PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همكاري در ساخت آهنگ با نرم افزار Guitar Pro

Honey_Shababi
Monday 2 July 2012, 02:02 PM
سلام دوستان

اميدوارم همگي خوب باشيد.

من چند وقت پيش يه ملودي ساختم...به نظرم ميشه روش مانور داد و آهنگ خوبي از آب در بياد.

دوست دارم با همكاري هم اين آهنگ رو به پايان برسونيم.

من فايل گيتار پروي آهنگم رو در اختيارتون ميذارم...شما نظرتون رو بگيد و ايده هاتون رو بيان كنيد و روي همين فايل گيتار پرو ادامش رو بنويسيد (البته مرحله به مرحله پيش ميريم)...براي سولو - ورس و ...

و بذاريد اينجا تا بقيه نظر بدن تا در نهايت يه چيز خوب از آب در بياد.

اميدوارم تاپيك خوبي بشه...البته با كمك شما عزيزان

اينم از لينك آهنگ - (لطفا با گيتار پرو 5 يا ورژن پايين تر بازش كنيد تا بهتر جواب بده)

You can see links before reply

منتظر نظراتتون هستم

akerfeldt
Monday 2 July 2012, 02:33 PM
در ادامه من نظرم اینه که یه ملودی پیانو بهش اضافه بشه و بعد تر از اون یکم تمپو بره بالا و ریتمیک تر بشه آهنگ مثل کاری که متالیکا میکنه ........ سعی میکنم تا فردا آمادش کنم . امتحان کنترل فرآیند رو بدم ایده ها فوران کنن :))

akerfeldt
Monday 2 July 2012, 02:56 PM
چون بد قول نشم یه قسمت کوچیک رو میزارم دو میزان اضافه کردم و بقیش رو فردا شب روش کار میکنم پس فردا صبح میزارم توی سایت
البته اگه موافق باشید روی این کاری که انجام دادم .
پ.ن:شرمنده گیتار پرو 6 دارم .

Favilla
Monday 2 July 2012, 10:22 PM
یه لینکی چیزی از این نرم افزار گیتارپرو 5.2 بدین منم این فایل رو باز کنم آخه .

akerfeldt
Monday 2 July 2012, 10:28 PM
گیتار پرو 5.2

Favilla
Tuesday 3 July 2012, 10:37 AM
گفتم یه ربع نیم ساعته یه اینترلود بنویسم یهو دیدم اینطور شد . آقا شرمنده من اونقدرام نرم افزار حالیم نیست ، بهرحال کار نیم ساعته نوشتم دیگه خواستم متالی بشه همینجوری نوشتم . کلا عادت منه لینک کورد کاسته بعد دادن یه درجه مینور بهش و بمل دادن به درجه 5 خوشم میاد.

akerfeldt
Tuesday 3 July 2012, 11:18 AM
کلا با حال شد همین ایده ها هست که موسیقی رو انقدر انعطاف پذیر و شیرین کرده
وقتی آهنگ رو شنیدم گفتم یکم برم تو فاز پرگرسیو خوب میشه
بعدش سالار هم که رسما ترکوند رفت تا سمفونی متال شدن یا بهتر بگم نئو کلاسیک شدن. خیلی کارت بیسته سالار جان
بچه ها منتظر همکاری بقیه هم هستیما

Yngwie_5
Tuesday 3 July 2012, 01:01 PM

اِ اِ درامشو ننوشتم یادم رفت :دی

---------------
دیگه از این تلفیقی تر نمیشه!!!!!

Honey_Shababi
Tuesday 3 July 2012, 02:48 PM
بچه ها...كارتون حرف نداره...واقعا عاليييييييي بود...دم همتون گرم

mika120
Tuesday 3 July 2012, 04:55 PM
دوستان یه صبری هم کنن ما هم یه تلاشی کنیم ...

Honey_Shababi
Wednesday 4 July 2012, 11:13 AM
سلام

بچه ها من روي ادامه كار پارت درامز رو نوشتم...خداييش عجب چيزي شده...:-)

akerfeldt
Wednesday 4 July 2012, 12:27 PM
هانی جان این هم چیزی که من یکمیش رو درست کردم ...ببخشید اگه گند زدم به تم اصلی ...این روزها زیاد andromeda گوش میدم سعی کردم یکم تاثیر بگیرم !
راستی دمتون گرم عالی شده کار

Yngwie_5
Wednesday 4 July 2012, 02:07 PM
سلام

بچه ها من روي ادامه كار پارت درامز رو نوشتم...خداييش عجب چيزي شده...:-)

بیس لاینشو ننوشته بودی من نوشتم و یه بیس سولو هم بهش اضافه کردمYou can see links before reply

Honey_Shababi
Wednesday 4 July 2012, 02:11 PM
بیس لاینشو ننوشته بودی من نوشتم و یه بیس سولو هم بهش اضافه کردمYou can see links before reply

