان کجااایی چی شد اون وعده ها :D

*nvidia*
Monday 16 April 2012, 10:03 PM
بهترین فعالیت بخش ویولن در سال 2007 2008 بود که واقعا بی نظیر بود اما این چند وقته ...

digitalmind
Tuesday 17 April 2012, 05:45 PM
منم موافقم ، جدیداً بخش ویولن خیلی کم کار شده ، باید یه کاری کرد که انگیزه بره بالا برای فعالیت ، مسابقه خیلی خوبه ، دو بخش جدای کلاسیک و ایرانی

karane
Tuesday 17 April 2012, 10:35 PM
منم با رقابت داخلي موافقم

m_rv_2008
Monday 23 April 2012, 08:09 AM
خب فکر کنم بشه مثلا یه سوال تحقیقی ارائه کرد تا همه برن روش کار کنن و جواب بیارن بعد مقایسه کنیم جوابارو. یا همون طور که همه گفتن مسابقه اجرا کرد. مشکل مسابقه اینه که سطوح با هم فرق می کنه.نظرتون چیه؟ وگرنه برگزاری مسابقه ساده ترین کاره.یه نت میشه گذاشت و همه اجرا کنن بعد هم در یه نظر سنجی رای گیری بشه.

cerulean
Tuesday 24 April 2012, 06:42 PM
خب فکر کنم بشه مثلا یه سوال تحقیقی ارائه کرد تا همه برن روش کار کنن و جواب بیارن بعد مقایسه کنیم جوابارو. یا همون طور که همه گفتن مسابقه اجرا کرد. مشکل مسابقه اینه که سطوح با هم فرق می کنه.نظرتون چیه؟ وگرنه برگزاری مسابقه ساده ترین کاره.یه نت میشه گذاشت و همه اجرا کنن بعد هم در یه نظر سنجی رای گیری بشه.

بله این هم پیشنهاد خوبیه
فقط یه مشکل کوچیک داره اونم اینه که من خودم به شخصه توی درسهای خودم موندم بعدش هم تحقیقات علمی مربوطه هست
کلا : من که بار چند تن را میکشم - قاچ زین بس خردوانی پیشکشم
هر چند واقعا خوشحال میشم سطح موسیقی ام بالا بره و مسلما این کار هم فایده های زیادی داره به خصوص برایمن که زمان کم دارم ممنون :21ox66r:

violon13
Thursday 26 April 2012, 12:44 AM
سلام دوستان
امیدوارم که منو یادتون باشه
من مدیر گروه ویلن هستم(کلاسیک)
حق با شماست من خودم 1سال هم بیشتر بود که به گروه و سایت سر نزده بودم اما از امروز دوباره برگشتم و برای بیرون آوردن گروه از انزوا و سکوت در مورد خودم خواستم دوستان راهنماییم کنن که الان حدودا 1ساله که به ساز دست نزدم
میتونید شماهم برید توی گروه و نظراتتون رو بدید
بالاخره violon13(آرمان محمدی) برگشت تا دوباره به دوران اوجمون برسیم
البته با کمک شما دوستان
لینک گروه (You can see links before reply)

m_rv_2008
Tuesday 1 May 2012, 12:20 PM
یعنی کسی چیزی به فکرش نمی رسه؟

samira66
Tuesday 1 May 2012, 04:43 PM
سلام بردوستان هنرمندوهنرپرورخصوصن عزیزانیکه توبخش نوازندگی ویالون هستن من1ساله ویالون کارمیکنم اونم بادست چپ اولش فک کردم فرقی نداره اماالان میدونم چپ دست توارکستر جایی نداره البته به هیچ وجه انگیزمو ازدست نمیدم حالا ازشمامیخوام کمکم کنیدنظرتونوبگید پیشنهادبدیدممنون.

