PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلوز و کانتری و سبک های دیگه

kingXSA
Wednesday 13 June 2012, 09:19 PM
آقا سلام به همگی
تو چندتا آهنگ بلوز و کانتری دیدم از گیتار کلاسیک(اسپانیش) استفاده میشه ، میخواستم بدونم میشه با گیتار کلاسیک علاوه بر کلاسیک و پاپ بلوز هم کار کرد؟؟؟
به طور کل سوالم اینه که به جز پاپ و فلامنکو و کلاسیک گیتارکلاسیک در چه سبک هایی کاربرد داره(سبک هایی که در آن واقعا کاربرد داشته باشه نه که مثلا فقط در یک آهنگ از اون سبک به کار رفته باشه)

دلیل این سوالم این بود که چند وقته دارم کلاسیک کار میکنم دیگه داره برام عادی میشه(نمیخوام به طور کامل بلوز یا جز کار کنم ،اول از همه کلاسیک و در کنارش چند آهنگ بلوز یا سبک های دیگه)
دوستانی که اطلاع دارن لطفا پاسخ بدن

kingXSA
Thursday 14 June 2012, 10:36 AM
بابا به خدا تو هر انجمن سایت دیگه ای که هیچ ربطی به موسیقی نداره(معرفی نمیکنم چون باز میگن تبلیغه کامنتو حذف می کنن)این سوالو مطرح میکردم تا حالا جواب میدادن.(بخش گیتار الکتریک خیلی فعال تر از اینجاست در حالیکه کسانی که گیتار اسپانیش میزنند بسیار بیشترند از کسانی که الکتریک میزنند در ایران)
بابا جواب بدین دیگه ، من که میدونم شما اطلاع دارین جواب بدین دیگه:45::45::45:

kingXSA
Friday 15 June 2012, 10:18 AM
بابا زیر پام علف سبز شد

kingXSA
Saturday 16 June 2012, 12:14 PM
بابا دو روزه منتظرم حتی یه جوابم نگرفتم!!!؟؟؟

cybercoder
Sunday 15 July 2012, 01:39 PM
بله تا حدودی میشه زد اجراهای استاد اژدری رو ببینید

nayuop
Sunday 15 July 2012, 10:06 PM
گیتار اصلی سبک بلوز و کانتری گیتار آکوستیک . به هر حال با گیتار سیم نایلونی میشه بلوز و کانتری تمرین کنی و بنوازی ولی یه مقدار صداش با اون چیزی که از سبک های بلوز و کانتری میشنوی فرق داره...یه سری تکنیک ها هم هست که احتمالا رو گیتار کلاسیک نمیشه انجام داد... من خودم با گیتار کلاسیک و الکتریک بعضی وقتا بلوز کار میکنم .

alimetallica_2
Monday 16 July 2012, 11:21 AM
با هر گيتاري و هر سازي ميشه هر سبك ديگه اي رو كار كرد اگر قواعد اون سبك رو رعايت كني. حتي از سه تار هم ميشه تو جز و كانتري استفاده كني.
اما خود گيتار كلاسيك به صورت محدود تو متال، راك، بلوز،‌ جز،‌ فولك و كانتري استفاده ميشه. كمتر گروههاي حرفه اي از گيتار كلاسيك براي ضبط اصلي كارهاشون استفاده ميكنند مگر در صورت لزوم به آن جنس صدا اما اين به اين معني نيست كه شما نتوني با گيتار كلاسيك مثلا آكورد هايي رو كه با گيتار اكوستيك يا الكتريك گرفته ميشند رو ننوازي. ميتوني بنوازي و تمرين كني منتها صدات كمي متفاوت خواهد بود با موسيقي اصلي كه البته اين طبعيه. چون وقتي شما گيتار سيگنچر يكي رو هم داري وقتي ميزني ميني آخرش اون نميشه، فقط مسئله گيتار كه نيست، هزار تا مسئله من جمله ميكس و مسترينگ و افكت هاي استفاده شده در پخش نهايي و ابتدايي و هزار مسئله ديگر.