PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گیتار کلاسیک جدید

art73
Saturday 19 May 2012, 08:10 PM
سلام به دوستان من میخوام یه گیتار جدید بخرم در حال حاظر سی 70 یاماها دارم ( همه دارن!)

که 3 سال پیش خریدم و الان میخوام حرفه ای تر بشم و میخوام ساز حرفه ای تری هم بگیرم مارک و برند خاصی مد نظر ندارم ولی واقعا برندی میخوام که صداش یه حالی به آدم بده و آدم از نواختنش لذت ببره
تا 1 تومن هم میتونم هزینه کنم ولی بین اینکه با این پول یه کلاسیک خوب بگیرم یا یه اکوستیک الکتریک ( یا اکوستیک) شک دارم مرسی از راهنماییاتون:5::5:

راستی هم برای کلاسیک میخوام هم پاپ ( الویت کلاسیک)

art73
Saturday 19 May 2012, 08:43 PM
کسی نیست بجوابه؟

ravi
Saturday 19 May 2012, 11:58 PM
سلام به دوستان من میخوام یه گیتار جدید بخرم در حال حاظر سی 70 یاماها دارم ( همه دارن!)

که 3 سال پیش خریدم و الان میخوام حرفه ای تر بشم و میخوام ساز حرفه ای تری هم بگیرم مارک و برند خاصی مد نظر ندارم ولی واقعا برندی میخوام که صداش یه حالی به آدم بده و آدم از نواختنش لذت ببره
تا 1 تومن هم میتونم هزینه کنم ولی بین اینکه با این پول یه کلاسیک خوب بگیرم یا یه اکوستیک الکتریک ( یا اکوستیک) شک دارم مرسی از راهنماییاتون:5::5:

راستی هم برای کلاسیک میخوام هم پاپ ( الویت کلاسیک)

درود

به نت آهنگ خوش اومدی!:give_rose:

کلا صدا و تکنیک های کلاسیک با آکوستیک فرق میکنه و اگه میخوای ریتم ها و آهنگ ها و ملودی های کلاسیک رو بزنی باید کلاسیک بخری....:65:
البته نمیگم نمیشه با آکوستیک زد ولی به خاطر حجم صدای زیاد و موندگاری زیاد صدا خیلی شبیه کلاسیک در نمیاد مگه توی ملودی های خاص....:connie_24:

ساز آکوستیک خوب با اون قیمت نمیشه پیدا کرد و کلا آکوستیک خوب کم پیدا میشه....:dash1:
حالا اگه میخوای کلاسیک بگیری در حال حاضر بهترین انتخاب سانچز هستش و اگه بتونی پیدا کنی کوئینکا و رودریگز....:m
البته کوئینکا و رودریگز کم پیدا میشه و ممکنه قیمت نجومی بدن....:ad

با توجه به گرونی ساز فکر میکنم الان با این بودجه سازسانچز 1010 گزینه خوبی باشه.....:am
البته قیمت جدید ندارم و اگه میتونی قیمت بگیر بگم کدوم انتخاب بهتریه....:e

art73
Sunday 20 May 2012, 12:04 AM
درود

به نت آهنگ خوش اومدی!:give_rose:

کلا صدا و تکنیک های کلاسیک با آکوستیک فرق میکنه و اگه میخوای ریتم ها و آهنگ ها و ملودی های کلاسیک رو بزنی باید کلاسیک بخری....:65:
البته نمیگم نمیشه با آکوستیک زد ولی به خاطر حجم صدای زیاد و موندگاری زیاد صدا خیلی شبیه کلاسیک در نمیاد مگه توی ملودی های خاص....:connie_24:

ساز آکوستیک خوب با اون قیمت نمیشه پیدا کرد و کلا آکوستیک خوب کم پیدا میشه....:dash1:
حالا اگه میخوای کلاسیک بگیری در حال حاضر بهترین انتخاب سانچز هستش و اگه بتونی پیدا کنی کوئینکا و رودریگز....:m
البته کوئینکا و رودریگز کم پیدا میشه و ممکنه قیمت نجومی بدن....:ad

با توجه به گرونی ساز فکر میکنم الان با این بودجه سازسانچز 1010 گزینه خوبی باشه.....:am
البته قیمت جدید ندارم و اگه میتونی قیمت بگیر بگم کدوم انتخاب بهتریه....:e
مرسی الان از گیتارای کلا اسپانیش کدوما تو ایران نمایندگی دارن؟
اخه من اولش خیلی بلند پرواز بودم فکر کردم همه مارکا اینجا نمایندگی دارن:10:

شما مدل کات اوی دار معرفی کن یعنی ممکنه نجومی تر از 1 تومن هم باشه؟

ravi
Monday 21 May 2012, 12:29 AM
تقریبا هیچ مارکی توی ایران نمایندگی نداره!:65:
یعضی برندها رو شرکت ها میارن ولی فروشگاه ندارن و توی بازار فروش میره و مغازه ها از شرکت خرید میکنن....:be

البته یاماها نمایندگی داره ولی یه بار که رفته بودم گیتارها رو کانل نداشت و بیشتر تمرکز نمایندگی روی پیانو بود....:39:
رودریگز هم شنیدم نمایندگی داره ولی آدرس ندارم و چون خودم ندیدم نمیتونم تایید کنم....:37:

مدل کات اوی چه سبکی؟

k.sh
Thursday 21 June 2012, 09:12 PM
دوست عزيز اكشن ها ي گيتارهاي سانچز چطورن؟
تو مايه هاي الحمبرا زياد هستن يا اكشن پاييني دارن؟ ممنون

fxarzad
Saturday 7 July 2012, 08:25 PM
سلام دوستان من هم مثل ایشون میخوام یه گیتار بخرم. من هم پاپ میزنم هم کلاسیک و هم فلامنکو. بودجه هم در حد 800 تومن. یکی لطف کنید بگید چه گیتاری بهتره بخرم و دوم اگر امکان داره و جای خوبی رو در مشهد سراغ دارین برای خرید گیتار بهم بگین. ضمن اینکه اگر کسی هیت که گیتار تاکامین رو میشناسه هم اگر اطلاعاتی داره که چطور میتونم گیر بیارم ممنون میشم بهم بگه.