PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن ها و گروه های اختصاصی

Amir
Monday 16 July 2012, 01:54 AM
با سلام

همانطور که در جریان هستید مدت زیادی هست که ما در پی تغییر سیستم انجمن ها به سیستمی اختصاصی هستیم تا بتوانیم ایده های جدید و مرتبط با موسیقی را بر روی آن پیاده سازی کنیم

در همین راستا نسخه Alpha ی این انجمن اختصاصی بر روی آدرس زیر از مدت ها پیش نصب شده است و روز به روز مشکلات آن برطرف می شود و امکانات آن تکمیل تر می شود

You can see links before reply

ولی نظر ما راجع به نت آهنگ کمی تغییر کرده است

به نظر ما به جای حالت کلاسیک انجمن بحث گفتگو ( چیزی که الان نیز هست ) سیستمی شبیه به گروه های فیسبوک راه اندازی کنیم با این تفاوت که علاوه بر گروه های اختصاصی که کاربران می سازند و صاحب آن هستند گروه هایی پیش فرض نیز وجود دارند که متعلق به سایت هستند و در اصل شامل همین مباحث و بخش هایی خواهند بود که هم اکنون در انجمن ها وجود دارد

فرق اساسی این سیستم جدید با فاروم کلاسیک به صورت کلی قابلیت شخصی سازی سیستم از اول کار توسط کاربر می باشد

بدین صورت که شما در ابتدای کار شخصا انتخاب می کنید که در کدام بخش ها عضو باشید و یا مطالب کدام بخش ها را ببینید

سیستم هوشمند جدید ( دقیقا شبیه فیسبوک ) به شما کمک می کند که حال و هوای سایت را به طور کامل برای خودتان به موسیقی کلاسیک یا سنتی یا هر سبک دیگری تغییر دهید ..

ابزارهایی مانند Like , نظر , پاسخ به نظری خاص , ادیتور و ... برای تمامی مباحث و مطالب به صورت حرفه ای در دسترس خواهد بود

ضمن اینکه سیستم فید که به زودی توضیحات آن ارائه خواهد شد نیز همراه این سیستم رو نمایی می شود

لطفا در نظرسنجی تاپیک شرکت کنید تا بر اساس رای گیری در تاپیک قبلی اقدامات فنی به مرحله نهایی برسد

خواندن این تاپیک به علت حساس بودن و نیاز به نتیجه گیری سریع به صورت اجباری می باشد

-------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش

با سلام مجدد خدمت تمامی دوستان

با توجه به نتیجه نظرسنجی که 30 به 70 به نفع هیچکدام از گزینه ها نشد , همانطوری که وعده داده بودیم روشی جدید پیشنهاد می دهیم که تلفیقی می باشد

در روش جدید ساختار و نحوه نمایش گروه ها ( انجمن ها ) ی پیشفرض سایت ( همین بخش هایی که انجمن فعلی دارد ) مانند انجمن های کلاسیکی مثل Vbulletin باقی می ماند

با این تفاوت که این انجمن های جدید قابلیت شخصی سازی خواهد داشت بدین صورت که کاربر می تواند براساس سبک و ساز مورد علاقه خود فقط مطالبی را ببیند که دوست دارد , به علاوه اینکه می تواند به صورت جداگانه , در صورت تمایل از مطالب ارسالی دوستان خود نیز در انجمن های مختلف مطلع شود

ریزه کاری های بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که در آینده همزمان با رونمایی از سیستم جدید به صورت کامل توضیح می دهیم

سعی خواهیم کرد این انجمن ها پس از ارائه اولیه با درخواست دوستان تغییراتی بکند و موسیقیایی شود

در کنار این انجمن ها , سیستم Groups یا همان Cloobs به طور کاملا مرتبط با انجمن ها ارائه خواهد شد

و همزمان با این دو سیستم , سیستم Feed یا همان Home معروف فیسبوک , سیستم پیام خصوصی اختصاصی سایت , حلقه های دوستان , پیشنهاد دوستی و جستجوی پیشرفته اختصاصی در تمامی قسمت های سایت ارائه می شود

نکته حائز اهمیت در مورد این تغییرات یکپارچه شدن تمامی بخش های سایت با یکدیگر خواهد بود که همین مساله تا به حال باعث شده نت آهنگ به جای 600 هزار کاربر 60 هزار کاربر داشته باشد :)

در اصل پس از حذف Vbulletin و روی کار آمدن سیستم های جدید پروفایل جدید معنا پیدا می کند و می توان به آینده ای جدید امیدوار بود

پس از این تغییرات سیستم اخبار به طور کامل از نت آهنگ حذف خواهد شد و پس از راه اندازی ژورنال
7 اکتاو , بخش مقالات نیز با دوستان از نت آهنگ خداحافظی خواهد کرد

منتظر نظرات سازنده ی دوستان هستیم ;)

خواندن مجدد این تاپیک به علت حساس بودن موضوع و نیاز به مشارکت کاربران در بحث به صورت اجباری می باشد

sam1993
Monday 16 July 2012, 08:52 AM
خیلی جالب میشه،من که کاملا موافقم
واقعا ممنون که اینقدر زحمت میکشید،
در ضمن اگر انجمن رو به سیستم جدید ارتقا دادید حتما دکمه ی dislike رو هم اضافه کنید، چون ما به شدت از نبود این دکمه در facebook رنج می بریم.
موفق باشید.

chessmaster
Monday 16 July 2012, 09:09 AM
با سلام
فکر میکنم خوب باشه

Violin_jahanshah
Monday 16 July 2012, 09:56 AM
درود
ممنون از رحمتی که می کشید. من که شدیدا موافقم.

amirkardar
Monday 16 July 2012, 11:16 AM
سلام.خسته نباشید.منم با گروهی شدن موافقم.:)

aryavira
Monday 16 July 2012, 12:08 PM
اینجا میشه
note book
خیلی هم خوب میشه حداقل اینه که اعضا اینجا علائق تقریبا مشترکی نسبت به فیس بوک دارن
موسیقی " شعر " اهنگ " فیلم " کلیپ " خیلی چیزای شبیه دیگه ... موفق باشید

metal-militia
Monday 16 July 2012, 12:20 PM
در ضمن اگر انجمن رو به سیستم جدید ارتقا دادید حتما دکمه ی dislike رو هم اضافه کنید، چون ما به شدت از نبود این دکمه در facebook رنج می بریم.
صددرصد موافق

Amir
Monday 16 July 2012, 12:24 PM
خیلی جالب میشه،من که کاملا موافقم
واقعا ممنون که اینقدر زحمت میکشید،
موفق باشید.

اتفاقا در انجمنی که در iran-ieee.com الان هست و در اصل هسته ی اصلی این سیستم گروهی هم از اونه , سیستم dislike پیشبینی شده
مرسی از نکته ی خوبی که بهش اشاره کردید

Amir
Monday 16 July 2012, 12:27 PM
ضمنا دوستان عزیز , برای تصمیم گیری , 70 درصد رای دهندگان باید به یکی از گزینه ها رای داده باشند

cmsdl
Monday 16 July 2012, 01:18 PM
درود
با ارتقا به سیستم جدید گروهی، وضعیت مطالب انجمن ها ، گروه ها و کاربران انجمن چه خواهد شد؟ آیا براحتی به سیستم جدید منتقل خواهند شد؟
براتون آرزوی موفقیت می کنم
پیروز باشید

Night_Sky
Monday 16 July 2012, 01:45 PM
مبارکه.ولی فیسبوک،تقلید...فکر نمیکنید اگر یه خورده هم سیستمشو متناسب با انجمن موسیقی تغییر بدید بهتر باشه.البته جسارت کردم.

Black_Violin
Monday 16 July 2012, 07:24 PM
باورم نمیشه بعد از دو سال که نبودم هنوز این انجمن با قدرت داره کار می کنه ... واقعا دست مریزاد اقا امیر....

من به گزینه اول رای دادم ...کلاسیک بودن بهتره ... موفق باشید

lakshemi
Monday 16 July 2012, 08:09 PM
سلام و خسته نباشید
به نظر من فهرست تاپیک های به روز شده قسمت مهمی از سایته!
می خوام ببینم آیا می شه فهرست تاپیک های به روز شده به حالت قبلی برگرده و مثل قدیما در بالای سایت به شکل تیتراژی نمایش داده بشه مثل قدیما؟؟؟؟ (من نمی دونم شامل کدوم یکی می شه تا رای بدم)

Amir
Monday 16 July 2012, 09:09 PM
درود
با ارتقا به سیستم جدید گروهی، وضعیت مطالب انجمن ها ، گروه ها و کاربران انجمن چه خواهد شد؟ آیا براحتی به سیستم جدید منتقل خواهند شد؟
براتون آرزوی موفقیت می کنم
پیروز باشید

سلام

تمامی موارد با در نظر گرفتن تمامی زیر و بم ما منتقل خواهند شد , خیالتان راحت همه چیز تحت کنترل خواهد بود

Amir
Monday 16 July 2012, 09:12 PM
مبارکه.ولی فیسبوک،تقلید...فکر نمیکنید اگر یه خورده هم سیستمشو متناسب با انجمن موسیقی تغییر بدید بهتر باشه.البته جسارت کردم.

سلام

فرمایش شما متین هست , هدف ما هم تقلید کورکورانه نیست , که اگر چنین بود سیستم های آماده ی بسیاری قوی ای هستند که همانند فیسبوک هستند و می توانستیم از آنها استفاده کنیم

دلیل انتخاب فیسبوک فقط پیاده سازی هسته ی اولیه سیستم هست , پس از پیاده سازی اولیه زمان آن می رسد که این سیستم جدید را هنری و موسیقیایی کنیم :) البته با کمک ایده های دوستان

Amir
Monday 16 July 2012, 09:15 PM
سلام و خسته نباشید
به نظر من فهرست تاپیک های به روز شده قسمت مهمی از سایته!
می خوام ببینم آیا می شه فهرست تاپیک های به روز شده به حالت قبلی برگرده و مثل قدیما در بالای سایت به شکل تیتراژی نمایش داده بشه مثل قدیما؟؟؟؟ (من نمی دونم شامل کدوم یکی می شه تا رای بدم)

سلام , شما هم خسته نباشید

چه سیستم فیسبوکی شود و چه انجمن جدید با ساختار کلاسیک اجرا شود , ما این قابلیت را اضافه می کنیم که شما برای شخص خودتان انتخاب کنید , آخرین ارسال ها سمت راست باشد , چپ باشد یا بالا باشد

:)

Night_Sky
Monday 16 July 2012, 10:38 PM
سلام

فرمایش شما متین هست , هدف ما هم تقلید کورکورانه نیست , که اگر چنین بود سیستم های آماده ی بسیاری قوی ای هستند که همانند فیسبوک هستند و می توانستیم از آنها استفاده کنیم

دلیل انتخاب فیسبوک فقط پیاده سازی هسته ی اولیه سیستم هست , پس از پیاده سازی اولیه زمان آن می رسد که این سیستم جدید را هنری و موسیقیایی کنیم :) البته با کمک ایده های دوستان
پاسخ شما کامل بود فقط جسارتا یه سوال یعنی مثلا بعد از این من هر تاپیکی رو بخواهم باید عضوش بشم درسه.و دوم اینکه نمیشه مثل قبل بین گرو ها و تاپیک ها گشت ومطالبشونو مطالعه کرد.
از شما ممنون بابت تغییرات.
امروزم تازه پروفایل جدیدو دیدم.فوق العاده بود.

cybercoder
Tuesday 17 July 2012, 12:26 AM
بنده توسعه دهنده وب هم هستم البته معمولا مشاوره میدم فقط اما اگر نیاز داشتید فروگزار نخواهم کرد.