lvl4ry4lvl
Tuesday 1 May 2012, 05:15 PM
من تازه عضو شدم7سال ویلت میزنم تلاشم. میکنم همیشه فعال باشم

violon13
Wednesday 2 May 2012, 12:23 AM
سلام دوستان از همتون خواهش میکنم که تمام حرف ها رو در گروه ویلن بزنید
اگه عضو نیستید خب عضو شید
من وقتی گروه ویلن رو راه انداختم وضعیت گروه رو عمومی قرار دادم تا هرکسی که دوس داره عضو شه
حالاهم ازتون میخوام بیاید تا اونجا از تجربیات هم استفاده کنیم

violon13
Wednesday 2 May 2012, 12:24 AM
اینم لینک گروه ویلن
You can see links before reply

kak_maki_new
Wednesday 16 May 2012, 09:39 AM
درود به همه دوستان
خیلی دوست داشتم یه نفر این سوال رو بپرسه ..
که چرا کم کار شدن ..چرا وعده ها به تحقق پیدا نکرد .
اول از پرویز عزیز واسه ایجاد این تاپیک تشکر میکنم..
حالا یه توضیح واسه شما دوستان ..

قبل از اینکه مدیر بشم ...کلی طرح داشتم ..اینقدر که نمیتونستم به همه رسیدگی کنم...
نمیدونستم اول کدوم رو بیارم به قلم ..
همه دوستانی که واقعا منو میسشناسد..کاملا از اخلاق من مطلعند..
من بخاطر موسیقی از خانوادم هم مدتی جدا شدم..
از درس و از همه چی ..
اما چرا؟؟؟
یادم میاد چندی پیش بود...که تاپیک "آموزش ردیف لشگری " رو شروع کردم...
با استقبال بالایی روبرو شد ..
خیلی خوشحال بودم که میتونم کمکی به هنردوستان بکنم و قدمی برای پیشرفت موسیقی بردارم.
از این رو با خشایار عزیز صحبت کردم ...و از این قرار شد تا بخشی مجزا طراحی بشه ..و من هم طرح رو بصورت کامل فرستادم تا توسط تیم فنی پیگیری بشه و قول گرفتم تا 1 ماه این برنامه طراحی و قرار داده بشه .
اما ..نشد ..1 ماه گذشت ..من همچنان پیگیر بود ..
خبری نشد ..طرح دوم رو فرستادم ..ساز شناسی و زاهنمای خرید ساز با قیمت آنلاین...تا از این در هم بودن انجمن جلوگیری بشه و موضوع خرید ساز که فکر کنم بالای 30 تاپیک در این مورد رو خودم حذف یا ادیت کردم به بخشی مجزا و جدا از انجمن منتقل بشه تا دوستان بتونند تمام نیاز های خودشون رو اونجا برطرف کنند و تا حدی با تشخیص ساز آشنا بشند...اما باز هم جوابی نیومد

طرح بعدی رو آماده کردم .. " گام شناسی کلاسیک،دستگاه شناسی ایرانی" که میخواستم با منابع و کتب و فایل های صوتی و همچنین نت های مختلف که جمع آوری کردم ..با ساده ترین روش های ممک که حدود 1 سال تمام خودم و هنرمندان منطقه روش کار کردیم ..تا توسط آموزشگاه های گیلان مورد استفاده قرار بگیره رو ، در سایت هم عملی کنم .

