PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا گیتار رو انتخاب کردید

Amir
Tuesday 3 July 2007, 10:54 AM
با سلام

دوستان گیتاریست چرا این ساز رو انتخاب کردید

و چه قدر می خواید این ساز رو ادامه بدید

چه قدر مطمئنید که روشی که پیش گر?تید درسته یا نه ؟؟ از کجا مطمئنید ؟؟

هد?تون از گیتار زدن چیه ؟؟؟

امیدوارم جواباتون کامل و پر محتوا باشه

moomak
Friday 6 July 2007, 08:43 PM
جوابت رو قبلا نوشتم امیر جون
در تاپیک های دیگه
مطلب سوال از گیتاریست ها

peasegonzo
Tuesday 21 August 2007, 04:58 PM
سلام
در خصوص سوالتون باید بگم من موسیقی رو با گیتار شناختم.
من قبلا ویالون و پیانو میزدم ولی وقتی گیتار یاد گرفتم فهمیدم موسیقی چیه؟ آهنگ سازی چیه؟ هارمونی چیه؟ و..... نمیدونم ولی شاید این همه اطلاعات به خاطر آشنایی با استاد گیتارم بوده.

shbaharehs
Tuesday 21 August 2007, 05:05 PM
ااااا سوال اضافه شد؟
خب اول اينكه چرا اين ساز رو انتخاب كردم؟ چون توي مدرسمون بايد يه سازي و ميزديم و از اونجا كه تمام سازها از اين mouth piece ها ميخواست به غير از فلوت (قبلا ميزدم ولي زياد توجهم رو جلب نكرد) و منم دير رسيدم و نشد بخرم مجبور شدم گيتار و انتخاب كنم كه همون موقع علاقه ام نسبت بهش زياد شد.
چقدر ميخوام اين ساز رو ادامه بدم؟ تا هر وقت كه هستم!
چه قدر مطمئنید که روشی که پیش گرفتید درسته یا نه ؟؟ از کجا مطمئنید ؟؟ درسته درسته!!!! ديگه نميدونم چرا!!
هدفم از گيتار زدن چيه؟ فقط علاقه.

ممنون

mohammadn
Thursday 23 August 2007, 10:42 PM
با سلام

منم گیتارو خیلی دوست دارم چون سازیه که همه جا میتونه باهات باشه و در کل به نظرم صداش خیلی زیباست.
من تازه گیتارو شروع کردم یه 1 ماهی میشه و دوست دارم و امیدوارم تا آخر ادامش بدم.
روشی هم که پیش گرفتم حتما درست بوده که انتخاب کردم. ( حسم بهم میگه درسته)
هدفم از گیتار زدن همینی که بتونم برای خودم تو تنهاییام بزنم خیلی مهمه البته که به جاهای خوب هم فکر میکنم ..

یه جواب بدون سوال هم من بدم ؟ در کل خوشحالم تو این سایت عضو شدم امیدوارم سایت از اینی که هست بهتر بشه و همه بتونیم از هم یه چیزی یاد بگیریم .
مرسی

Guitaro
Monday 27 August 2007, 08:40 PM
من گیتار رو به چند دلیل انتخاب کردم :

- من پیانو هم میزنم و بهش خیلی خیلی زیاد ! علاقه دارم ولی میشه بگید من چجوری پیانوم رو ببرم خونه ی دوستم و بشینم بزنم ؟ You can see links before reply پس یه ساز دیگه که بهش خیلی علاقه داشتم (گیتار) رو انتخاب کردم که با این "بهانه" هم به هدف همین "بهانه" برسم و هم سازی که میخوام رو هم یاد بگیرم.

- من گیتار رو نمیخوام به صورت آکادمیک یاد بگیرم و فقط میخوام در حد خوب نوازنده باشم (الان امیر خان دوباره میان برچسب مطرب میچسبونن بهمون You can see links before reply ولی مطرب داریم تا مطرب ! یه سری واسه دل خودشون فقط زدن گیتار رو یاد میگیرن که به نظر من بدترین ظلمه که بهشون بگیم مطرب ، یه سری واسه زدن دو سه تا آهنگ قری واسه مهمونی ها و ابراز وجود کردن یاد میگیرن که اونها حقشونه بهشون مطرب و ده تا بدترش ! رو بگیم)

- من میدونم روشی که پیش گرفتم در شروع روش کامل و خوبی نیست ولی از زوایای دیگه در حد نیازم کاملش میکنم و امیدوارم موفق بشم.

- هدف من از گیتار زدن اینه که من اولا یه ساز پرتابل داشته باشم و دوما گیتار حس خاص و خوبی بهم میده که یه جورایی آرامش بخشه و گوش کردنش هم برای لذت داره پس چه برسه به زدنش !

ببخشید اگه یه خورده دیر جواب دادم ، سنم قد نمیداد زودتر جواب بدم You can see links before reply