PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت ویلن التو و کمانچه التو

saber1740
Thursday 17 May 2012, 11:04 PM
با سلام به دوستداران موسیقی

از همه دوستانی که نت (You can see links before reply) رو ی کلید دو خط سوم دارند اعم از اموزشی یا قطعه یا اتود تو این تایپیک بزارند.

(نت های قابل استفاده برای ساز های التو (ویولا) و کمانچه التو و قیچک التو)

saber1740
Thursday 17 May 2012, 11:07 PM
کتاب اول سوزوکی از جمله کتاب های معتبر واموزشی برای ساز های التو وکمانچه التو می باشد

لینک دانلود کتاب اول
You can see links before reply

saber1740
Thursday 17 May 2012, 11:09 PM
این لینک هم دوستمون aster به ما دادند با تشکر از ایشون

بهار اثر ویوالدی
You can see links before reply

saber1740
Thursday 17 May 2012, 11:20 PM
تمام کتاب های سوزوکی و شوچیک هم برای دوستان در اینده نزدیک تو ی این تاپیک میزارم. چون کتاب های التو(ویولا) وکمانچه التو نایاب هستش سعی میکنم بهترین اونها وکتاب های مرجع رو برای دوستان تو این تاپیک بزارم.

وحدالامکان از نواختن کتاب های ویلن برای ساز های التو(ویولا) وکمانچه التو پرهیز کنید.سعی کنید با کلید دو وسرکلید های مخصوص این ساز بنوازید.

و انتقالی هم ساز نزنید یعنی سیم های التو رو مثل سیم های ویلن فرض کنید واز کلید سل بنوازید(این کار رو نکنید)
متاسفانه خیلی از ویلن نواز ها به این صورت التو مینوازند که باعث تضعیف گوش نوازنده میشود.

beginner
Monday 17 September 2012, 05:28 PM
8764
این یه قطعه ایرانی در دستگاه شور که خودم برای آلتو تبدیل کردم (نت ها رو دستکاری کردم که ساده بشه و نیازی به گرفتن نت ها در پوزیسون های بالاتر نباشه قطعه رو تند تر از تمپویی که من نوشتم بزنین زیبا تر میشه اگر هم بعضی جاها تکیه به نت قبلی بدین بد نیست

beginner
Wednesday 13 November 2013, 11:33 PM
نت قطعات ايراني رو اگه داريد بزارين

fafali66
Monday 17 December 2018, 01:21 AM
من کتاب لو ویولن و سوزوکی را خودم به کلید دو بر میگردونم سخته ولی چاره ای نیست چون کتاب ویولا تو بازار نیست