ام باز هم جوابی نیومد که نیمود..
بعد از مدتی خانوم آواکیان که سایت رو منور کردند..به من پیام دادند که کم کاری و طرح نمیدی و و و و (کلا یه چک نزد زیره گوشم)
گفتم من طرح هامو خیلی وقت پیش آماده کردم..اما کم کاری از من نیست ..
ایشون فرمودند که شما باید طرح ها رو به من بدید تا من تایید کنم و به مدیریت بدم..گفتم چشم
فردایی اومدم هرچی دنبال اکانت ایشون تو سایت گشتم ...انگار آب شده بود..
به امیر پیام دادم ..گفتند که با مشکل برخوردند و خداحافظی کرده.
موضوع رو با امیر عزیز گفتم و قرار شد تا طرح ها رو مجددا برای ایشون هم بفرستمتا به شرکت بده و پیگیری بشه ..
فرستادم..
طرح های دیگه رو هم آماده کردم تا بعد از این طرح بفرستم ..
اما باز هم خموش بودند..
من 1 ترم دانشگاهم رو مردود شدم ..کاملا ...واسه چی ؟
تا حالا شده من تو کل این مدت عضویتم در سایت ..اینقدر گله مند باشم؟
باز هم من مقصرم؟
کم کاری از منه ؟
هر چند بار هم که پیام دادم ..حتی جواب هم ندادند ..نمیدونم چرا ..
کلا از کرده خودم پشیمون شدم که چرا درخواست مدیریت دادم ...چون قبل از این سمت...با همه دوستان روابط بهتر و فعالیتم هم در سایت دو چندان بود ..
نمیدونم شاید الان که این پست رو مسئولین بخونند خیلی از دست من شاکی بشند ..چون باید همچنان این لگد هارو از کسانی که روزی دوستم بودند بخورم...ولی دم نزنم .

امیدوارم من رو ببخشید از اینکه نتونستم واسه بخش ویولن مفید باشم و وعده هام به تیرک خورد..
به عنوان یه عضو عادی ..خیلی دستم بازتره ...تا یک مدیر .
امیدوارم اگه از دستم نارحت شدید و اذیت کردم ..به بزرگی خودتون ببخشید

بهتره kak_maki بمونم ..تا اینکه " مسئول بخش ویولن سنتی و موزیسین سال نت آهنگ"
خوش و خرم باشید

emgjey
Wednesday 16 May 2012, 01:40 PM
درود به همه دوستان
خیلی دوست داشتم یه نفر این سوال رو بپرسه ..
که چرا کم کار شدن ..چرا وعده ها به تحقق پیدا نکرد .
اول از پرویز عزیز واسه ایجاد این تاپیک تشکر میکنم..
حالا یه توضیح واسه شما دوستان ..

قبل از اینکه مدیر بشم ...کلی طرح داشتم ..اینقدر که نمیتونستم به همه رسیدگی کنم...
نمیدونستم اول کدوم رو بیارم به قلم ..
همه دوستانی که واقعا منو میسشناسد..کاملا از اخلاق من مطلعند..
من بخاطر موسیقی از خانوادم هم مدتی جدا شدم..
از درس و از همه چی ..
اما چرا؟؟؟
یادم میاد چندی پیش بود...که تاپیک "آموزش ردیف لشگری " رو شروع کردم...
با استقبال بالایی روبرو شد ..
خیلی خوشحال بودم که میتونم کمکی به هنردوستان بکنم و قدمی برای پیشرفت موسیقی بردارم.
از این رو با خشایار عزیز صحبت کردم ...و از این قرار شد تا بخشی مجزا طراحی بشه ..و من هم طرح رو بصورت کامل فرستادم تا توسط تیم فنی پیگیری بشه و قول گرفتم تا 1 ماه این برنامه طراحی و قرار داده بشه .
اما ..نشد ..1 ماه گذشت ..من همچنان پیگیر بود ..
خبری نشد ..طرح دوم رو فرستادم ..ساز شناسی و زاهنمای خرید ساز با قیمت آنلاین...تا از این در هم بودن انجمن جلوگیری بشه و موضوع خرید ساز که فکر کنم بالای 30 تاپیک در این مورد رو خودم حذف یا ادیت کردم به بخشی مجزا و جدا از انجمن منتقل بشه تا دوستان بتونند تمام نیاز های خودشون رو اونجا برطرف کنند و تا حدی با تشخیص ساز آشنا بشند...اما باز هم جوابی نیومد

طرح بعدی رو آماده کردم .. " گام شناسی کلاسیک،دستگاه شناسی ایرانی" که میخواستم با منابع و کتب و فایل های صوتی و همچنین نت های مختلف که جمع آوری کردم ..با ساده ترین روش های ممک که حدود 1 سال تمام خودم و هنرمندان منطقه روش کار کردیم ..تا توسط آموزشگاه های گیلان مورد استفاده قرار بگیره رو ، در سایت هم عملی کنم .