موفق باشید.

Mohammad_ngml
Tuesday 17 July 2012, 06:46 AM
سلام. بعد مدتی ما هم اومدیم در این نظر سنجی شرکت کنیم. راستش به وجود اومدن یه تغییر خیلی خرسند کننده هست. ولی من از این میترسم که فضا و بحث های اینجا از این که هست فیس بوکی تر بشه. (امیدوارم متوجه منظورم شده باشید). قصد جسارت ندارم ولی از اون موقعی که من یادمه مدیران سایت نت آهنگ به دنبال ارتقا های نرم افزاری و برنامه نویسی بودند. من به گزینه ی "ارتقا سیستم" رای میدم ولی خواهش میکنم اصل مطلب رو بیخیال نشید که اینجا انجمن بمونه یا مثل فیسبوک بشه چیزی جز فرع نیست.
مرسی از شما

piano4all
Tuesday 17 July 2012, 07:58 AM
سلام. بعد مدتی ما هم اومدیم در این نظر سنجی شرکت کنیم. راستش به وجود اومدن یه تغییر خیلی خرسند کننده هست. ولی من از این میترسم که فضا و بحث های اینجا از این که هست فیس بوکی تر بشه. (امیدوارم متوجه منظورم شده باشید). قصد جسارت ندارم ولی از اون موقعی که من یادمه مدیران سایت نت آهنگ به دنبال ارتقا های نرم افزاری و برنامه نویسی بودند. من به گزینه ی "ارتقا سیستم" رای میدم ولی خواهش میکنم اصل مطلب رو بیخیال نشید که اینجا انجمن بمونه یا مثل فیسبوک بشه چیزی جز فرع نیست.
مرسی از شما

آفرین داداش .

:am

Amir
Tuesday 17 July 2012, 08:38 AM
پاسخ شما کامل بود فقط جسارتا یه سوال یعنی مثلا بعد از این من هر تاپیکی رو بخواهم باید عضوش بشم درسه.و دوم اینکه نمیشه مثل قبل بین گرو ها و تاپیک ها گشت ومطالبشونو مطالعه کرد.
از شما ممنون بابت تغییرات.
امروزم تازه پروفایل جدیدو دیدم.فوق العاده بود.

سلام
چرا میشه , در گروه های عمومی که متعلق به خود سایت هستند فعالیت آزاد هست , فقط برای دریافت مطالب به روز شده گروه های عمومی در فید خود درخواست اشتراک می کنید

در گروه های اختصاصی نیز بسته به نظر سازنده ی گروه ( و مدیران انتخاب شده توسط سازنده ) فعالیت شما کنترل می شود , مثلا شاید در گروه من شما بتوانید آزادانه مطلب ارسال کنید و همه چیز را بخوانید ولی در گروه های یک کاربر دیگر نتوانید و لازم باشد درخواست عضویت بدهید و حالت های دیگر ...

Amir
Tuesday 17 July 2012, 08:40 AM
بنده توسعه دهنده وب هم هستم البته معمولا مشاوره میدم فقط اما اگر نیاز داشتید فروگزار نخواهم کرد.

موفق باشید.

سلام
ممنون از شما دوست عزیز

لطف بفرمایید فرم استخدام شرکت را تکمیل بفرمایید تا در لیست دوستان علاقمند به کار فنی با ما قرار بگیرید

Amir
Tuesday 17 July 2012, 08:48 AM
مرسی از شما

سلام
ممنون محمد جان به نکته ی ظریفی اشاره کردی
نکته ای که در مورد نت آهنگ وجود دارد این هست که ما تصمیم گرفتیم به نت آهنگ در آینده به دید یک جامعه مجازی نگاه کنیم
برای همین موضوع تصمیم گرفتیم امتیاز musiceiran.com رو برای بحث خبر رسانی بخریم و همچنین در حال پیگیری راه اندازی ژورنال sevenoctave.com هستیم که کاملا تخصصی هست و تیمی که قصد داریم برای این سایت جمع آوری کنیم همه تحصیل کرده هستند و با شرکت قرارداد کارمندی خواهند بست

