PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا کمکم کنید

felaminco
Sunday 29 April 2012, 01:31 PM
ببخشید من در تئوری گیتار مشکل دارم و نزدیک به 6 ماه هست اموزش گیتارمیبینم سبک فلامینکو کار میکنم

Honey_Shababi
Sunday 29 April 2012, 01:37 PM
دوست عزيز...خب مشكلتون رو مطرح بفرماييد تا شايد من يا ساير دوستان اگه كمكي از دستمون بربياد راهنماييتون كنيم.

felaminco
Sunday 29 April 2012, 01:49 PM
از لحاظ عملی پشرفتم خوب ولی نت خونیم ضعیف هستش و تو عملکردم تاثیر میزاره راهنمایی کنید لطفا

Honey_Shababi
Sunday 29 April 2012, 02:13 PM
از لحاظ عملی پشرفتم خوب ولی نت خونیم ضعیف هستش و تو عملکردم تاثیر میزاره راهنمایی کنید لطفا

خب براي 6 ماه كار كردن خوبه...فقط بايد بيشتر تمرين كنيد.

بايد با قطعه هاي خيلي خيلي ساده شروع كنيد و كم كم وقتي كه روي اون قطعه ها تسلط كامل پيدا كرديد نت خونيتون هم كم كم تقويت ميشه...نگران نباشيد.

felaminco
Tuesday 1 May 2012, 12:36 PM
[quote=Honey_Shababi;327698ممنون از راهنمایتون الان سطح1 متود خوان مارتین هستم

Honey_Shababi
Tuesday 1 May 2012, 01:02 PM
ممنون از راهنمایتون الان سطح1 متود خوان مارتین هستم

خواهش ميكنم...به نظر من بهترين كار اينه كه برگرديد از اول هرچي تاحالا درس گرفتيد رو دوباره بزنيد و تا روي يك درس تسلط كامل پيدا نكرديد سراغ درس بعدي نريد...اين ميتونه تا حد زيادي به شما كمك كنه.

موفق باشيد

felaminco
Thursday 3 May 2012, 10:22 PM
سلام اقا هانی وقتتون بخیر من رضا هستم چطور میتونم باهتون صحبت کنم از ابادان مزاحمت میشم

felaminco
Thursday 3 May 2012, 10:47 PM
اقا هانی روزی چند ساعت خوب تمرین کنم چون سر کار هستم صبح تا ظهر وعصر تا شب بعضی مواقع به مشکل بر میخورم

Honey_Shababi
Thursday 3 May 2012, 11:06 PM
اقا هانی روزی چند ساعت خوب تمرین کنم چون سر کار هستم صبح تا ظهر وعصر تا شب بعضی مواقع به مشکل بر میخورم

آيدي ياهو خودم رو براي شما پيغام خصوصي ميكنم.

مهم نيست روزي چند ساعت تمرين كنيد...مهم اينه كه تمرين مفيد داشته باشيد...اين تمرين مفيد ميتونه حتي فقط نيم ساعت در روز باشه.

felaminco
Tuesday 15 May 2012, 12:05 PM
سلام اقا هانی وقتتون بخیر برای اکورد گرفتن یکم مشکل دارام انگشتام با باره گیری باهم هم زمان قرار نمی گیره لطفا رهنمایی کنید ممنونم

Honey_Shababi
Tuesday 15 May 2012, 03:14 PM
سلام اقا هانی وقتتون بخیر برای اکورد گرفتن یکم مشکل دارام انگشتام با باره گیری باهم هم زمان قرار نمی گیره لطفا رهنمایی کنید ممنونم

تنها چاره تمرين زياده...هنوز انگشتان دست چپ هماهنگي لازم رو پيدا نكردن...شما اگه تمرين مداوم روزانه داشته باشيد در عرض يك هفته ميتونيد روي كورد هاي باره اي مسلط بشيد...به اين صورت كه توي تمريناتتون از تركيبي از كورد هاي معمولي و باره دار استفاده كنيد تا انگشتان ورزيده بشن و سريع بتونيد كورد رو تعويض كنيد...

مثلا اين كورد ها رو (از چپ به راست) به ترتيب در روز تمرين كنيد:

Am...Em...F...G

Am : لامينور

Em : مي مينور

F : فا ماژور

G : سل ماژور

اگه در روز به ترتيب با انتخاب يه ريتم دلخواه كورد هاي فوق رو به ترتيب و دنبال هم بزنيد مطمئن باشيد نتيجه خوبي ميگيريد...در ابتدا با سرعت خيلي كم شروع كنيد و وقتي هر كورد رو بدون نقص اجرا كرديد ميتونيد با سرعت رو ببريد بالا و در نهايت به يه سرعت مناسب و استاندارد ميرسيد.

felaminco
Thursday 17 May 2012, 01:26 PM
تشکر اقا هانی بعضی مواقع که دوستان یا اعضای خانواده میگن برامون گیتار بزن هل میشم و استرس مگیرتم و اون حسی رو که باید بگیرم نمیگیرم و خراب میکنم لابلای زدنم

Honey_Shababi
Thursday 17 May 2012, 02:55 PM
تشکر اقا هانی بعضی مواقع که دوستان یا اعضای خانواده میگن برامون گیتار بزن هل میشم و استرس مگیرتم و اون حسی رو که باید بگیرم نمیگیرم و خراب میکنم لابلای زدنم

خب اين ديگه برميگرده به ميزان اعتماد به نفس شما...

اين مشكل رو اكثر نوازنده ها دارن...چاره اي نيست...فقط بايد خونسردي خودتون رو حفظ كنيد و به هيچ چيزي جز ساز زدن فكر نكنيد.

felaminco
Sunday 20 May 2012, 12:40 PM
سلام اقا هانی ارپزم ضعیف چه تمرینی پشنهاد میکنید... متشکرم

hdhamid
Tuesday 22 May 2012, 03:46 PM
آيدي ياهو خودم رو براي شما پيغام خصوصي ميكنم.

منم میخوااااااااااااام!! منم میخوام!! You can see links before reply

فلامنکوی عزیز .... تنها راه تمرینه ..
آکوردا نیاز به هماهنگ شدن انگشتای دست چپ و آرپژا هماهنگی دست راست رو میخواد .. متاسفانه درشما عجله زیاد از حد میبینم .. تا حدیش خیلی هم خوبه .. زیادیش.. ممکنه باعث سرخوردگی بشه .. پشتکار و مداومت مهمه .. با همراهی اشتیاق کنترل شده!! ..

شاد زی ...

Honey_Shababi
Monday 4 June 2012, 06:18 PM
سلام اقا هانی ارپزم ضعیف چه تمرینی پشنهاد میکنید... متشکرم

سلام

در مورد آرپژ من متاسفانه نميتونم كمكتون كنم...يعني نميدونم چطوري بايد بگم!

چون سبك من پيك استايل هست و فلامنكو كار نميكنم...براي اين مورد بايد ساير دوستان راهنماييتون كنن.

felaminco
Saturday 9 June 2012, 10:55 AM
سلام

در مورد آرپژ من متاسفانه نميتونم كمكتون كنم...يعني نميدونم چطوري بايد بگم!

چون سبك من پيك استايل هست و فلامنكو كار نميكنم...براي اين مورد بايد ساير دوستان راهنماييتون كنن.

مرسی هانی جان کمکهای ارزندای کاردید تا به حال

octav
Saturday 30 June 2012, 11:21 PM
دوست خوبم یه سر به سایت You can see links before reply (You can see links before reply) اونجا کتابها و موارد اموزشی زیاد به همراه اساتید هستن به شما کمک میکنن