ام باز هم جوابی نیومد که نیمود..
بعد از مدتی خانوم آواکیان که سایت رو منور کردند..به من پیام دادند که کم کاری و طرح نمیدی و و و و (کلا یه چک نزد زیره گوشم)
گفتم من طرح هامو خیلی وقت پیش آماده کردم..اما کم کاری از من نیست ..
ایشون فرمودند که شما باید طرح ها رو به من بدید تا من تایید کنم و به مدیریت بدم..گفتم چشم
فردایی اومدم هرچی دنبال اکانت ایشون تو سایت گشتم ...انگار آب شده بود..
به امیر پیام دادم ..گفتند که با مشکل برخوردند و خداحافظی کرده.
موضوع رو با امیر عزیز گفتم و قرار شد تا طرح ها رو مجددا برای ایشون هم بفرستمتا به شرکت بده و پیگیری بشه ..
فرستادم..
طرح های دیگه رو هم آماده کردم تا بعد از این طرح بفرستم ..
اما باز هم خموش بودند..
من 1 ترم دانشگاهم رو مردود شدم ..کاملا ...واسه چی ؟
تا حالا شده من تو کل این مدت عضویتم در سایت ..اینقدر گله مند باشم؟
باز هم من مقصرم؟
کم کاری از منه ؟
هر چند بار هم که پیام دادم ..حتی جواب هم ندادند ..نمیدونم چرا ..
کلا از کرده خودم پشیمون شدم که چرا درخواست مدیریت دادم ...چون قبل از این سمت...با همه دوستان روابط بهتر و فعالیتم هم در سایت دو چندان بود ..
نمیدونم شاید الان که این پست رو مسئولین بخونند خیلی از دست من شاکی بشند ..چون باید همچنان این لگد هارو از کسانی که روزی دوستم بودند بخورم...ولی دم نزنم .

امیدوارم من رو ببخشید از اینکه نتونستم واسه بخش ویولن مفید باشم و وعده هام به تیرک خورد..
به عنوان یه عضو عادی ..خیلی دستم بازتره ...تا یک مدیر .
امیدوارم اگه از دستم نارحت شدید و اذیت کردم ..به بزرگی خودتون ببخشید

بهتره kak_maki بمونم ..تا اینکه " مسئول بخش ویولن سنتی و موزیسین سال نت آهنگ"
خوش و خرم باشید
بنده با شناختی که از آقای کک مکی دارم مطمئنم فرمایشات ایشون صحیحه و کوتاهی از ایشون نیست.

بهر حال اینجا هم مثل جاهای دیگه ی این مملکت عزیز همه بلدن هر دو روز یکبار پیغام واهی بدن که آره ما داریم در جهت رشد و اعتلای موسیقی مملکت حرکت میکنیم. اقداماتمون هم خیلی چشمگیره و الان در سطح جهانی حرف برای گفتن داریم! با این و اون داریم پیوند میزنیم و سایتمون الان خیلی گندست!!
اینجا هم فقط حرافی رایجه.
بدرود

NimaHasanzadeh
Wednesday 16 May 2012, 09:44 PM
درود
همانطور که می بینید، این تاپیک تقریبا قبل از شروع فعالیت کادر جدید ایجاد شده است. اینکه سابقا چه پیش آمده و اینجا چه گذشته مسئله ای نیست که ما بخواهیم تمرکزی روی آن داشته باشیم.
قطعا ما هم برنامه هایی برای فعالیت مفید انجمن ها داریم. شاید مسابقه برگزار کنیم، اما قصد نداریم با واسطه گری چنین اقداماتی انجمن ویولن را رونق دهیم، چراکه قصد فریب خوردن خود را نداریم.
هدف این است که یک انجمن تخصصی، علمی و مفید فعالیت کند که در کنار آن بحث های عمومی و به قول معروف مردم پسند هم مطرح باشد.
در حال حاضر به دلیل نزدیک شدن به آزمون های کنکور و زمان امتحانات دانشگاه ها و مدارس تعداد اعضای آنلاین سایت کمتر شده و این صرفا مربوط به بخش ویولن نیست. بلکه تراکم اعضاء در تمام بخش ها به همین ترتیب است.
ممنون از شما