اینجوری نت آهنگ با فراغ بال بیشتری می تواند جامعه مجازی موسیقیایی خوبی باشد

انشاءالله در آینده همه باید برای آموزش و مسائل پژوهشی به 7 اکتاو مراجعه کنند , برای بحث خبر و مباحث داغ روز به موسیقی ایران و برای حضور در یک جامعه مجازی و ارتباط با اهالی هنر به نت آهنگ

نت آهنگی که هم اکنون به بیماری ای به اسم Vbulletin دچار می باشد و تنها راه حل پیشرفتش حذف این آیتم و اختصاصی شدن سیستم انجمن یا گروه هایش می باشد

ضمنا ما روی ایده های تمامی کاربران اگر جدید و نو باشد حاضر به سرمایه گذاری هستیم تا هرچه بیشتر امکانات سایت رنگ و بوی موسیقی بگیرد

cybercoder
Tuesday 17 July 2012, 10:12 AM
لطف بفرمایید فرم استخدام شرکت را تکمیل بفرمایید تا در لیست دوستان علاقمند به کار فنی با ما قرار بگیرید

دنبال کار نمیگردم که! گفتم اگه کمک خواستین ....

hoomanr
Tuesday 17 July 2012, 11:00 AM
ببینید دوستان همونطور که یکی از دوستان گفت بهتره نو آوری بشه نه از روی فیس بوک کپی برداری بشه

Amir
Wednesday 18 July 2012, 06:34 PM
با این اختلاف کم تصمیم گیری برامون داره سخت میشه :|

HamedSedighi
Friday 20 July 2012, 12:13 AM
نظر من راجع به انجمن اینه که برگرده به همون قدیما که ظاهری خیلی خیلی ساده تر از این داشت .
من نفر80 م هستم که به گزینه کلاسیک رای دادم .

cybercoder
Friday 20 July 2012, 01:33 AM
Vbulletin تقریبا بهترین forum آماده موجود در جهانه از هر نظر چه نیازی به تغییرش هست اصلا؟

metal-militia
Friday 20 July 2012, 10:40 AM
به نظره من شما با توجه به این تجربه فعلیتون که پروفایلهای کاربران رو تغییر دادین باید دست از تغییرات بیشتر بکشین.از نظره من این حرکت شما که پیغام بازدیدکنندگان رو بستین یه شکست کامل بوده.کارایی پروفایلهای جدید شاید از این قدیمیا بیشتر باشه اما فکر کنم با یه نگاه به پروفایل اکثر اعضا میشه فهمید که هیچکس علاقه ای به استفاده از اونا نداره.به نظره من با تغییرات بیشتر باعث میشین سایت متروکه بشه.چیزی که سر پروفایل کاربرا اومده.

Amir
Friday 20 July 2012, 01:16 PM
Vbulletin تقریبا بهترین forum آماده موجود در جهانه از هر نظر چه نیازی به تغییرش هست اصلا؟

ارتباط ویبولتین با سایر بخش های سایت که به صورت اختصاصی برنامه نویسی شده است به صورت حرفه ای امکان پذیر نیست , همچنین هدف ما ارائه امکانات تخصصی و هنری هست که ویبولتین در این راه دست ما را بسته است

Amir
Friday 20 July 2012, 01:19 PM
به نظره من شما با توجه به این تجربه فعلیتون که پروفایلهای کاربران رو تغییر دادین باید دست از تغییرات بیشتر بکشین.از نظره من این حرکت شما که پیغام بازدیدکنندگان رو بستین یه شکست کامل بوده.کارایی پروفایلهای جدید شاید از این قدیمیا بیشتر باشه اما فکر کنم با یه نگاه به پروفایل اکثر اعضا میشه فهمید که هیچکس علاقه ای به استفاده از اونا نداره.به نظره من با تغییرات بیشتر باعث میشین سایت متروکه بشه.چیزی که سر پروفایل کاربرا اومده.

