PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد مسیر پیش رو

NoteAhang
Sunday 20 May 2012, 12:37 AM
با درود

در حال حاضر کادر فنی نت آهنگ ( مستقر در شرکت آفتاب ) در حال کار بر روی چندین آیتم می باشد

لطفا در نظرسنجی مرتبط با تاپیک شرکت کنید تا اولویت بندی راه اندازی بخش ها مشخص شود و کار توسعه و برنامه نویسی بر طبق نظر شما تکمیل شود

لازم به ذکر است که به زودی دفتر شرکت آفتاب به محلی جدید و بزرگ منتقل خواهد شد و شرایط لازم برای پیگیری مسائل غیر فنی مانند فروشگاه , بخش نت ها و ... فراهم خواهد شد

با تشکر

Amir
Sunday 20 May 2012, 01:09 AM
بابا شورشو دیگه در آوردید به خدا

یک ساله گفتید فاروم جدید تو راهه ولی خبری نیست

تا کی این کاربران بنده ی خدا با تکست " .... " سعی کنند گروهشون بیاد بالا ؟ اون سیستم کلوبی که در بوق و کرنا بود کجاست ؟

آپلود هم که دیگه جای بحث نداره , حدود 12 ساله تو دنیا بحث آپلود حل شده شما هنوز بعد از این همه سال نتونستید یه سیستم آپلود درست و حسابی بنویسید , باور ندارید از علی متالیکا بپرسید چند ساله یه فایل نمی تونه آپلود کنه

وبلاگ ؟ خدا نکنه بخوایم یک قابل ویرایش یا ترجمه بکنیم , یا اصلا یک پست بزنیم , جای بحث نداره

حالا نظرسنجی گذاشتید که چی ؟

سایت فلان و فلان رو باز کنید , ادعاشون نمیشه سیستم وبلاگ دارن و از امکانات محدود و آماتور ویبولتین استفاده می کنن ولی Error ندارن , مخاطب کم دارن ولی همون 10 12 نفری هم که از سیستم های اختصاصیشون ( که مثل شما یاد گرفتن Side بار هم بذارن ) استفاده می کنن کلی راضین و حال می کنند

به ما چه که شرکتتون تغییر و تحولات داشت ؟ مگه ما اعصاب نداریم ؟ مگه ما بیکار بودیم کلی زحمت کشیدیم تو این سایت ثبت نام کردیم ؟
90 درصد امکانتتون رایگان هست ولی چه فایده ؟ همش Error

دفتر جدیدتون هم می بینیم

امیدوارم به خاطر این انتقاد اخراج نشم , پلیستونم که اخلاق نداره , الان یا پست ویرایش میشه یا تهدید مرگ میاد

نظر دادم به مورد Cloobs سال تحویل 92 بر می گردم ببینم چه کردید

piano4all
Sunday 20 May 2012, 01:37 PM
به نظر حقیر ، باید حس رقابت رو تحریک کرد

مسیر با حس رقابت باز خواهد شد

میتونید بیرون از سایت تبلغ کنید

NoteAhang
Sunday 20 May 2012, 02:39 PM
به نظر حقیر ، باید حس رقابت رو تحریک کرد

مسیر با حس رقابت باز خواهد شد

میتونید بیرون از سایت تبلغ کنید

سلام

مرسی از پیشنهاد عالیتون

اتفاقا قرار هست نت آهنگ و لالا سی سی یک تبلیغات مشترک در آموزشگاه ها داشته باشند به صورت بورشور

برای تابستون احتمالا دوستان زیادی خواهند آمد

Amir
Sunday 20 May 2012, 08:29 PM
اندازه مجاز آواتور ها 173 در 300 پیکسل شد ؟ چه جالب تعداد پیام خصوصی هم از 200 به 1000 ارتقا پیدا کرد

فکر کنم تیم فنی و کل شرکت برای این 2 مورد چند سال زحمت کشیدند

rezaranjbaraan
Wednesday 23 May 2012, 05:50 PM
خیلی به دنبال کلمه تمرکز بر مبحث اموزش و بنیه تئوریکی کاربران گشتم اما پیدا نکردم

Amir
Thursday 24 May 2012, 09:52 AM
خیلی به دنبال کلمه تمرکز بر مبحث اموزش و بنیه تئوریکی کاربران گشتم اما پیدا نکردم

سلام رضا جان

به نکته خوبی اشاره کردی ولی این مورد جزو مسائل کیفی سایت هست و مسائل کیفی قرار است توسط تیم علمی به طور موازی پیگیری بشوند , این لیست مرتبط با امکانات فنی هست

قربونت

sefarius
Monday 28 May 2012, 06:40 AM
اگه اون بخشی که نمونه کار میزاریم یکم نو نوار میشد خیلی خوب میشد!

Night_Sky
Thursday 5 July 2012, 12:51 AM
بابا شورشو دیگه در آوردید به خدا

یک ساله گفتید فاروم جدید تو راهه ولی خبری نیست

تا کی این کاربران بنده ی خدا با تکست " .... " سعی کنند گروهشون بیاد بالا ؟ اون سیستم کلوبی که در بوق و کرنا بود کجاست ؟

آپلود هم که دیگه جای بحث نداره , حدود 12 ساله تو دنیا بحث آپلود حل شده شما هنوز بعد از این همه سال نتونستید یه سیستم آپلود درست و حسابی بنویسید , باور ندارید از علی متالیکا بپرسید چند ساله یه فایل نمی تونه آپلود کنه

وبلاگ ؟ خدا نکنه بخوایم یک قابل ویرایش یا ترجمه بکنیم , یا اصلا یک پست بزنیم , جای بحث نداره

حالا نظرسنجی گذاشتید که چی ؟

سایت فلان و فلان رو باز کنید , ادعاشون نمیشه سیستم وبلاگ دارن و از امکانات محدود و آماتور ویبولتین استفاده می کنن ولی Error ندارن , مخاطب کم دارن ولی همون 10 12 نفری هم که از سیستم های اختصاصیشون ( که مثل شما یاد گرفتن Side بار هم بذارن ) استفاده می کنن کلی راضین و حال می کنند

به ما چه که شرکتتون تغییر و تحولات داشت ؟ مگه ما اعصاب نداریم ؟ مگه ما بیکار بودیم کلی زحمت کشیدیم تو این سایت ثبت نام کردیم ؟
90 درصد امکانتتون رایگان هست ولی چه فایده ؟ همش Error

دفتر جدیدتون هم می بینیم

امیدوارم به خاطر این انتقاد اخراج نشم , پلیستونم که اخلاق نداره , الان یا پست ویرایش میشه یا تهدید مرگ میاد

نظر دادم به مورد Cloobs سال تحویل 92 بر می گردم ببینم چه کردید
من تازه عضو این سایت شدم.نظر خاصی ندارم ولی یه پیشنهاد دارم.
به حرف های امثال این آقا که 7 سال از عمرشونو پای انجمن گذاشتن.رسیدگی کنید.این آقایون حق آب و گل دارن.حق دارن که بتونن از امکانات سایت به راحتی استفاده کنن.خیلی منون به امید بهبود انجمن.

metal-militia
Sunday 8 July 2012, 01:17 AM
من پیشنهاد میدم فعلا این طرحهایی که مهر به زودی خورده روشون رو محقق کنید بعد به دنبال هدف گذاری جدید باشید.

Amir
Sunday 8 July 2012, 06:22 AM
من پیشنهاد میدم فعلا این طرحهایی که مهر به زودی خورده روشون رو محقق کنید بعد به دنبال هدف گذاری جدید باشید.

پوریا موارد این تاپیک همونا هست دیگه چیز جدیدی نیست که

metal-militia
Sunday 8 July 2012, 10:04 AM
بیخیال بابا.یعنی شما این همه پروژه نا تموم دارین؟؟؟؟خب برادره من چرا رسیدگی نمیکنی؟؟؟؟زودتر اینارو تموم کنید دیگه.