PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نت نویسی Harmony Assistant

AminSantori
Monday 7 May 2012, 11:23 PM
You can see links before reply
سلام
با این برنامه می تونید نت هایی سنتور یا هر نتی رو که می خواین به این برنامه بدین و اجرا کنید و اگه آهنگه جالبی نبود دیگه به خودتون زحمت ندین که رو ساز اجراش کنید و یا اگه دوست دارین آهنگ دلخواه خودتون رو نت نویسی کرده به pdf یا mp3 ذخیره کنید و به دوستاتون بدین یا تو اینترنت به اشتراک بذارین. این نرم افزار و رو سه ویندوز xp,vista و seven نصب شده با همشون هماهنگه و کرکشم واستون گذاشتم صد در صد اکتیو می کنه و هیچ مشکلی نداره فقط بعد از نصب کرک برنامه باید یکی دو بار بازو بسته بشه.

Harmony Assistant يك برنامه بی نظير براى ساخت و ويرايش آهنگ بشمار مياد . قابليتهاى هماهنگ و بيشمار آن ، به آهنگساز ، توانایى ساخت سريع آهنگ رو ميده . آهنگ ساخته شده بلافاصله قابل پخشه و هنگام پخش ، توسط سازهاى ديگه همراهى ميشه . اين برنامه براى ساخت آهنگ ، يه صفحه نت نويسى داره كه توسط موس ، كیبرد و كیبرد MIDI قابل نت نويسى و يا ويرايش است . اين نرم افزار شامل يه تركيب كننده بینظيره كه باعث ميشه ، صداى خروجى با كيفيت بسيار عالى پخش بشه . با اين برنامه ميتونين ، فايلها رو با فرمت MIDI, WAV, AIFF, MP3, OGG, TAB, ABC و ... لود و يا ذخيره كنين . ويژگي مهم ديگه اون اينه كه هميشه يك صفحه راهنما ، شما رو در بكار گيرى از ابزارهاى بيشمار و امكانات ديگه برنامه ، راهنمائى ميكنه . اين نرم افزار چند زبانه است و با همه ويندوزها سازگار .

Harmony.Assistant.v9.3.110 دانلود (You can see links before reply)

crak دانلود (You can see links before reply)

توجه! رمز برای دریافت کرک : santuri.loxblog

jalaladdin
Monday 4 June 2012, 10:04 PM
این فایلهای که دانلود کردم باز نمیشه

لطفا روش کار با این نرم افزار بگید

ali93
Monday 4 June 2012, 10:41 PM
برنامه جالبیه

mahtab_nadalian
Saturday 14 July 2012, 02:17 PM
میشه با این برنامه خط نت آوازی نوشت ؟یعنی بدون خط میزان و کسر میزان
با finale ya sibelius چطور؟

herman
Wednesday 5 September 2012, 04:05 PM
سلام و خسته نباشید.دوستان عزیر چند تا سوال داشتم.می خواستم بپرسم که آیا فونت سری و کرن روی این نرم افزارHarmony. Assistant. v9.3.110 کار میکنه؟من خودم خیلی وقته که با نرم افزار Finale 2009 کار میکنم و روی ویندوز XP به راحتی از فونت سری و کرن استفاده میکردم.اما از وقتی که ویندوز 7 رو نصب کردم اصلا سری و کرن روی هیچ کدام از ورژن های نرم افزار نت نویسی Finale نوشته نمیشه اما روی Notepad نوشته میشه.فکر میکنید مشکلش چیه؟لطفا هرکس که می دونه من و راهنمایی کنه.ممنونم:63:

Honey_Shababi
Wednesday 5 September 2012, 04:09 PM
سلام و خسته نباشید.دوستان عزیر چند تا سوال داشتم.می خواستم بپرسم که آیا فونت سری و کرن روی این نرم افزارHarmony. Assistant. v9.3.110 کار میکنه؟من خودم خیلی وقته که با نرم افزار Finale 2009 کار میکنم و روی ویندوز XP به راحتی از فونت سری و کرن استفاده میکردم.اما از وقتی که ویندوز 7 رو نصب کردم اصلا سری و کرن روی هیچ کدام از ورژن های نرم افزار نت نویسی Finale نوشته نمیشه اما روی Notepad نوشته میشه.فکر میکنید مشکلش چیه؟لطفا هرکس که می دونه من و راهنمایی کنه.ممنونم

درمورد برنامه Harmony Assist اطلاعی ندارم ...

اما در مورد مشکتون با برنامه Finale
من فکر میکنم مشکل اینه که در ویندوز 7 جای بعضی از حروف ها و علائم ها جابجا میشن ... مثلا اگه در ویندوز XP علامت ویرگول با Shift+U انجام میشه، در ویندوز 7 علامت ویرگول با Shift+T اعمال میشه ... شما باید بگردید و جای درست این علائم رو روی کیبرد پیدا کنید...

البته میشه با نرم افزار های خاصی جای علائم و حروف رو روی کیبرد اصلاح کرد...مثل نرم افزار Keyboard Layout Manager

saram
Thursday 6 September 2012, 12:08 AM
درود...
این برنامه رو به همراه ملودی اسیستنت رو (هارمونی اسیستنت و ملودی اسیستنت) رو من هر دوشونو 4 سال پیش نصب کردم کرکم کردم ولی بعد چند روز کرکش از کار افتاد دیگه گذاشتمش کنار احتمالا مشکل از سیستم من بود!! ولی در مقابل غول هایی فاینال و سیبلیوس نمیتونه حرف زیادی برای گفتن داشته باشه.!!

herman
Thursday 6 September 2012, 01:44 AM
دوست عزیز.راستش من قبلا در ویندوز XP بر روی Finale و حالا در ویندوز 7 بر روی Notepad با نگه داشتن کلید Alt و زدن شمارههای 0132 علامت کرن و با زدن شمارههای 0133 علامت سری رو تایپ میکردم.فکر نمیکنید اگه مشکل از ویندوز 7 باشه پس چرا روی Notepad اجرا میشه اما روی Finale یک علامت دیگه نوشته میشه؟باز هم از توجه تون ممنونم:ad

Honey_Shababi
Thursday 6 September 2012, 09:17 AM
دوست عزیز.راستش من قبلا در ویندوز XP بر روی Finale و حالا در ویندوز 7 بر روی Notepad با نگه داشتن کلید Alt و زدن شمارههای 0132 علامت کرن و با زدن شمارههای 0133 علامت سری رو تایپ میکردم.فکر نمیکنید اگه مشکل از ویندوز 7 باشه پس چرا روی Notepad اجرا میشه اما روی Finale یک علامت دیگه نوشته میشه؟باز هم از توجه تون ممنونم:ad

ویندوز 7 شما 64 بیتی هست؟

herman
Thursday 6 September 2012, 10:18 PM
ویندوز 7 من 32 بیتیه

Honey_Shababi
Thursday 6 September 2012, 10:20 PM
ویندوز 7 من 32 بیتیه

نمیدونم ... راستش من تا همین چیزا میدونستم.

akerfeldt
Sunday 28 October 2012, 08:43 PM
یه برنامه مثل گیتار پرو که برای گیتار هست برای پیانو موجود نیست ؟؟
که از اون اون طریق بتونم نت های مربوط به پیانو استادان بزرگ جهان رو دانلود کنم
مرسی