این تصور به نظر من غلطه به این دلیل که ما راه رو نصفه رفتیم , اگر سیستم پیام خصوصی , انجمن , گروه های کاربری و پروفایل کاملا به هم ارتباط داشته باشند و جدا بودن اینها واضح نباشد مطمئن باشید همه به سیستم های جدید علاقمند خواهند شد

سیستم یا باید کاملا یکپارچه باشد

Amir
Friday 20 July 2012, 01:21 PM
نظر من راجع به انجمن اینه که برگرده به همون قدیما که ظاهری خیلی خیلی ساده تر از این داشت .
من نفر80 م هستم که به گزینه کلاسیک رای دادم .

کلاسیک منظور ساختار کلی انجمن ها هست نه استایل و Design , منظور شما از قدیم ها کی هست ؟

JigoOol
Friday 20 July 2012, 05:53 PM
سلام دوستان,,من که موافقم ,ممنون از زحمات شما!

Amir
Saturday 21 July 2012, 12:48 PM
در صورت بیشتر نشدن اختلاف بین رای دهندگان تا دوشنبه همین هفته

بالاجبار طرحی تلفیقی از دو سیستم کلاسیک و مدرن ارائه خواهد شد

M_T
Saturday 21 July 2012, 01:15 PM
تلفیقی؟ چه شود!
یعنی چجوری میشه؟ هم خدا هم خرما؟
خب این خیلی خوبه!

Amir
Saturday 21 July 2012, 01:27 PM
تلفیقی؟ چه شود!
یعنی چجوری میشه؟ هم خدا هم خرما؟
خب این خیلی خوبه!

چیکار کنیم دیگه آخر و عاقبت رای گیری همینه , ما هم که مدت زیادیست کودتا نمی کنیم دیگه , به خاطر همین سعی می کنیم بیشتر رو موضوعات مختلف تمرکز کنیم

چه جوریش رو به امید خدا سه شنبه عرض می کنیم , البته امیدواریم کفه ترازوی نظرسنجی به طرف یک گزینه سنگین تر بشه :)

M_T
Saturday 21 July 2012, 01:33 PM
من میگم یک هفته یا چند روز بصورت آزمایشی سیستم جدید رو قرار بدین، بعد نظرسنجی کنید.
اگه بچه ها خوششون اومد همون جدید بمونه اگر هم نه این تلفیقی رو هم آزمایشی بزارید ببینیم چجوریه.

Amir
Saturday 21 July 2012, 01:38 PM
من میگم یک هفته یا چند روز بصورت آزمایشی سیستم جدید رو قرار بدین، بعد نظرسنجی کنید.
اگه بچه ها خوششون اومد همون جدید بمونه اگر هم نه این تلفیقی رو هم آزمایشی بزارید ببینیم چجوریه.

یعنی یکی دو ماه زحمت بکشیم بعد نظرسنجی بذاریم اگر بچه ها خوششون نیومد باز دو ماه دیگه وقت بذاریم ؟ :D

اصولا باید در طراحی سیستم های جدید "پیش بینی کرد" و "تصمیمات منطقی" از ابتدا گرفت

مسلما باید کاری کنیم که هر حالتی که پیاده سازی میشه کابر پسند باشه ;)

M_T
Saturday 21 July 2012, 01:41 PM
آهان یعنی طول میکشه؟ نمی دونستم.
اوکی، هر طور صلاح میدونید.
هر چه پیش آید خوش آید.

yona
Saturday 21 July 2012, 09:57 PM
ایده جالبیه به نظرم از سازمان دهی و دسترسی بهتری برخورداره

HamedSedighi
Monday 23 July 2012, 05:37 PM
کلاسیک منظور ساختار کلی انجمن ها هست نه استایل و Design , منظور شما از قدیم ها کی هست ؟

ساختار کلی ! ؟
مثلا حوالی سال 2008 .
صلاح مملکت خویش خسروان دانند .

