PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با چه تاری شروع کنم

obrian
Friday 6 July 2012, 11:02 PM
درود
من از استادهای عزیز می خواستم که من رو تو خرید تار راهنمایی کنند من عاشق صدای تار هستم البته به قیافش کاری ندارم و بسیار مبتدی هستم و اینکه تا رنج 500 هزار تومان چه تاری میتونم بخرم یا اصلا با این قیمت منصرف بشم ؟
با سپاس

miladas
Sunday 8 July 2012, 12:05 PM
يك تاري رو بخر كه نه صداش خيلي بد باشه نه خيلي عالي طوري باشه كه حداقل صداي خوبي بده كه بعد گوش هات مشكل پيدا نكنه باصداي نت ها و بعد از خريد حتما به استاد نشون بده.

mehran42nd
Sunday 8 July 2012, 09:21 PM
سلام اگر بخوای میتونی با این شماره تماس بگیری 09122162504 (آقای اقدم)می تونی با این پول یه تار مشق خوب بخری در ضمن ایشون خیلی منصف هستند من از ایشون خریدم

obrian
Monday 9 July 2012, 01:41 PM
يك تاري رو بخر كه نه صداش خيلي بد باشه نه خيلي عالي طوري باشه كه حداقل صداي خوبي بده كه بعد گوش هات مشكل پيدا نكنه باصداي نت ها و بعد از خريد حتما به استاد نشون بده.

با این قیمت تاری که می خرم باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟

amir69
Monday 9 July 2012, 10:03 PM
سلام.منم مثل شما تازه کارم.ولی بهتون پیشنهاد می کنم برای خرید ساز از استادتون یا کسی با ساز آشنایی کامل داره برای خرید سازتون برید.

obrian
Tuesday 10 July 2012, 09:50 AM
سلام.منم مثل شما تازه کارم.ولی بهتون پیشنهاد می کنم برای خرید ساز از استادتون یا کسی با ساز آشنایی کامل داره برای خرید سازتون برید.

با این حرف شما کاملا موافقم

Murderdolls
Tuesday 10 July 2012, 10:52 AM
:21:با تار مو:24: