PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت ویولنسل

mehrnaz460
Tuesday 3 July 2012, 07:42 PM
سلام
میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی ممنون میشم کمکم کنید.
من یک هفتس که رفتم آموزشگاه و واسه آموزش ویولنسل ثبتنام کردم اما برای خریدش به مشکل خوردم
استادم اول مارک TFرو معرفی کرد بعد وین باخ .من میتونم تا 800 رو بدم اما چون شهرستانم و اینجا فقط وین باخ رو داره موندم چیکار کنم میتونم واسه خرید تهران بیام .میشه با توجه ب قیمت چندتا مدل بهم پیشنهاد کنید ؟

ممنوون

Musketeer
Sunday 5 August 2012, 07:58 PM
سلام
میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی ممنون میشم کمکم کنید.
من یک هفتس که رفتم آموزشگاه و واسه آموزش ویولنسل ثبتنام کردم اما برای خریدش به مشکل خوردم
استادم اول مارک TFرو معرفی کرد بعد وین باخ .من میتونم تا 800 رو بدم اما چون شهرستانم و اینجا فقط وین باخ رو داره موندم چیکار کنم میتونم واسه خرید تهران بیام .میشه با توجه ب قیمت چندتا مدل بهم پیشنهاد کنید ؟

ممنوون

سلام خدمت شما و عذرخواهی بخاطر اینکه دیر هست و شاید دیگه به دردتون نخوره

ولی اگه میدونید که قصد دارید برای مدت بیشتر از 2-3 سال ویولنسل رو ادامه بدید، توصیه میکنم ساز بهتری بگیرید. مثلا TF 800 که قیمتش یچیزی حدود 1.5 اینا باید باشه.
ولی اگه معلوم نیست که ادامه میدید یا نه، TF 141 بگیرید مناسب هست معمولا. و خب اینکه بهتره کسی که بلد هست باشه موقع خرید ساز! از استادتون هم میتونید کمک بگیرید احتمالا.

موفق باشید