PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در فروش تار

amour
Tuesday 5 June 2012, 11:06 AM
سلام دوستان گرامی، قصد فروش تارم رو دارم چون بیش از 2 سال هم هست که نواختن رو ادامه ندادم.
به نظرتون کجا منصفانه ازم بر می دارند؟ فروشگاهی تو بهارستان سراغ دارید؟

miladas
Tuesday 5 June 2012, 12:39 PM
منظورتون بهارستان اصفهان هستش والا بنده از اونچا خبر ندارم ولي داخل خود اصفهان ميتوني يا مچتمع پارك در چهار باغ بالا و مچتمع عالي قاپو در چهار باغ عباسي به اين دو جا سر بزن ميتوني پيدا كني

amour
Tuesday 5 June 2012, 12:42 PM
منظورتون بهارستان اصفهان هستش والا بنده از اونچا خبر ندارم ولي داخل خود اصفهان ميتوني يا مچتمع پارك در چهار باغ بالا و مچتمع عالي قاپو در چهار باغ عباسي به اين دو جا سر بزن ميتوني پيدا كني

نه آقا، بهارستان تهران. :)

tabatabaee
Tuesday 5 June 2012, 03:38 PM
نه آقا، بهارستان تهران. :)

سلام
فروشگاه دلشاد روبری مجلس
به نظرم از بقیه منصفتر باشه.

amour
Tuesday 5 June 2012, 05:37 PM
سلام
فروشگاه دلشاد روبری مجلس
به نظرم از بقیه منصفتر باشه.

سلام، مرسی ، ممنون. چقدر با ایستگاه مترو فاصله داره؟

vaillante
Monday 11 June 2012, 03:27 PM
دلشاد راهی نیست یه ذره پایین تره اونجا توبهارستان یه آوای صبا هم هست که اسمه صاحابش خلیله اونم پیر مرد خوبیه . قیمت تار وعکسشو اگه ممکنه برا من پیغام خصوصی بفرست

amour
Wednesday 13 June 2012, 11:35 AM
سلام، ممنون از راهنماییت.
راستش هنوز فرصت نکردم برم، یه امتحان دارم که یکم وقتم رو گرفته اما حتما به این آدرسی که دادی سر میزنم.
خواستم برات پیام خصوصی بزنم اما مثل اینکه باید حداقل 15 تا پست داشته باشم. عکس ها رو همین جا برات قرار میدم. قیمت مد نظر خودم 480 ، 450 تومن.
عکس تار:
You can see links before reply

تار خوش ساختیه، بدنه ی متقارنی داره، گوشی های خوبی هم داره.
اما متاسفانه من دیگه فرصت نواختن رو ندارم و همچنین جای مناسبی برای تمرین، خیلی وقته همیجوری مونده تو کمد، حتی کوک نیست.
تقریبا بیش از 2 ساله، از آخرین باری که پیش آقای قمصری برای فراگیری تار می رفتم.