PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمانچه نوازها بیان

_RoshanaK_
Thursday 19 April 2012, 09:41 AM
کمانچه نوازان عزیز

خودتون رو به طور کامل معرفی کنید و بگید که چطوری و چند وقته موسیقی رو موسیقی رو شروع کردید
اگر هم دوست دارید خاطره یا نکته ای درباره ی بالا رفتن کیفیت تمرین کردن بیان کنید
(این تایپک جهت آشنایی بیشتر ما با همدیگه است.):25:

_RoshanaK_
Saturday 21 April 2012, 03:12 PM
کسی نیست؟

violonistS
Saturday 21 April 2012, 04:15 PM
سلام
من تازه کمانچه رو شروع کردم ولی قبلش ویولن سه تار نی وسازدهنی کارکردم
واقعا کمانچه سازیه که احساساتو به بهترین وجه منتقل میکنه

violonistS
Saturday 21 April 2012, 04:31 PM
یه سوال داشتم
من دارم جلد اول کتاب ویولن صبا رو کار میکنم بدون اینکه کتاب دیگه ای کار کرده باشم چون دسترسی ندارم برا همین هم سخته هم کند پیش میرم
جایی هست بشه کتاب آذرسینا رو دانلود کنم؟

taal
Tuesday 24 April 2012, 12:39 PM
روشنک جان کسی که اینطور تاپیکی میزنه اول ازخودش شروع میکنه.
البته فکر کنم بچه ها کم و بیش با هم آشنا هستن.

nedaaaaa009
Tuesday 6 November 2012, 07:09 PM
az sale 81 kamanche ro shoroo kardam vali alan 2sale velesh kardammm:icon_cry:

تنگ طلا
Wednesday 7 November 2012, 06:59 PM
بچه ها کتاب تخصصی که فقط برای کمانچه نوشته شده چی هست؟ آذر سینا کمونچه ست؟ کجا ها تدریس میشه؟

m_rv_2008
Friday 9 November 2012, 08:56 AM
آذرسينا رو فقط خود آذرسينا درس ميده با يكي از شاگرداش به اسم علومي. اون هم توي آموزشگاه خودش به نام چهارگاه توي بلوار مرزداران. كلا بقيه موسيقيدانها نميدونم چرا زياد باهاش حال نمي كنن!!!!!!!!!!!!!!!!!! تقريبا الان شده فقط جز مدعوين بعضي جشنواره هاي استاني!!!!!!!!!!!!!!!!!!

faramarzlotfy
Tuesday 27 November 2012, 09:11 PM
دوستان گروه کمانچه بهتر نیست یه تکونی به خودتون بدید ؟ خیلی وقته بی سر و صدایید.

Shinoda
Monday 14 January 2013, 11:46 PM
سلام .. شرمنده دوستان شدید دنبال یه آهنگ هستم از روی تلویزیون رکورد کردم .. ممنون میشم اگه میدونید اسم آهنگ و نوازندش کیه بهم بگید ..
You can see links before reply

m_rv_2008
Tuesday 15 January 2013, 09:59 AM
اين آنگه كه مال اون سرياله هستش كه فارسي 1 پخش مي كنه كه .!!!!!!!

Shinoda
Tuesday 15 January 2013, 11:25 PM
اين آنگه كه مال اون سرياله هستش كه فارسي 1 پخش مي كنه كه .!!!!!!!

اگه اسم سریالش رو هم بگی ممنون میشم .. شاید یه جوری بتونم پیداش کنم .. ممنون

aksha
Saturday 9 February 2013, 09:15 PM
نزدیک دو سال میشه شروع به کمونچه نوازی کردم ... یک سال ویلن میزدم و بعدش با شنیدن آوای کمونچه و همچنین روح سنتی ای که درون ساز هست .. منو به خودش جذب کرد!

الآن در حال زدن ردیف میرزاعبدالله هستم ... !

از 5 سالگی شروع به ساز زدن کردم و از فلوت شروع کردم ! از بچگی عاشق صدای ویلن بودم و همچنین عاش هنر کمونچه!
نمیدونم این معلما چشون بود با بچه ها مشکل داشتن! نمیذاشتن ویلن بزنم! تا اینکه 14 سالم شد و با سر رفتم تو کلاس ویلن! :D

استادم در حال حاضر آقای کاوه معتمدیان هستن (نوازنده استاد شجریان ، گروه ققنوس) که ایشون شاگرد استادان اردشیر کامکار ، کلهر ، ... بودن!

