PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هافنر یا آیبنز

kingXSA
Sunday 10 June 2012, 01:45 PM
آقا این دفعه دیگه جون هر کی دوست دارین جوابمو بدین.
سوال:اگه دو تا گیتار باشه یکی هافنر و اون یکی آیبنز و این دو گیتار هم قیمت باشن شما کدومو ترجیح میدین
(میدونم الآن میگین باید صداهاشونو بشنوی تا بتونی نظر بدی اما شما به طور کل بگین کدوم بهتره در رنج قیمت 550 هزارتومن)

kingXSA
Sunday 10 June 2012, 02:41 PM
بابا شما که اطلاعات دارین در اختیار ما بدبخت بیچاره ها هم قرار بدین:dash1::dash1::dash1::45:

kingXSA
Sunday 10 June 2012, 03:48 PM
:18::18::18:و من همچنان منتظر جوابی از سوی شما هستم

Honey_Shababi
Sunday 10 June 2012, 03:52 PM
يكم صبور باش دوست عزيز...

من اگه باشم آيبانز رو انتخاب ميكنم.

kingXSA
Sunday 10 June 2012, 08:22 PM
آخی خیالم راحت شد بالاخره یکی جوابمو داد:be:be:be:124::241::241::241:
این گیتارا اصلشون برا کجاست؟؟؟من قیمتا رو از نمایندگی رسمی یاماها تو شهرمون گرفتم،به نظرتون اصل هستن؟؟؟اصلا گیتار اصل تو ایران پیدا میشه(البته نه با قیمت نجومی)؟؟؟:g:g:g
بچه های دیگه هم نظراتشون رو بگن فیض ببریم.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

vaillante
Monday 11 June 2012, 03:07 PM
ویلن های هافنر حرف هایی برای گفتن دارن و حول و حوش 600 700 اینا قیمت دارن اما گیتاراش نه با 550 تومن به نظرم گیتار های بهتری هم می تونی بخری که سرشون به تنشون بیارزه

midnight 1
Monday 11 June 2012, 03:54 PM
با 550 ایبانز های رده پایین فقط میتونی بخری ...ibanez gio--ibanez grg170 فک کنم همین حدود باشه...ساخت اندونزی...چینی هم فکر کنم داشته باشه...زیاد رو این مدل سازا حساس نشو ساز های قیمت پایین اکثرا تو یه رنج از کارایی هستن و بیشتر واسه شروع کردن خوبن ..ولی من باشم همون ایبانز میگیرم..حد اقل اسم و رسم درست درمونی داره.البته خودم 2تا ساز ایبانز پرستیژ دارم که واقعا درجه 1 هستن.و با هیچ سازی عوضشون نمیکنم.(کلا ایبانز بازم)

Honey_Shababi
Monday 11 June 2012, 04:29 PM
با 550 ایبانز های رده پایین فقط میتونی بخری ...ibanez gio--ibanez grg170 فک کنم همین حدود باشه...ساخت اندونزی...چینی هم فکر کنم داشته باشه...زیاد رو این مدل سازا حساس نشو ساز های قیمت پایین اکثرا تو یه رنج از کارایی هستن و بیشتر واسه شروع کردن خوبن ..ولی من باشم همون ایبانز میگیرم..حد اقل اسم و رسم درست درمونی داره.البته خودم 2تا ساز ایبانز پرستیژ دارم که واقعا درجه 1 هستن.و با هیچ سازی عوضشون نمیکنم.(کلا ایبانز بازم)

داداش...اين دوستمون دنبال گيتار كلاسيك ميگرده نه الكتريك...:دي

vaillante
Monday 11 June 2012, 05:04 PM
550 ساز رده پایین نیست متوسطه رو به بالا مبتونه بگیره رده پایین barcelonaچینی c40 ,c70
550 پوله خوبیه به خدا

kingXSA
Monday 11 June 2012, 05:22 PM
بابا دمتون گرم به خاطره جوابها:77::77::77::41::41::41:
شما تا 550 تومن چی پیشنهاد میکنید؟؟؟چیزی نباشه که کل عمرم دنبالش بگردم ، یه چیزی باشه تقریبا همه جا پیدا بشه.(کات اوی باشه و پیکاپ هم داشته باشه)
در ضمن اون دوست خوبمون midnight (که سر کار رفت:4fvfcja:)گفت گیتارهای الکتریک چینین یا اندونزی ، درباره ی گیتارهای کلاسیک چه طور؟؟؟(منظورم همون آیبنزه هست و گیتارهایی که خودتون پیشنهاد میکنین)
به نظرتون همین بعد از امتحانات بخرم بهتره یا آخرای تابستون؟؟؟
به نظرتون از تهران بگیرم یا از همین نمایندگی یاماها تو شهر خودمون؟؟؟(شهرمون به تهران نزدیکه)
من خودم یه مدل آیبنز و یه مدل هافنر دیدم بد نبودن ولی آیبنز قشنگ تر بود.