zendegieh_khabha
Tuesday 22 May 2012, 08:24 PM
واسه اينه كه من يه مدت نبودم پستاي بي ربط بزنم :21:
حالا كه من اومدم همه انرژي بگيرين :35:

Untouchable
Wednesday 23 May 2012, 05:14 PM
خووشش اومدی گلم پست بی ربط بزن حال کنیم!:am:21:

vviolinn
Tuesday 28 August 2012, 01:13 PM
آقا ما مدیر میخوایم.هانی رو هم بکنیدش مسئول همین بخش.یا یکی دیکه.مثل حورا.
خیلی کم کاریم.ا

LiOneL999
Tuesday 28 August 2012, 02:56 PM
سلام آقا حسین من اصلا تجربه ی ویلن نوازی ندارم درسته که من بیشترین اطلاعات رو در مورد ویلن دارم و کتابهای آموزش و حتی تدریس و فیلمهای ویولن رو دیدم و کلکسیون نت های کمیاب اون روهم دارم ولی ویولنیست های خوبی مثل فروغ دلاور، کوثر جان،آقا هانی و خیلی های دیگه هستن که باید مدیر بشند. لطفا پست خودتتونو ویرایش کنید و اسم من رو از اونجا بردارید!

cerulean
Tuesday 28 August 2012, 05:09 PM
بی مدیری همین میشه دیگه!

vviolinn
Tuesday 28 August 2012, 06:20 PM
این عزیزانی رو که گفتید نمیشناختم.حورا خانوم شاید شما ویولن نزده باشین،ولی اطلاعات خوبی دارین و دلسوزین.پس میتونین مدیر باشین.همچنین عزیزانی چون فروغ دلاور، کوثر جان.و آقا هانی.

The_blue_marble
Tuesday 28 August 2012, 06:55 PM
ابتدای این پست از رک بودنم معذرت میخوام،وقتی عضو این سایت شدم فکر کردم که اومدم به اطلاعاتم افزوده بشه و شاید هم کمکی هرچند کوچیک به کسی که نیاز داره کنم همه چی عالی پیش میرفت که حدودا یه ماه پیش آمار اسپم تو سایت اینقد بالا رفت که نگو...حالا از اونش بگذریم،تا حالاش که هرچی مدیر انتخاب شده واسه بخش های مختلف انصافا علم موسیقی کافی رو داشته و مورد تایید بچه ها هست،اما این پست ها رو که تو این تاپیک خوندم واقعا مخم سوت کشید،doctor_musical گرامی فکر نکنم همون دیوید گرت که اسطوره شماست هم اینقدر ادعای اطلاعات بالا داشته باشه(ما نفهمیدیم که شما بالاخره سنتور میزنین،ویولن میزنین،فلوت میزنین یا در آینده این سه تا رو خواهید زد،هر وقت که چند تا نمونه کار خوب از شما دیدم به علم موسیقی شما ایمان خواهم آورد)
و آقای vviolin به نظر من ملاک انتخاب یه مدیر از نظر مدیران اصلی سایت بررسی پست ها و فعالیت های گذشته فرد هستش.حالا حتما شماها میگین که توی الکتریک نواز چرا داری واسه ماها نظر میدی :1-به همون خاطر که بقیه نظر میدن2-من معمولا با بعضی دوستان ویولونیستم تو سبک doom metal و dark ambient تمرین یا به اصطلاح jam میکنم.
موفق باشین.