دیگه موقعیت عالی تر از این؟! :D ... منم در پی اینم که روزی تو گروه استاد شجریان باشم!
:171: :ab

saber1740
Thursday 16 May 2013, 02:45 PM
سلام به همه دوستان من دنبال یه نوازنده کمانچه میگردم برای تمرینات گروهمون از تهران. هر کی مایل هست پی ام خصوصی بده یا همینجا پیام بده

خیلی هم عجله دارم منتظر جواب هاتون هستم

saber1740
Thursday 23 May 2013, 12:08 AM
ممنون که دوستان این همه جواب دادن . دوستان باید برن از انجمن های ویلن یاد بگیرند تو انجمن کمانچه ادم افسردگی میگیره

نه چیزی یاد میگیره نه میتونه یاد بده . باز خوبه انجمن ویلن خیلی خوب دارن دوستان پیش میرن. من که چند وقت مستقیم

میرم تو انجمن ویلن با اینجا دیگه کاری ندارم (( هر چند ساز کمانچه رو خیلی دوست دارم)):au

saber1740
Thursday 23 May 2013, 12:21 AM
دوستان یه کم فعال باشید خیلی انجمن کمانچه ارومه:guitarplay4::guitarplay4::guitarplay4:: violinplay2::violinplay2::violinplay4::drumplay1:: guitarplay5::2rw592q::micfwi:

roohlchs
Monday 7 October 2013, 03:08 PM
سلام
عباس هستم یکساله که کمونچه میزنم
در دستگاه های ماهور و اصفهان کار کردم
الانم از روی کتاب کار میکنم یعنی همون می لا ر سل

areffallahi
Wednesday 9 October 2013, 09:08 AM
شما برخیز ما هم پشتتیم:10:

:10:

- - - Updated - - -

بسم الله

- - - Updated - - -

دوستان بنده چند سال جسته و گریخته ویالن زدم ردیف صبا. یه سالی هست که دارم کمانچه میزنم ردیف میرزا عبدالله و به سبک قدیم. من آماده ی همکاری و هم فکری با همه ی اعضای کمانچه ی این سایت هستم.کسانی که ادعای تحرک دارن یه خودی نشون بدن

s_mehrdad
Wednesday 9 October 2013, 09:41 AM
سلام ، منم 6 ماهی میشه که دارم کمونچه کار میکنم ، البته این چهار ماه آخر رو پیوسته رفتم و قبلش جسته و گریخته بوده ، همین چهار ماه رو هم پیش استاد عزیزم "کاوه معتمدیان " رفتم . ولی متاسفانه الان دیگه باید برم خدمت و یه مدت دور باشم از ساز
کتاب خالقی رو هم کار میکنم.

m_rv_2008
Thursday 10 October 2013, 11:47 AM
حالا ما كه يه مدتي ميشه كار مي كنيم و ادعاي تحرك هم نداريم بايد چه كار كنيم ؟ :21::19::21::19::21::19::31:

alireza_jafarian
Thursday 10 October 2013, 12:21 PM
حالا ما كه يه مدتي ميشه كار مي كنيم و ادعاي تحرك هم نداريم بايد چه كار كنيم ؟ :21::19::21::19::21::19::31:

شما باید بوسیله ی یک نفر تحریک بشی دوست عزیز.

پاشو بیا این تاپیک "نقد اجرای قطعات" یه دو تا بداهه بذار حال کنیم. اونجا رو هم یه تحرکی بدیم بهش

m_rv_2008
Thursday 10 October 2013, 09:23 PM
چشم استاد . فردا يا پس فردا يكي ميذارم. ولي نقد آثار ديگران رو نمي گم. ميدوني كه. اگه لب از لب وا كنم احتمالا يكي هست كه ناراحت بشه و سريع بره گله گذاري .بعد هم كه باز مشمول عنايت صاحب منصبان قدرت مدار ميشم. :) :)

jjnajib
Wednesday 16 October 2013, 12:00 PM
اینو خودم زدم You can see links before reply

ahmad2019
Friday 28 March 2014, 08:24 PM
من 7 سا له کمونچه کار میکنم و در کنارش ویلن هم میزنم:21ox66r::am:22::violinplay3:

_Shima_
Friday 28 March 2014, 10:11 PM
3ساله کمانچه میزنم

im2796
Monday 31 March 2014, 01:18 AM
درود بر دوستان
بنده 1 ماهه شروع کردم و استادم در حال حاضر آقای کاوه معتمدیان هستن (نوازنده استاد شجریان ، گروه ققنوس) در آموزشگاه نوبانگ شهرکرد..
فعلا درگیر آرشه کشی هستم و ازاین کار هم دارم لذت میبرم

Armansch
Tuesday 7 April 2015, 04:25 AM
با سلام خدمت همه دوستان و اساتيد گرامي
ماشالله اينجا همه حرفه اي هستن،‌ آدم روش نميشه عرض اندام كنه و ابراز وجود !!!!
آرمان هستم با اينكه از بچگي علاقه شديدي به موسيقي سنتي داشتم ولي متاسفانه يا خوشبختانه 6 ماه هست كه كمانچه رو شروع كردم تو سن 25 سالگي ! اين انجمن رو هم تازه باهاش آشنا شدم و عضوش شدم. اميدوارم كه بتونم از تجربيات دوستان استفاده كنم.
كمانچه رو هم با استاد احسان امامي شروع كردم. روش تدريسشون واقعا فوق العادست. كاملا اصولي و آكادميك

sinatop
Monday 23 November 2015, 11:51 AM
این قطعه کمانچه شروین مهاجر برروی تیتراژپایانی سریال آشپزباشی بود!
واقعا نوازندگی شروین ستودنیه!

selenstar
Monday 14 May 2018, 10:40 PM
چرا کسی دیگه تو این سایت فعالیت نمیکنه