PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلوت کلیددار

bipcclub
Saturday 14 July 2012, 08:59 AM
سلام

دوستان من میخوام فلوت کار کنم
دارم فعلا تئوری رو شروع میکنم و حالا میخوام ساز بخرم
یه فلوت سوپرانو دارم ولی از صداش خوشم نمیاد و دیگه نمیخوام برای یاد گیری از ساز فرعی شروع کنم و میخوام هرچی که هست رو با فلوت کلیددار یاد بگیرم

برای خرید با یک نفر که استاد فلوت هست صحبت کردم بهم گفته با فلوت شاتو شروع کنم و بهم آدرس یه شرکت رو داده تو تهران که بخرم

به نظر شما شاتو چطوره واسه من و چه قیمت هست ؟ من فعلا واسه خرید میتونم تا 250 تومن هزینه کنم و حدالامکان نمیخوام ساز چینی بخرم

* بعدش هم ما تو شهرمون کسی نیست واسه آموزش و میخوام بوسیله اینترنت و سی دی و کتاب جلو برم ، و خیلی هم مشتاق هستم که یاد بگیرم ، به نظر شما میتونم موفق باشم ؟

M_T
Saturday 14 July 2012, 09:13 AM
سلام به شما

شما که میخواین فلوت کلیددار کار کنید ابتدا باید با انواع و اقسام آنها آشنا بشید.

فلوت کلیددار های آماتوری معمولا از جنس نیکل با روکش نقره هستند و نیز سوراخ دار نیستند یعنی روی کلید هاش حفره وجود نداره.

فلوت کلیددار های حرفه ای تر به سوراخ دار معروفند و معمولا از جنس نقره هستند. هر چه نقره اش بیشتر گرون تر.

مارک شاتو هم اصلش امریکایی هست اما اینایی که توی بازار هست من ندیدم و از قیمتش بی خبرم.
اما فلوت های چینی با مارک های مختلفی بفروش می رسند که قیمت کفش حدودا 180 تومن هست.

اگه میخواین چینی نخرین فکر کنم باید حداقل حدود 300 هزینه کنید البته شاید فلوت غیر چینی 250 تومنی هم پیدا بشه.

خلاصه باید در بازار گشت. اسم اون شرکت که بهتون گفتن چی هست؟

bipcclub
Saturday 14 July 2012, 10:18 AM
اسم اون شرکت که بهتون گفتن چی هست؟

شرکت موزیک پاک

M_T
Tuesday 21 August 2012, 11:53 AM
آهان، موزیک پاک خیلی خوبه!
آقای عزیزی! مشاوره حرفه ای میده بهتون!

LiOneL999
Tuesday 21 August 2012, 12:25 PM
آهان، موزیک پاک خیلی خوبه! آقای عزیزی! مشاوره حرفه ای میده بهتون! منم پارسال یه سبک جدید اختراع کردم، ترکیب پاپ و راک! پاک!

cerulean
Tuesday 21 August 2012, 04:58 PM
منم پارسال یه سبک جدید اختراع کردم، ترکیب پاپ و راک! پاک!
اره منم از این کارها میکنم!D: