PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سهراب در قالب "باران بی صدا"

Sohrab Iwis
Thursday 26 April 2012, 10:43 PM
با درود به دوستان قدیم نت آهنگی و بچه های خوب نت آهنگی های جدید :

من سهراب هستم که حدود دو ساله که اینجا دیگه فعالیت نکردم اما سعی میکنم از این به بعد حضورم رو پر رنگ تر کنم که بتونیم بیشتر به بحث و نقد در مورد سازها و آهنگسازی مخصوصا در باب "پیانو" بپردازیم ... :9:

در واقع نکته اینجاست که به خاطر جابجایی هایی که برای من اتفاق افتاد موفق به اومدن به اینجا نشدم و یه کمکی از بحث جا موندم !!

در واقع سال پیش یه آلبوم کوتاهی از خودم که با پیانو دیجیتال ضبط شده بود رو من روی سایت گذاشتم اما دیگه نرسیدم بهش رسیدگی کنم و یه کم از مبحث اصلی جا موندیم .... :25:

من توی این مدت روی آهنگسازی کار میکردم و موفق شدم که 9 تا آهنگ خیلی خوب بسازم که دوست دارم از نظرات شما هم برای کارهای بعدی حتما استفاده کنم که بتونم پیشرفت رو داشته باشم مخصوصا از نظرات حناب "PEDDY" ... :am

و اما اینکه من اینارو یه سری قبلا تو استودیو پاپ تهران ضبط کرده بودم اما الان دیگه تکمیل شد و کارها رو برای ارشاد فرستادم که بالاخره تونستم مجوز کار رو بگیرم -- کار آماده ی چاپه که توی 2 ماه آینده همراه با سی دی توی بازار تهران پخش خواهد شد ....

اولین جایی رو که به ذهنم برای اطلاع رسانی رسید اینجا بود ...:am

دموی یکی از کارهامو توی یو توب گذاشتم که میتونید توی یوتوب من رو تحت عنوان SOHRAB IWIS پیدا کنید که یه سری به صورت زنده ضیط شدن و یه سری هم مربوط به آلبوم "دلتنگیهای سهراب" میشه که فقط اونارو ضبظ کردم که از افراد مختلف بوده آهنگسازیاش ..... :21ox66r:

آلبومی که از من منتشر میشه تحت عنوان "باران بی صدا" یا "THE SOUNDLESS RAIN" هستش که شامل 9 تا ترک میشه که CD هم همراهش هست ....

You can see links before reply

این لینک دموی یکی از کارهام هستش که میتونید گوش بدبد
منتظر انتقادات و پیشنهادهای شما به شدت هستم :25:

شادکام و موفق باشید :am

سهراب -- SOHRAB

esmail
Friday 27 April 2012, 03:07 PM
قشنگ و با احساس بود .امیدوارم موفق باشی