در جواب اون دوست گلمون راست میگه والا 550 تومن همچین کمم نیست:30:،درسته گیتارهای میلیونی هم زیادن ولی 550 کم نیست.550 برا الکتریک کمه ولی برا کلاسیک بد نیست

اگه به سوالات جواب بدین واقعا ممنون میشم

midnight 1
Monday 11 June 2012, 05:38 PM
داداش...اين دوستمون دنبال گيتار كلاسيك ميگرده نه الكتريك...:دي
:21:..
ای بابا .....
:24:

kingXSA
Monday 11 June 2012, 05:50 PM
جواب میخوام،جواب میخوام،جواب جواب جواب میخوام:s:21::21::21:

vaillante
Monday 11 June 2012, 05:55 PM
اولا 550 خیلی پوله خوبیه دوما من اگه جات بودم الحمرا یا رودريگوئز میگرفتم حالا که نیستم بستگی به مدلش داره قیمتاش همه جوره داره از 180 تا 1و800 اینا 3 سازو نگاه کن سالم باشه دستتو بگیر رو فرت ها تست کن بیا پایین گز نده اگر سر وصدا زیاد بود بزار ساکت شه بعد ساز فروشه خوب ساز فروشه مردس اینو یادت باشه همشون میخان بکنن تو پاچت مگه خلافش ثابت شه برگشت بهت گفت 800 بگو اینننننننننن؟800 تومن؟برو بابا این 300 ام نمی ارزه بزن تو سر مال تا جایی که بلند شه از مغازه پرتت کنه بیرون اون قیمته واقعیشه اگر گفت نمیفروشم بگو چندتا اون ور تر دیدم 100 تومن ارزون تر .به این هم دقت کن خرکش پایین باشه ارتفاش اگر بالا باشه یعنی گز میداده بردن بالا که گز نده هر چی پایین تر بهتره بپا ساز ها رو رنگ میکنن جای نو میندازن فکر نکن تیزی خیلی تمییز در میارن بگو رنگ شدس؟یه دستی بزن!! بعدشم سیمشو باز کن یه دست سیم حسابی !!گدا بازی نکنی ها سیم ساوارز اصل یا داداریو یا لابلا بنداز که لهجه سازت خوب شه . دوس دارم بری لهشون کنی یه ساز آس بر داری بیاریا سعی کن رنگ سازتم روشن باشه ایشالا فرق چوب و تخته رو هم بتونی بدی سعی کن دسته سازت هم خیلی پهن نباشه نازک تر باشه خودت راحت تری ایشالا که بری بترکونی بیای خبرشو بدی سعی کن از مغازه های بر خیابونم نخری ته پاساژ کف پاساژ اینا ارزون تر اند معمولا باید وقت بذاری به نظر من اگر نمی خوای اجرا کنی پیکاپ دار هم نخر

kingXSA
Monday 11 June 2012, 06:06 PM
آقا دمت گرم به خاطر جوابت:j.اون سوالای پست دو تا قبلیم رو هم جواب بدی دیگه واقعا ممنون میشم(همین الآنشم ممنون هستم ولی خو کار از محکم کاری عیب نمیکنه:clapping::clapping::clapping:)
در ضمن در مورد سیم خودم الآن یه بسته سیم ساوارز دارم 30 تومن خریدم به نظرت اصله؟؟؟)

منظورتون از چوب هرچی روشن تر باشه بهتره چی بود؟؟؟(چون اون هافنره چوبش روشنتر بود از آیبنزه)

vaillante
Monday 11 June 2012, 06:26 PM
بیا تهران برو جمهوری نری بهارستانا بگرد تا بگردیم یه بار می خوای گیتار بخری
چوب روشن احتمال کثافت کاری زیرش کمتره احتمال 2باره رنگ شدن اما اگر به فروشنده مطمئنی هر چی دوس داری بردار . توجهت به خود ساز باشه(چوبش صداش دسته گوشی ها) برچسبشو تو همون بهارستانم میشه چاپ کرد made in spainالبته این دید دیگه خیلی بد بینانش زیاد دلتو خالی نکنم اما خودم چون سرم کلاه رفته چند بار میگم حواستو جم کنی سوال داری بپرس اگه بدونم میگم

