PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک

naderrahmati
Sunday 10 June 2012, 04:21 PM
سلام و درود دوست عزیز و بابت اینکه وقتت رو در اختیار هموطن هات میگذاری تشکر
باید خدمتتون عرض کنم که من سوال خیلی دارم
الان مدت دو ماهه که میرم کلاس تمبک در مارلیک کرج و استاد ما بما بصورت ریتمی اموزش میده مثلا یک دمو دو دم دم دمو دو دم
و اصلا نتی بما نمیگه و وقتی ازش پرسیدم که چرا نت نمیگی گفت این روش بهتر و سریعتره ایا این درسته و ایا من بکلاس رفتن این استاد ادامه بدم؟
اگه نه لطفا بفرمایید کجا ی کلاس خوب و با قیمت مناسب هست؟
همچنین بفرمایید برا خریدن یه تمبک خوب چی بخرم با چه مشخصاتی و چه سایزی و از کجا؟
ازتون ممنونم

r_a_m_i_n
Sunday 10 June 2012, 08:27 PM
الان مدت دو ماهه که میرم کلاس تمبک در مارلیک کرج و استاد ما بما بصورت ریتمی اموزش میده مثلا یک دمو دو دم دم دمو دو دم
و اصلا نتی بما نمیگه و وقتی ازش پرسیدم که چرا نت نمیگی گفت این روش بهتر و سریعتره ایا این درسته و ایا من بکلاس رفتن این استاد ادامه بدم؟
همچنین بفرمایید برا خریدن یه تمبک خوب چی بخرم با چه مشخصاتی و چه سایزی و از کجا؟
ازتون ممنونم

درود
دوست عزیز در واقع چون تنبک ساز کوبه ای هست....شاید به ظاهر فقط ریتمها مهم باشند و بشه گوشی تدریس کرد.....اما خب کتاب هم خیلی مهمه و یک نوازنده باید توی ای دوره زمونه نت خوانی بلد باشه....مطالب تئوری خیلی میتونه به شما کمک کنه و دید شمارو باز کنه......اما اگه کلا از اولش بدون نت شروع کنید دیگه بعدها هم دنبالش نمیرید

miladas
Monday 11 June 2012, 01:11 PM
آقا من منظور دو دم و ... اين چيزها رو نفهميديم ولي گوشي هم بد نيست ولي اگه با نت بزني قدرتت در بداهه نوازي بيشتر ميشه و در مورد كلاس اگه ميتوني حتما برو تهران پيش خود استاد بهمن رجبي چون پيش هر كس كه بري ممكنه تكنيك هات رو خراب كن به نظر من اگه بري پيش خودشون خيلي بهتره و اگه نتونستي بري حداقل برو پيش كسي كه كتاب هاي ايشون رو تدريس كنن و در مرود تنبك خوب به نظر من بهترين تنبك مهر شيراني هستش كه در اصفهان اگه ميتوني بيا خود اصفهان از خود آقاي شيراني تمبك بخر اگه ميخواهي تا آدرسشون رو واست بنويسم چون جديدا دارند مهر ايشون رو تقلبي روي تنبك هاي بي كيفيت ميزنند اگه نميتوني در خود كرج يك تنبك شيراني پيدا كن كه مهرش حتما اين باشه(اصفهان شيراني) اگه شيراني خالي بود تقلبي هستش و اگه پيدا كردي پوستت نبايد زياد سفت باشه و نه زياد شل صداش هم حتما زير خوان باشه چون تمبك بعد از يك مدتي صداش بم خوان ميشه پس صداش حتما بايد زير خوان زير خوان باشه بازم اگه سوالي بود در خدمتم

vaillante
Monday 11 June 2012, 03:16 PM
تنبک خوب شیرانی بخر تو همه رنج قیمتی هم داره اما سعی کن رنگ روشن بخری و گره نداشته باشه تو چوبش تنبک های sh شیرانی خیلی خوبه erهاش هم خوبه sh ,er کد هایی هشتند که باتوجه به طرح و گره دار بودن زیر تمبک ها می زنن سعی کن خاتم و اینا هم نخری که معلو باشه چیه سوخته کاری هم داره که تنبک های قشنگیه
این تنبک منه که چن سال پیش ازش خریدم 130
You can see links before reply

hadijoon
Tuesday 24 July 2012, 10:53 PM
با عرض سلام

اینجانب چندین سال است با ساز تنبک سر و کار دارم و دستی در تنبک دارم و با کتاب های تنبک آشنایی دارم مثل کتاب های مکتب بهمن رجبی

همچنین می توانم نت های تنبک را به صورت تک خط و کامپیوتری تایپ کنم

و تا کنون چندین کتاب ویراست کرده ام و به صورت کامپیوتری و تایپ شده نوشته ام و با کانون ها و اساتید موسیقی تایپ های جزیی زیادی داشته ام

لذا آمادگی خود را جهت تایپ و نوشتن نت های تنبک شما اعلام می دارم

همچنین یک صفحه نمونه کتاب چاپ شده (با اجازه نویسنده) را برای نمونه ارائه میدهم

در صورت تمایل نمونه کار های دیگر را ارائه می دهم
تلفن تماس 09389071151
ایمیل rigareh@yahoo.com

hadijoon
Tuesday 24 July 2012, 10:56 PM
با عرض سلام

اینجانب چندین سال است با ساز تنبک سر و کار دارم و دستی در تنبک دارم و با کتاب های تنبک آشنایی دارم مثل کتاب های مکتب بهمن رجبی

همچنین می توانم نت های تنبک را به صورت تک خط و کامپیوتری تایپ کنم

و تا کنون چندین کتاب ویراست کرده ام و به صورت کامپیوتری و تایپ شده نوشته ام و با کانون ها و اساتید موسیقی تایپ های جزیی زیادی داشته ام

لذا آمادگی خود را جهت تایپ و نوشتن نت های تنبک شما اعلام می دارم

همچنین یک صفحه نمونه کتاب چاپ شده (با اجازه نویسنده) را برای نمونه ارائه میدهم

در صورت تمایل نمونه کار های دیگر را ارائه می دهم
تلفن تماس 09389071151
ایمیل rigareh@yahoo.com

sinasdt
Tuesday 2 July 2013, 12:36 PM
ازتون ممنونم

سلام
با نت برید بهتره چون اگه با نت برید و یاد بگیرید برای یاد گیری بقیه ساز ها راحت ترین و آسان تر یاد میگیرید.
تا جایی که من اطلاع دارم جنس تنبک شیرانی بهتر از تنبک های دیگر است