هههههههههه...راست ميگي...فراموش كردم...:-)...دمت گرم...مرسي...قشنگ شده:am

سعيد جان...كار شما هم عالي بود...:-)

akerfeldt
Wednesday 4 July 2012, 02:41 PM
آقا منظور من تو پست اول یه همچین چیزی بود اما متاسفانه کار با گیتار پروم حرفه ای نیست و درامز نویسیم زیاد قوی نیست ...... فقط احساس میکنم اون قسمتی که پیانو رو نوشتم درامزش رو باید یه تغییر بدم تا حس پیانو بهتر منتقل بشه... هانی جان کمک میکنی عزیز؟؟؟؟
بعد نظرتون در مورد ریف چیه روی همین ریف ادامه بدم کار رو ؟
البته میخواستم بین اون قسمت که ملودی کلین زده میشه و ریف زده میشه یه فاصله زمانی برقرار کنم و افکت بزارم که متاسفانه یادم رفته اشتباه کردم :دی میسپارم به عهده ی دوستان :دی منظورم بین میزارن 32 و 33 هست

Honey_Shababi
Wednesday 4 July 2012, 02:48 PM
آقا منظور من تو پست اول یه همچین چیزی بود اما متاسفانه کار با گیتار پروم حرفه ای نیست و درامز نویسیم زیاد قوی نیست ...... فقط احساس میکنم اون قسمتی که پیانو رو نوشتم درامزش رو باید یه تغییر بدم تا حس پیانو بهتر منتقل بشه... هانی جان کمک میکنی عزیز؟؟؟؟
بعد نظرتون در مورد ریف چیه روی همین ریف ادامه بدم کار رو ؟
البته میخواستم بین اون قسمت که ملودی کلین زده میشه و ریف زده میشه یه فاصله زمانی برقرار کنم و افکت بزارم که متاسفانه یادم رفته اشتباه کردم :دی میسپارم به عهده ی دوستان :دی منظورم بین میزارن 32 و 33 هست

به روي چشم سعيد جان...شما نگران درامزش نباشيد...همه پارت درامزش رو خودم مينويسم.

akerfeldt
Wednesday 4 July 2012, 07:16 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)
داداشا شرمنده امروز مزاحم میشم
امتحانات تموم شده وسط تایم استراحت تمریناتم یکم روی این آهنگ دارم کار میکنم
قسمت ریتمیکشم آماده شد به نظر من درامزش خوب شده توی قسمت ریتمیک فقط توی همون پارتهای پیانو مشکل داره و اصلا حس پیانو رو منتقل نمیکنه :دی و البته بیسش و سایر کارایی که میخوان انجام بدین به عهده ی شما بین میزان 33 تا 35 هم اون فاصله رو گزاشتم
منتظر تغییراتتون هستم

mika120
Wednesday 4 July 2012, 09:42 PM
دوستان نمیخوام فاز منفی برم ولی کار یه کم دیگه مسخره شده :D

akerfeldt
Wednesday 4 July 2012, 10:06 PM
البته اگر هانی مثلا توی پست اول کل انتظاری از کار رو داشت بیان میکرد بهتر میشد
یا اینکه کلا قسمت به قسمت بریم جلو ؟
نظرتون چیه ؟
تا اونجایی که یکنواخت شده رو حذف کنیم و از اول شروع بشه !؟

Murderdolls
Thursday 5 July 2012, 09:57 AM
من تازه شروع کردم! اینم اولین اهنگیه که دارم میسازم!
آماده که شد میزارم. فقط نخندین! :D

Honey_Shababi
Thursday 5 July 2012, 10:09 AM
البته اگر هانی مثلا توی پست اول کل انتظاری از کار رو داشت بیان میکرد بهتر میشد
یا اینکه کلا قسمت به قسمت بریم جلو ؟
نظرتون چیه ؟
تا اونجایی که یکنواخت شده رو حذف کنیم و از اول شروع بشه !؟

راستش من انتظاراتم رو نگفتم چون نميخواستم نظرم رو به كسي تحميل كنم...ميخواستم دست شما رو براي خلاقيت باز بذارم...

اگه بخوام انتظاراتم رو از آهنگ بگم...بايد بگم كه من ميخواستم اين آهنگ تو سبك هوي متال باشه و فقط از ساز هاي گيتار الكتريك و آكوستيك و بيس و درامز توش استفاده بشه و ماهيت آهنگ هم همونطوري كه شروع ميشه، حفظ بشه و تمام ميزان ها با نظم و قاعده خودش پيش برن...

اين نظر منه...حالا شما هم نظرتون رو بگيد تا با هم به توافق برسيم.

Murderdolls
Thursday 5 July 2012, 10:10 AM
اینم از کار من!
البته فقط یه اینرو اضافش کردم که چندان خفن نیست!

Murderdolls
Thursday 5 July 2012, 10:45 AM
البته گیتار پرو 6 هست.

akerfeldt
Thursday 5 July 2012, 10:55 AM
راستش من انتظاراتم رو نگفتم چون نميخواستم نظرم رو به كسي تحميل كنم...ميخواستم دست شما رو براي خلاقيت باز بذارم...