vviolinn
Tuesday 28 August 2012, 11:43 PM
سلام.من اصلا این حرف حرف رو نمیزنم.حتی اگه شما توی کار موسیقی سنتی هم باشین که ویولن خییییییییییییلی دوره،باید بتونین نظر بدین.که حتما میتونین.من هم کاربری ناچیزم.یه کاربر معمولی یه تازه از تازه وارد ها در اومده.حالا شما کاربران فعال و مدیران و امیر خان برای ما یه مدیر بزارین،شاید ما هم سر و سامون گرفتیم.وای از درد بی مدیری.

Honey_Shababi
Tuesday 28 August 2012, 11:59 PM
سلام.من اصلا این حرف حرف رو نمیزنم.حتی اگه شما توی کار موسیقی سنتی هم باشین که ویولن خییییییییییییلی دوره،باید بتونین نظر بدین.که حتما میتونین.من هم کاربری ناچیزم.یه کاربر معمولی یه تازه از تازه وارد ها در اومده.حالا شما کاربران فعال و مدیران و امیر خان برای ما یه مدیر بزارین،شاید ما هم سر و سامون گرفتیم.وای از درد بی مدیری.

دوست عزیز

تشخیص اینکه چه کسی و کجا مدیر بخش انجمن باشه به عهده مدیریت کل سایت هست.

اگه نظر یا پیشنهادی در رابطه با این بخش دارید، از طریق فرم تماس با ما (You can see links before reply) اقدام کنید.

در غیر این صورت، به پیشنهادات شما رسیدگی نمیشه.

با تشکر

vviolinn
Wednesday 29 August 2012, 12:27 AM
حرف شما درسته.ولی حداقل میتونم برای پیشرفت راهکار بدم با اجازتون؟
من میگم دوستان ویولنیست یه ساعتی بزارن که همه سعی کنن اون ساعت بیان تا بهتر کارا پیش بره.مثلا قرا شد 8 شب بیایم، بیشتر ویولنیست ها آنلاین باشن.حالا اگه موافقین بگین تا با همکاری هم(و با اجازه هانی خان)یه ساعت بزاریم همه با هم بیایم.:39:

cerulean
Wednesday 29 August 2012, 03:47 PM
این ایده بد نیست از هیچ کاری نکردن بهتره!
چه ساعتی؟8؟

vviolinn
Wednesday 29 August 2012, 10:59 PM
منون که توجه کردین.هر ساعتی دوستان آزاد باشند.یه ساعت رو بگین.هر کی نظرش رو و دلیلش رو بگه تا بعد یکی رو با همکاری همه انتخاب کنیم.:am
یه دکمه ی تنکس هم اون پایین پستم سمت راست هست.:az
من هم این چند روز درگیر عروسی اقوامم.پس ممکنه نتونم بیام.:9:
دوستان موفق باشین.

- - - Updated - - -

منون که توجه کردین.هر ساعتی دوستان آزاد باشند.یه ساعت رو بگین.هر کی نظرش رو و دلیلش رو بگه تا بعد یکی رو با همکاری همه انتخاب کنیم.:am
دوستان موفق باشین.

Honey_Shababi
Wednesday 29 August 2012, 11:09 PM
دوستان موفق باشین.

ببخشید ... میتونم بپرسم چی رو میخواید با همکاری هم انتخاب کنید؟!

vviolinn
Wednesday 29 August 2012, 11:16 PM
ساعت رو.یه ساعت درست و حسابی که تقریبا بیشتر ویولنیست ها بیکار باشن.

vviolinn
Thursday 30 August 2012, 04:58 PM
دوستان ساعت 10 شب همه بیکارند؟الته ما امشب عروسی دعوتیم.ولی شب های دیگه بی کارم.دوستان هرکی بیکاره یه تنکس بده.تا شب های دیگه همین ساعت همه ی ویولنیست ها بیان.