PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوازنده تار برای گرروه

saber1740
Monday 23 April 2012, 06:14 PM
با سلام

به دنبال نوازنده تار و سه تار برای همنوازی در یک کار گروهی هستیم

کار دوستانه است و در حال حاضر جنبه مالی ندارد:Laie_28:

alireza_jafarian
Monday 23 April 2012, 11:01 PM
دوست عزیز توضیح بیشتری بدید!
چه نوع موسیقی، سطح نوازنده مورد نیاز، ترکیب بقیه سازها،هدف گروه، کدوم شهر، کجا،چی،کی،چطور،چرا....؟!

saber1740
Tuesday 24 April 2012, 05:25 PM
تهران

نوازنده ای میخواهیم که اشنایی با ردیف موسیقی ایران داشته باشه

وترکیب ساز ها در حال حاضر مشخص نیست اما ساز هایی چون ویلن یا کمانچه و تنبک وپیانو و تار به طور قطع مشخص شدند وساز هایی مثل سه تار و التو(ویولا) یا کمانچه التو و نی ممکنه به گروه اضافه بشن.

r_a_m_i_n
Wednesday 25 April 2012, 03:56 PM
تهران

نوازنده ای میخواهیم که اشنایی با ردیف موسیقی ایران داشته باشه

وترکیب ساز ها در حال حاضر مشخص نیست اما ساز هایی چون ویلن یا کمانچه و تنبک وپیانو و تار به طور قطع مشخص شدند وساز هایی مثل سه تار و التو(ویولا) یا کمانچه التو و نی ممکنه به گروه اضافه بشن.

درود....کی قطعات رو تنظیم میکنه؟ اصلا قطعات گروه آمادست؟

saber1740
Thursday 26 April 2012, 02:26 PM
تقریبا کار مشخصه و نت ها هم امادست اما به طور کامل تنظیم نیست تنظیم کار هم گروهی هستش برخی از قطعات هم تنظیم شده

r_a_m_i_n
Thursday 26 April 2012, 06:35 PM
تقریبا کار مشخصه و نت ها هم امادست اما به طور کامل تنظیم نیست تنظیم کار هم گروهی هستش برخی از قطعات هم تنظیم شده

هدفتون دور هم بودنه؟ یا اهداف بالاتری دارید و کار جدیه؟
چه روزهایی تمرین دارید؟

wind2000
Friday 27 April 2012, 01:44 AM
من 8 ساله تار میزنم! سه تار و تنبور و عود هم میزنم! پیش کیوان ساکت و حسین علیزاده و جلال همتی دوره هایی ساز زدم! گروه هم خیلی ساز زدم!

ردیف هم مسلط هستم!

دوست دارم کمکتون کنم اما قبلش دلم میخواد نت قطعاتتون رو ببینم! چی قراره بزنید؟ از چه کسی؟

ایمیلم هم choolack@yahoo.com

saber1740
Friday 27 April 2012, 02:42 PM
قطعات ما باز خوانی قطعات معروف اهنگسازان قدیم از جمله برخی قطعات استاد مرحوم پرویز یاحقی واستاد مرحوم علی تجویدی هستش

هدف ما هم مثل هدف تمام گروه های موسیقی هستش

و دوست داریم علاوه بر این که با دور هم بودن علم موسیقی خودمون رو بالا ببریم برای اجرا هم اماده بشیم

از تمام دوستانی که مایل همکاری دوستانه هستند هم برای کار گروهی مون استقبال میکنیم

و سطح نوازندگی خیلی عالی داشتن هم مهم نیست همین که بتونید نت ها رو بخونید وبا ردیف اشنا باشید وضرب زدنتون مشکل نداشته باشه کافی هستش

با تشکر ( پیا م خصوصی بدید تا با هم بیشتر اشنا بشیم)

shooshtari
Friday 27 April 2012, 03:20 PM
با سلام خدمت شما دوست عزيز من نزديك به يك سال و نيم هست كه سه تار مي نوازم و سه چهار ماهي هم ميشه كه تار مي نوازم و رديف موسيقي را فقط در دستگاه ماهور نواخته ام ولي در تمام دستگاه ها قطعاتي را زده ام و آشنايي دارم در ضمن من ساكن كرج هستم:25:

saber1740
Tuesday 1 May 2012, 10:04 AM
لطفا پیام خصوصی بدید