PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین آلبوم موسیقی بعد از انقلاب

faramarzlotfy
Saturday 14 July 2012, 08:30 PM
دوستان عزیز بهترین آلبوم موسیقی ملی که بعد از انقلاب گوش کرده اید کدوم آلبومه؟

faramarzlotfy
Saturday 14 July 2012, 08:38 PM
از خودم شروع میکنم.به نظر من آلبوم نوا( مرکب خوانی) استاد پرویز مشکاتیان و استاد محمدرضا شجریان

lunatique
Sunday 15 July 2012, 05:57 PM
شب سکوت کویر

taffy
Sunday 15 July 2012, 11:07 PM
به طور قطع آلبوم‌های استاد شجریان بهترین آلبوم‌های موسیقی طیه ۳۰ ساله اخیر هستند،

به نظر بنده آلبوم آستان جانان، دستان و بیداد بهترین‌های استاد هستند، و موجب اصلی‌ آن هم مرحوم مشکاتیان آهنگساز این آلبوم‌ها هستند ، واقعا ایشان رو زود از دست دادیم، دلم میگیره هرموقع اسم ایشان میاد، روحش شاد

saber1740
Tuesday 24 July 2012, 01:03 AM
من خودم تکنیک اقای شجریان تو اواز رو دوست دارم اما بیشتر مکتب اوازی اصفهان رو میپسندم مکتب تهران برام زیاد جذابیتی نداره واحساس میکنم باید موسیقی ایرانی بروز بشه اما نه این که هویت خودشو از دست بده

درسته اقای افتخاری خیلی بهشون انتقاد وارده اما نباید کارهایی خوب وارزشمند ایشون رو فراموش کرد (ب نظر من البوم های قدیمی ایشون جذابیتی داره که البوم های اقای شجریان نداره)
ای کاش اقای افنخاری راه قدیمی خودشونو ادامه میدادند

مثل البوم:
اتش دل ( البومی که صدای کمانچه به زیبایی شنیده میشد تکنواز کمانچه استاد هادی منتظری)
البوم سرو وسیمین ( با تکنوازی کمانچه اقای کیهان کلهر)
البوم راز گل ( اهنگساز وتکنواز کمانچه این اثر زنده یاد استاد مجتبی میرزاده)
البوم زیباترین (تکنواز کمانچه استاد اردشیر کامکار)
البوم سرمستان (تکنواز کمانچه استاد هابیل علی اف)
البوم شور عشق (با همکاری اقای اردوان کامکار وفریدون شهبازیان)
البوم کاروان (تکنواز کمانچه: استاد مهیار فیروز بخت // تکنواز قیچک : زنده یاد استاد حسین فرهاد پور فرزند مرحوم پروین سلیمانی یازیگر سینما وتلوزیون )

البته من البوم نسیما اقای افتخاری رو خیلی دوست دارم اثر استاد فضل الله توکل تنظیم تهمورث پورناظری(( تکنواز ویلن و کمانچه هم تو این البوم زنده یاد استاد مجتبی میر زاده بوده اند))

و...