vaillante
Monday 11 June 2012, 06:31 PM
من میگم الحمرا تو باز میگی هافنر؟روت میشه تو چشای من نگا کنی؟:دی

midnight 1
Monday 11 June 2012, 06:48 PM
والا من اصلا تا حالا گیتار کلاسیک نداشتم که بخوام نظر بدم...اما دوستمون همه چی رو واست حسابی روشن کرد...میای جمهوری بیا ولی یادت باشه همه فروشنده هاش بنداز و کلاه بردارن...اما اگه زرنگ باشی هم ساز خوب میخری از همونا هم نمیتونن سرت کلا بزارن.
واسه الکتریک تو اون رده قیمتی که شما گفتی گفتم همه چینی هستن و اندونزی.اما کلاسیک اطلاعی ندارم چی به چی هست...فک میکنم یاماها اندونزی باشن چون ساز یاماها اکوستیکم اندونزی هست....راستی در مورد الحمرا یکی از دوستانم که کلاسیک کار هست(اطریش داره گیتار کلاسیک میخونه) یه زمانی میگفت تقلبیش بیشتر از اصلش هست توبازار حواست باشه.یا با یکی برو که ساز شناس باشه.
موفق باشی.

Untouchable
Monday 11 June 2012, 08:52 PM
به نظر من که نه هافنر بگیرین نه آیبنز...همون الحمرا و رودریگوئز خیلی بهترن...رودریگوئز من پارسال همین موقع گرفتم 380...به هرکی نشون میدیم میگه خیلی بیشتر از قیمتش می ارزه...خیلی هم راضی ایم ازش ...اسم دقیقشم cabalerro 11 bubinga ست...من از تهران نخریدم پس میتونم بگم چیزیه که راحت میتونین گیر بیارین...البته اگهتو شهرتون پیدا نکردین ( که احتمالا میکنین) تهران حتما پیدا میشه...کلا الحمرا و رودریگوئز مارکای خوبین چیزای خوبی با قیمت مناسب میتونین پیدا کنین...خیلی هم اینقد وسواس نداشته باشین. برین تو مغازه بگین خود فروشنده با چند تا ساز بزنه و صداها رو بشنوین و خودتون انتخاب کنین یا ببینین خودش چی بهتون پیشنهاد میده.
موفق باشید.

kingXSA
Monday 11 June 2012, 09:38 PM
بابا شماها که روحیه ما رو با خاک یکسان کردین:a:17::17::17:
میدونی بابام بهم چی گفت؟؟؟زد تو گوشم گفت میخوای گیتار تقلبی بخری پدرسوخته؟؟؟:z):21:)
اصن میدونی به خاطر حرفاتون چند بار سرم کوبیدم به دیوار:dash1:که آخرش سیمای مغزم اتصالی کرد به این حال و روزا افتادم----->:al-:ai-:g-:hessam4:-:43:-:35:
بابا من که کسیو ندارم ببرم تهران تازه تو گیتارم متخصص باشه.فقط یه پسرعمو دارم که اونم تو مشهده و تازه درام و گیتارالکتریک میزنه گیتار کلاسیک نمیزنه بقیه اعضا هم ساز سنتی میزنن.حالا نگفتی الآن بخرم یا آخر تابستون؟؟؟
درمورد الحمرا فک کنم با گرون شدن دلار قیمتش خیلی رفته باشه بالا،تا 550 چه مدلایی داره؟؟؟اصن تا 550 هیچ گیتاری داره که پیدا بشه؟؟؟(فک نکنم الحمرا با این قیمت باشه در ضمن میخوام نو باشه دست دوم نمیخوام))
خودت و بقیه دوستان به غیر از الحمرا چه مارک و چه مدلی پیشنهاد میکنند؟؟؟

(بچه ها ، به دوستم گفتم شاخ گیتارم ، حال و احوالم این شد--->:44:)

در ضمن یه چیز دیگه ببخشید آقا یا خانوم kosary گیتار شما کات اوی و پیکاپ دار هست؟؟؟(من حتما میخوام کات اوی باشه ولی پیکاپ دار بودنش خییلی مهم نیست البته داشته باشه بهتره)نمیدونی الآن حدودا قیمتش چنده؟؟؟

Weather_Storm
Monday 11 June 2012, 09:52 PM
ببین دوست عزیز
شما حساسیتت رو برنده گیتاره تا صدای گیتار
منم باشم هیچکدومشون رو انتخاب نمیکنم
هر دوشون برندهای خوب و معروفی هافنر همونطور که دوستمون گفتن ویلون های خوبی داره از گیتارهاش تعریف آنچنانی نشیندم،خودمم باهاش زدم صداشو اصلا نمیپسندم،آیبانیز رو اصلا برای کلاسیک توصیه نمیکنم،یه برند دیگه بگیر یا الحمبرا یا رودریگوئز یا......ببین برو سازو از نزدیک ببین بگیر دستت همینجوری رو برند پیش نرو،من خودم ده سال پیش این اشتباهو کردم،الان دیگه اینجوری نیستم میرم گیتارو میگیرم کوک میکنم میشنیم حداقل یکی دو تا قطعه میزنم تا ببینم صداش اون اصالت و داره یا نه !

Untouchable
Monday 11 June 2012, 09:54 PM
آهان...نه ببخشید نه پیکاپ داه نه کات اویه...البته به نظر من که کات اوی بودن خیلی هم مهم نیست...حالا خود دانین...ولی اون چیزیم که شما میخواین پیدا میشه...اصن تو همین شهر خودتون برین یه ساز فروشی بگین آقا یه گیتار کات وی پیکاپ دار تا 550 تومن میخوام...با این قیمت چیزای خوبی گیرتون میاد...این قدر نگران نباشین...

kingXSA
Monday 11 June 2012, 10:06 PM
آهان...نه ببخشید نه پیکاپ داه نه کات اویه...البته به نظر من که کات اوی بودن خیلی هم مهم نیست...حالا خود دانین...ولی اون چیزیم که شما میخواین پیدا میشه...اصن تو همین شهر خودتون برین یه ساز فروشی بگین آقا یه گیتار کات وی پیکاپ دار تا 550 تومن میخوام...با این قیمت چیزای خوبی گیرتون میاد...این قدر نگران نباشین...

منم دقیقا همین کاریو که شما گفتی کردم یه جا گیتارهای میکل آنجل رو بهم معرفی کرد و گفت اسپانیاییه و جای دیگه که تنها نمایندگی رسمی یاماها تو شهرمون بود و همه گیتاراشو با ضمانت میده و خودم گیتارc40 از اونجا خریدم و صداش فوقالعاده بود هافنر و آیبنز رو بهم معرفی کرد.
در ضمن من نمیدونم چرا نمیتونم صدای گیتار خوبو از بد تشخیص بدم چون به نظرم بیشتر صدای گیتار به نوازندش بستگی داره ، به نظر من مثلا اگه من romance را با بهترین گیتار احمرا بزنم و یکی دیگه که عمرشو با گیتار سرکرده با بدترین گیتار دنیا (منظورم گیتار چینی بود) قطعه ساده ای مثل سلطان قلبها رو بزنه بازم اونایی که گوش میکنن میگو اون قشنگ تر زده و صداش بهتر بوده و من برا همین مشکل دارم.
در ضمن خانم یا آقای Kosary (بابا بگو دختری یا پسر من مجبورم هی بگم آقا یا خانوم Kosary :dash2::h) نگفتی قیمت گیتارت الآن چنده؟؟؟(بقیه دوستان هم یه چند مدل معرفی کنن دیگه زیر پام علف سبز شد)

از همه دوستان به خاطر پیشنهادات متشکرم خدا کنه تا به تصمیم اصلیم برسم همینجوری ادامه داشته باشه؛ بازم تشکر از همگی

Untouchable
Monday 11 June 2012, 10:17 PM
در ضمن خانم یا آقای Kosary (بابا بگو دختری یا پسر من مجبورم هی بگم آقا یا خانوم Kosary :dash2::h) نگفتی قیمت گیتارت الآن چنده؟؟؟(بقیه دوستان هم یه چند مدل معرفی کنن دیگه زیر پام علف سبز شد)

اون گیتار الان درست نمیدونم...با توجه به دلار بخوایم بگیم پارسال که 380 بود امسال دور و بر همون 500-600 میشه دیگه...در ضمن بنده دخترم...