اگه بخوام انتظاراتم رو از آهنگ بگم...بايد بگم كه من ميخواستم اين آهنگ تو سبك هوي متال باشه و فقط از ساز هاي گيتار الكتريك و آكوستيك و بيس و درامز توش استفاده بشه و ماهيت آهنگ هم همونطوري كه شروع ميشه، حفظ بشه و تمام ميزان ها با نظم و قاعده خودش پيش برن...

اين نظر منه...حالا شما هم نظرتون رو بگيد تا با هم به توافق برسيم.
به نظر من هم اونجوری بهتر میشد چون توی قالب هوی متال بود
خوب همون فایل اول رو تا یه قسمتی بنویسیم هر کدوم بهتر شد ادامش بدیم ؟!

Honey_Shababi
Thursday 5 July 2012, 11:18 AM
به نظر من هم اونجوری بهتر میشد چون توی قالب هوی متال بود
خوب همون فایل اول رو تا یه قسمتی بنویسیم هر کدوم بهتر شد ادامش بدیم ؟!

من خودم يكم ديگه ادامش رو نوشتم...نظرتون چيه؟

Honey_Shababi
Thursday 5 July 2012, 11:28 AM
پارت بيسش رو باز يادم رفت...اينم با گيتار بيس

akerfeldt
Thursday 5 July 2012, 11:47 AM
من خودم يكم ديگه ادامش رو نوشتم...نظرتون چيه؟

خوب شده
به نظر من خودت ادامه بده از بعد از سولو رو بزار اینجا یکم سولوی طولانی تری باشه بهتر میشه
:21ox66r:

akerfeldt
Wednesday 29 August 2012, 12:25 PM
تاپیک داشت فراموش میشد !!!!
روی ادامه ی کار هانی امشب کار میکنم.
اما
.
.
.
چند مدت پیش یه ترک نوشتم برای فلان بند !!!! اوایلش بود اتفاقاتی افتاد که دیگه حس و حال ادامه دادنش رو نداشتم و ندارم در واقع
دوستان اگه حال داشتید یکم روش کار کنید البته کل این رو توی 15 دقیقه نوشتم

ThroneBlackout
Wednesday 3 October 2012, 08:43 PM
سلام
من کار اولی رو کمی تغییر دادم
کار رو به تیون دراب دی (Dropped D Tuning) بردم و کمی هوای مدرن متال بهش دادم
البته اول در تلاش بودم که به ملودی وفادارتر بمونم که به علت نزدیکی کار به Enter SandMan خواستم تو سبک کلاسیک و ترش متال بمونه که ذهنم به کار های Where Am I Roam و Enter SandMan نزدیک می شد و برای فرار از تبدیل شدنش به کاور تیون کار رو عوض کردم
هر چند دوستان نزدیک بعد از اتمام کار قطعه رو شنیدند گفتند شبیه به یکی از کار هایی شده که در اول کارم با ساز الکتریک کاور کردم ولی من هرچی تلاش می کنم نه کار به یادم میاد نه اون قطعه رو در آرشیو گیتار پرو پیدا میکنم
از دوستان خواهشمندم که کار رو گوش بدند و انتقادات خودشون رو اعلام کنند
اگر هم نظ دوستان درست بود و نزدیک به کاری شده بود حتما اطلاع بدید تا کار تا با تغییر ارجینال بودن کار را حفظ کنم
و در آخر هم من منتظر می مانم که اگر نظرات دوستان به دستم رسید کار رو کامل تر کنم و یا کار دیگه ای رو شروع کنم

Murderdolls
Wednesday 3 October 2012, 10:21 PM
سلام
البته اول در تلاش بودم که به ملودی وفادارتر بمونم که به علت نزدیکی کار به Enter SandMan خواستم تو سبک کلاسیک و ترش متال بمونه که ذهنم به کار های Where Am I Roam و Enter SandMan نزدیک می شد و برای فرار از تبدیل شدنش به کاور تیون کار رو عوض کردم
هر چند دوستان نزدیک بعد از اتمام کار قطعه رو شنیدند گفتند شبیه به یکی از کار هایی شده که در اول کارم با ساز الکتریک کاور کردم ولی من هرچی تلاش می کنم نه کار به یادم میاد نه اون قطعه رو در آرشیو گیتار پرو پیدا میکنم
اگر هم نظ دوستان درست بود و نزدیک به کاری شده بود حتما اطلاع بدید تا کار تا با تغییر ارجینال بودن کار را حفظ کنم
و در آخر هم من منتظر می مانم که اگر نظرات دوستان به دستم رسید کار رو کامل تر کنم و یا کار دیگه ای رو شروع کنم
بسیار عالی شد!
اصلا" از این رو به اون رو شد
خیلی هم خوب

- - - Updated - - -

سلام
بسیار عالی شد!
اصلا" از این رو به اون رو شد
خیلی هم خوب

mika120
Thursday 4 October 2012, 12:54 PM
آقا کار خوب بود ولی یه کم از تازگی به دور بود ... یه تغییراتی رو ریف ها ایجاد کردم ... دوستان بگن چه طور شده