PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکل های مختلف ویولن

vioman
Tuesday 3 July 2007, 11:35 PM
با عرض سلام و ادب
در زیر تصویر بعضی از اشکال جدید ویولن را می بینید امیدوارم براتون جالب باشه.
در پناه حق

Hes_r
Wednesday 4 July 2007, 12:47 AM
با اجازت محمد علی جان منم یه چند تا عکس بذارم ( البته به عکسای تو نمیرسه و همش هم واقعی نیست ) ( و مدلی از ویولنه ) :o

hichnafar
Monday 30 July 2007, 10:39 AM
سلام بااحازه ی جناب ویومن منم چندتاعکس می ذارم.

mehdi d
Saturday 17 November 2007, 05:06 PM
لطفا نحوه قرار دادن تصوير را به من توضيح دهيد

Hes_r
Saturday 17 November 2007, 09:45 PM
میتونید روی دکمه ی ارسال پاسخ کلیک کنید . بعتد در اونجا زیر پست روی مدیریت ضمیمه ها کلیک کنید توی صفح هی جدید روی browse کلیک کنید بعد هم عکس رو انتخاب و آپلود کنید .

mehdi d
Tuesday 20 November 2007, 10:39 AM
عكس استاد قنبري و استاد منوحيم تقديم به همه دوستداران موسيقي

samin
Tuesday 20 November 2007, 03:36 PM
امیدوارم عکس های منم مثل مال شماها براتون جالب باشه

Hes_r
Tuesday 20 November 2007, 03:45 PM
دوست عزیز مهدی اینجا عکس سازهای ویولن مختلف رو بذار .

سمین جان شما هم چند تا از عکسات ویولن نبود .

ولی در مجموع مرسی .

samin
Wednesday 21 November 2007, 07:33 PM
ببخشید میشه از این به بعد ثمین رو انگلیسی تایپ کنید؟:ag
چون سمین یعنی چاقالو . یه بارم قبلا گفته بودم ولی هیچکی توجه نمیکنه:aq
اینطوری به من بر می خوره:h

mack laren
Monday 24 December 2007, 05:46 PM
سلام دوستای عزیزم
:aq از عکسای مفیدی که گذاشتید ممنونم . استفاده کردم.

Hes_r
Monday 24 December 2007, 06:45 PM
دوست من به سایت خودت خوش اومدی

لطفا برای تشکر فقط و فقط از دکمه ی تشکر استفاده کن

arian
Monday 14 April 2008, 02:59 PM
عكسهايي از سازهاي بيچاره اي كه دست امثال من بوده است

arian
Monday 14 April 2008, 03:08 PM
اينهم نمونه اي ديگر از بد رفتاري با ساز

taha1669
Wednesday 20 August 2008, 10:57 AM
مرسی از عکسها.من یک سوال دارم.این سازهایی که فانتزی ساخته می شن میتونن همون صدای وافقی و تاثیر کذار ساز چوبی رو داشته باشن؟ایا در کل سازهای الکترونیکی جایگزین مناسبی هستن؟این سازها چه برتری یا حسنی دارن؟مرسی

arian
Wednesday 20 August 2008, 11:11 AM
مرسی از عکسها.من یک سوال دارم.این سازهایی که فانتزی ساخته می شن میتونن همون صدای وافقی و تاثیر کذار ساز چوبی رو داشته باشن؟ایا در کل سازهای الکترونیکی جایگزین مناسبی هستن؟این سازها چه برتری یا حسنی دارن؟مرسی
سازهايي فانتزي نظير پست هاي آخر اصلا به عنوان ساز استفاده نميشوند . ولي سازهايي هستند كه تزيناتي دارند و سازهاي خوبي هم به حساب مي آيند . اصولا سازندگان ساز چنانچه سازي خوش صدا ساخته باشند سعي ميكنند كه با تزيينات مناسب هنر خود در زمينه تزينات را هم به رخ ديگران بكشند .
جناب طاها سعي كنيد تا در تاپيكهاي مناسب سئوالات خود را مطرح فرماييد تا نظم و هدف تاپيك ها مغشوش نشوند . چنانچه سئوالي در زمينه ي ساز الكتريكي ويولن داريد ميتونيد با ايجاد يك تاپيك جديد در لينك زير You can see links before reply
جواب خود را بگيريد . ممنون . در ضمن ميتوانيد دريافت پيام خصوصي از ساير دوستان خود را فعال كنيد تا بتوانم اينگونه موارد را به صورت پيام خصوصي خدمت شما عرض كنم.