PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمکککک ویژه به من

hobabe1
Friday 8 June 2012, 09:19 PM
سلام

دوستان من میخوام موسیقی رو اصولی یاد بگیرم و از مبتدی میخوام شروع کنم !

دیروز رفتم یک کتاب خریدم به نام تئوری موسیقی ولی داخلش کلمات و چیزایی داشت که من اونا رو دقیقا متوجه نمیشم

میخوام بهم بگید دقیقا از چه مطلبی شروع کنم برم جلو

مرسی

M_T
Friday 8 June 2012, 10:36 PM
سلام

ببینید هر علمی اصطلاحات خاص خودش رو داره.

شما گام به گام برو جلو، هر اصطلاحی هم متوجه نشدی یا از توی اینترنت مفهومش رو پیدا کن یا بیا توی همین انجمن سوال کن و جواب بگیر.

Good Luck

vahidsanturi
Tuesday 12 June 2012, 03:27 PM
:give_rose:ببینید دوست عزیز.هر سازی برای یاد گیری نیاز به استاد داره و شما بدون استاد خوب ممکن راه کجی رو طی کنی و بعد مدتی متوجه ی اشتباهات خودتون بشید پس اول از همه یک استاد خوب را در نظر بگیرید در کنار ان هم میتونید از سیدی ها و کتاب های اموزشی استفاده کنی و سوالات خودتو اول از استاد خود بعد از اینترنت از همین سایت بدست بیاوری. امیدوارم توانسته باشم کمکی کنم.بای

korutzer
Saturday 16 June 2012, 02:26 PM
سلام

دوستان من میخوام موسیقی رو اصولی یاد بگیرم و از مبتدی میخوام شروع کنم !

دیروز رفتم یک کتاب خریدم به نام تئوری موسیقی ولی داخلش کلمات و چیزایی داشت که من اونا رو دقیقا متوجه نمیشم

میخوام بهم بگید دقیقا از چه مطلبی شروع کنم برم جلو

مرسی
کتابهای تئوری معمولا جوری نوشته میشن که اگه شما به ترتیب بخونید و جلو برید به مشکلی نمیخورید
البته یه چیزایی هم هست که درکش سخته و باید از کسی که حد اقل 2 سال موسیقی کار کرده بپرسید
اما یکم که پیشرفت کردید حتما کلاس سلفژ برید چون از ساز تخصصی هم مهمتره.