PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: سازندگان سازهای سنتی

vioman
Saturday 18 November 2006, 04:18 PM
سلام به همه دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه و لحظات شادی در انتظار شما باشه

در این بخش لط? کنین و به معر?ی اساتید سازنده سازهای ستتی بپردازید.این اساتید حق زیادی بر گردن موسیقی و اهل موسیقی دارند اما معمولا گمنامند ممکنه شما با یکی دو تا از اونا تو شهرتون یا یه جای دیگه اشنا باشین خوب اجازه بدین ما هم اونا را بشناسیم

پیشاپیش ممنونم.

استادی که من معر?ی می کنم استاد رضا رزی است او در یکی از شهرستانهای اص?هان ?عالیت می کنه و در ساختن سازهای سنتی متبحره .سازی که بیشتر از همه به خاطرش معرو?ه سازه ویولنه.

حالا نوبت شماس!

*nvidia*
Tuesday 28 November 2006, 01:01 PM
من هم يك استاد بي همتا در ساخت تار ميشناسم.
استاد يحيي سازنده اي بوده كه زماني طولاني صر? ساختن يك تار ميكرده و وقتي به مشتري تشون ميداده اگر مشتري از صداش خوشش نمي يومد تارو همون جا ميشكست.
البته ايشان مرده اند .اما براي تار هاي ساخت ايشان قيمت خاصي نميزارند.خبر هايي دارم كه يك تار شكسته ي يحيي به قيمت 5ميليون تومان ?روخته شده.خود شما ميدونيد كه سازي كه بشكنه ديه ?ايده نداره.از اينرو مي تونيم به ارزش اين تار ها پي ببريم.

Hes_r
Tuesday 28 November 2006, 01:10 PM
اقا حسام من از صمیم قلب بهت خسته نباشی عرض می کنم :wink:

خیلی خوب داری تاپیک ما را داغ می کنی :cry:

بابا یه چند تا جمله مایه بذار اقای مدیر :wink:

قربونت

چی میگه :lol: :lol:

ببخشید من منظورت رو اشتباه ?همیدم به خدا سوال رو اشتباه گر?تم

در اون مورد من استاد رضا سیران مند رو میشناسم که سازهای عالی میسازه ?قط هم تو کار ویولن هست

قربونت : حسام :wink: