PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمانچه امیر عطایی

lunatique
Thursday 31 May 2012, 03:18 PM
سلام دوستان،

یه سوالی داشتم: آقای امیرعطایی الان کمان‌چه‌هاش رو توی چه قیمت‌هایی می‌فروشه؟ خبر دارین؟ بعد از وقتی سفارش می‌گیره تا وقتی ساز رو تحویل بده چه‌قدر طول می‌کشه معمولا؟ و این که چه‌قدر آدم خوش‌قولیه؟

بعد کجا می‌تونم پیداش کنم؟ کارگاهش همون سازسازی مکتب‌خونه‌ی شیداست یا خودش هم کارگاه جدا داره؟ اگه شماره‌ای چیزی ازش دارین ممنون می‌شم برام خصوصی بفرستین.

خیلی ممنون!

_RoshanaK_
Friday 1 June 2012, 12:04 PM
متاسفم که نمیتونم کمکی بکنم

اما احتمالا آقای محرابی(taal) اطلاع دارن

Kamanche
Monday 4 June 2012, 04:10 AM
سلام .
سازهای استاد امیر عطایی توی محدوده 1 تا 1.200 فیمت دارند . معمولا خیلی هم طول میکشه که ساز رو تحویل بدند . باید پیگیر باشید و هر چند وقت یک بار بهشون سر بزنید پیگیری کنید ، تا بتونید ازشون ساز بگیرید . در غیر این صورت سخت بتونید از ایشون ساز بگیرید . چون مراجعین زیادی دارند و متاسفانه و متاسفانه خیلی طول میدن ساخت ساز رو . و زیاد نمیشه روی تاریخی که بهتون میده حساب کرد . اینه که تک و توک سازهایی هم که میسازند ، رو کسانی که پیگیر هستند روی هوا میبرند .
ایشون در کارگاه ساز سازی آوای شیدا و به گمانم بخش ساخت الات موسیقی میراث فرهنگی مشغول فعالیت هستند . متاسفانه شماره تماسی ندارم .

br1365
Tuesday 5 June 2012, 12:20 PM
دوست عزیز آدرس استاد امیر عطایی پیچ شمیران خیابان حقوقی مکتب خانه میرزاعبداله .انسان بسیار فروتن ومودب ولی باید پیگیر بود تا کمانچه رو بهتون تازه بعد از چند ماه تحویل بده انتظار میکشی ولی میدونی چی به دستت رسیده.من یه دونه کارشو دارم معرکه است .قیمت از 800هزار تا یک میلیون وسیصد هزار

lunatique
Friday 8 June 2012, 11:37 PM
سلام بچه‌ها

از همه‌تون ممنون بابت راهنمایی‌های خیلی خوبتون. واقعا لطف کردین.

اتفاقا منم حدس می‌زدم خیلی آدم خوبی باشه آقای عطایی، ولی حالا با این شرایطی که می‌گین و پیگیری‌های زیادی که لازم داره، به نظرتون بهتر نیست برم بهارستان از مغازه بخرم ساز آقای عطایی رو؟‌ مغازه چه‌قدر گرون‌تر می‌ده‌ش؟ و این که مغازه‌ی خاصی می‌شناسین که آدم خوب و منصفی باشه و اینا؟

مرسی :)

br1365
Saturday 9 June 2012, 12:07 PM
سلام دوست من فکر نکنم تو فروشگاهها ساز آقای امیرعطایی برای فروش باشه مگر اینکه دسته دوم از کسی که اومده باشه بزاره واسه فروش تازه فروشنده ها خیلی رو ساز های مرغوب میکشن بازم ممکنه سازی نباشه که به دست شما چفت باشه اگه برین از خود استاد بگیرین خیلی بهتره رنگ اندازه جنس تعداد ترکه ها همه چی رو استاد بهتون میگه

faramarzlotfy
Saturday 30 June 2012, 05:34 PM
سلام -من دو نمونه از ساز های استاد امیر عطایی رو دارم که هر یک از اونا حس و حالشون با همدیگه فرق دارند...یکیش طرح ساز استاد کلهر هست و اون یکی هم سازیه که استاد لطفی ازش استفاده میکنند...من حدود دو سال قبل اونا رو با هزار مکافات از استاد خریدم...واقعا سازهای امیر عطایی بی نظیرند...عکسهای اونا رو هم میذارم تا ببینید... اگه سوالی داشتی من در خدمتم...

abtine
Saturday 30 June 2012, 06:19 PM
سلام

میشه از هردوشون یه صدا ضبط کنید بشنویم بخصوص از اونکه طرح کمانچه کلهره

faramarzlotfy
Sunday 1 July 2012, 10:59 AM
اول گوشه حجاز از آواز ابوعطا ردیف میرزا عبدلله رو با کمانچه ی تیپ ساز کلهر با گوشی ضبط کردم...

faramarzlotfy
Sunday 1 July 2012, 11:03 AM
دومی هم درآمد چهارگاه از ردیف میرزا عبدلله با سازی که استاد لطفی از اون تیپ استفاده میکنند...

faramarzlotfy
Sunday 1 July 2012, 11:05 AM
امیدوارم که خوشتون اومده باشه...:42:

abtine
Sunday 1 July 2012, 11:21 PM
سلام

عالی بود بخصوص اونی که تیپ ساز کیهانه ، کاش روی بم خونش هم میزدی به هر حال عالی بود

lunatique
Tuesday 3 July 2012, 08:17 PM
حضرت فرامرز خیلی ممنون هم بابت توضیح هم عکس و هم نمونه‌ی قشنگی که با سازت اجرا کردی. (من سعی کردم برای شما پیغام خصوصی بفرستم ولی سیستم نمی‌ذاره چون تعداد پست‌هام کمه. می‌شه ایمیلتون رو برام بفرستین که باهاتون تماس بگیرم؟‌)

lunatique
Tuesday 3 July 2012, 08:18 PM
دوستان کسی اگه کمانچه‌ی امیرعطایی (طرح کیهان) داره من به قیمت خوب خریدارما! :)

faramarzlotfy
Tuesday 3 July 2012, 08:23 PM
از لطفتون ممنون...faramarzlotfy@yahoo.com

areffallahi
Saturday 27 July 2013, 01:21 PM
عمو فرامرز از نوازندگیت خوشم اومد.دمت گرم.آقا چه مدته کار میکنی و پیش کی؟

faramarzlotfy
Friday 9 August 2013, 02:47 PM
سلام دو سه سالیه کار میکنم پیش جناب آقای وحید جبارزاد که از شاگردان آقای لطفی هستند و در گروه اصلی شیدا هم نوازندگی میکنند.

Yjcfhdhkggjxhjg
Thursday 25 October 2018, 09:06 PM
کمانچه داود امیرعطایی
09370520047
سازنده ساز کمانچه