kingXSA
Monday 11 June 2012, 10:33 PM
دیگه سوال آخر:
لطفا از قیمت 450 تا 560 چند مارک خوب گیتار همراه با مدل و قیمت دقیق یا اگه نشد حدودی معرفی کنین(حتما کات اوی باشه).تشکر:77::77::77:
لطفا هی نگین احمرا یا آیبنز یا رودریگئز مدل رو هم بگین با قیمت

kingXSA
Monday 11 June 2012, 10:34 PM
بازم تشکر از همگی این سوال آخر تو پست قبلیم رو جواب بدین دیگه ممنون ممنون ممنون ممنون میشم. چاکر همگی:ak

kingXSA
Tuesday 12 June 2012, 11:57 AM
یه چندتا فروشگاه معتبر نزدیک آریاشهر و ترشت و صادقیه و جمهوری معرفی کنین با آدرس دقیق.تشکراز همگی

vaillante
Tuesday 12 June 2012, 05:49 PM
آقا من هی میگم بیا برو ببین چی دارن؟بازم میگی هافنر؟هی میگم ویلنش عالیه اما تو گیتار حرفی باسه گفتن نداره
پیکاپ دار بیخودی گرون میشه کات اوی هم بدردت نمیخوره چه سبکی کار میکنی که اون چند فرت برات انقدر مهمه؟کات اوی باشه رنج انتخابت میاد پایین این جوریم که بوش میاد شما آخرش هم هافنر میخری

kingXSA
Tuesday 12 June 2012, 06:32 PM
آقا من هی میگم بیا برو ببین چی دارن؟بازم میگی هافنر؟هی میگم ویلنش عالیه اما تو گیتار حرفی باسه گفتن نداره
پیکاپ دار بیخودی گرون میشه کات اوی هم بدردت نمیخوره چه سبکی کار میکنی که اون چند فرت برات انقدر مهمه؟کات اوی باشه رنج انتخابت میاد پایین این جوریم که بوش میاد شما آخرش هم هافنر میخری

فک کنم اعصابت خورد شده فقط یادت باشه سرتو نکوبی به دیوار مث من:dash1:که حال و روزت مث من نشه--->:a
بابا من کی گفتم هافنر؟؟؟گفتم فروشنده بهم آیبانز و هافنر معرفی کرد.
پس مشکل انتخابم حل شد---->میرم تهران ببینم مغازه داره چی بهم پیشنهاد میکنه.حالا لطفا آدرس چند فروشگاه معتبر گیتار که مدل های مختلفی داشته باشه نزدیک آریاشهر و جمهوری بگین(معتبر باشه)

vaillante
Wednesday 13 June 2012, 12:47 PM
نمیکوبم به دبوار اما کی الحمرا رو میزاه میره دنبال هافنر
یه راست برو جمهوری

kingXSA
Wednesday 13 June 2012, 04:41 PM
نمیکوبم به دبوار اما کی الحمرا رو میزاه میره دنبال هافنر
یه راست برو جمهوری

میگن تو جمهوری خیلی میندازن بهت من دنبال یه فروشگاه معتبر تو جمهوریم .یه فروشگاه معتبشو بگین

k.sh
Thursday 21 June 2012, 09:06 PM
سعي كن با اين پولت گيتار بدون پيكاب بخري..كه مطمئن باشي پولي كه ميدي همش رو به خاطر كيفيت و صداي خام ساز ميدي... صداي بلند نميخواي از ساز كلاسيك كه!!!
موفق باشي .

cybercoder
Sunday 15 July 2012, 12:41 PM
آخرش چی شد؟
Ibanez G200ECE خوبه بالاخره یا بده چون منم میخوام یکی بخرم. کلا 450 دارم این ساز هم دقیقاً همین قیمته!
You can see links before reply

cybercoder
Friday 20 July 2012, 01:37 AM
من همون مدل ibanez رو خریدم. صدای خوبی داره فقط سیم اول یکی از فرت هاش گز میده جالبه که روی بقیه سیم ها گز نمی ده همون فرت. فقط یک سیم و فقط یک فرت خاص.
البته هم با تیونر خودش و هم با نرم افزار تیونر تا جایی که تونستم دقیق کوکش کردم.
فکر کنم بهم انداخته باشن. با این که شماره سریال داره ولی توش زده چین.
من به دلیل مسائل خاصی همیشه خرید آنلاین می کنم و بعضی وقتا سرم کلاه میره.

cybercoder
Saturday 21 July 2012, 08:34 AM
الان زنگ زدم به شماره ای که روی سایت ibanez هست. گفت که کلاسیک ها در چین تولید میشند.

andy2
Saturday 4 August 2012, 01:33 PM
با سلام به دوستان به نظر من گیتار سانچز بخری بهتره هم از هافنر ،یاماها،کرت و غیره که هستش بهتره چون من خودم هافنر دارم این تجربه رو کردم .

cybercoder
Saturday 4 August 2012, 04:21 PM
سانچز پایین ترین مدلش 250 تومن از بالاترین مدل Ibanez گرونتره برادر
من سیم های ساز رو عوض کرد گزش هم رفع شد.
جالبه که آچار آلن میندازی اکشنش تغییر میدی ندیده بودم تا الان