sephiroth
Monday 23 July 2012, 08:18 PM
آقا من چند سال به این سایت نیومده بودم.تا الان هم کلی پیشرفت داشتین.ولی اگه این سیستمی که میگید راه بیفته جالبه

ghaazal
Monday 23 July 2012, 09:48 PM
با سلام

همانطور که در جریان هستید مدت زیادی هست که ما در پی تغییر سیستم انجمن ها به سیستمی اختصاصی هستیم تا بتوانیم ایده های جدید و مرتبط با موسیقی را بر روی آن پیاده سازی کنیم

در همین راستا نسخه Alpha ی این انجمن اختصاصی بر روی آدرس زیر از مدت ها پیش نصب شده است و روز به روز مشکلات آن برطرف می شود و امکانات آن تکمیل تر می شود

ولی نظر ما راجع به نت آهنگ کمی تغییر کرده است

به نظر ما به جای حالت کلاسیک انجمن بحث گفتگو ( چیزی که الان نیز هست ) سیستمی شبیه به گروه های فیسبوک راه اندازی کنیم با این تفاوت که علاوه بر گروه های اختصاصی که کاربران می سازند و صاحب آن هستند گروه هایی پیش فرض نیز وجود دارند که متعلق به سایت هستند و در اصل شامل همین مباحث و بخش هایی خواهند بود که هم اکنون در انجمن ها وجود دارد

فرق اساسی این سیستم جدید با فاروم کلاسیک به صورت کلی قابلیت شخصی سازی سیستم از اول کار توسط کاربر می باشد

بدین صورت که شما در ابتدای کار شخصا انتخاب می کنید که در کدام بخش ها عضو باشید و یا مطالب کدام بخش ها را ببینید

سیستم هوشمند جدید ( دقیقا شبیه فیسبوک ) به شما کمک می کند که حال و هوای سایت را به طور کامل برای خودتان به موسیقی کلاسیک یا سنتی یا هر سبک دیگری تغییر دهید ..

ابزارهایی مانند Like , نظر , پاسخ به نظری خاص , ادیتور و ... برای تمامی مباحث و مطالب به صورت حرفه ای در دسترس خواهد بود

ضمن اینکه سیستم فید که به زودی توضیحات آن ارائه خواهد شد نیز همراه این سیستم رو نمایی می شود

لطفا در نظرسنجی تاپیک شرکت کنید تا بر اساس رای گیری در تاپیک قبلی اقدامات فنی به مرحله نهایی برسد

خواندن این تاپیک به علت حساس بودن و نیاز به نتیجه گیری سریع به صورت اجباری می باشد

عاليه!ولي كاش عملي شه

Amir
Monday 23 July 2012, 11:13 PM
با سلام

ممنون از دوستان بابت شرکت در نظرسنجی

با توجه به اینکه نتیجه ی نظرسنجی 70 به 30 نشد به همین دلیل این نظرسنجی را لحاظ نمی کنیم و بازم با توجه به اینکه ظاهرا دوستان علاقمند به هر دو روش هستند , یک روش مخلوط را پیشنهاد می دهیم

روش جدید به مدت یک هفته به بحث گذاشته خواهد شد و سپس تیم فنی ما اقدامات لازم را انجام خواهند داد !

روش مخلوط جدید تا ساعاتی دیگر ارائه می شود

پیروز باشید

Sana_M
Monday 23 July 2012, 11:35 PM
درود بر شما!

فکر بدی نیست !

نظر خاصی ندارم...!

Bardya
Tuesday 24 July 2012, 03:05 PM
به نظرم اگه شبیه فیس بوک بشه خیلی بهتره

amirrreza
Tuesday 24 July 2012, 04:59 PM
سلام

از مدیران بدلیل زحماتی که می کشن ممنونم

من با گروهی شدن موافقم

Acoustic
Tuesday 24 July 2012, 05:22 PM
امیر جان نکن از این کارا . جوونیم آرزو داریم .. این بمبی که شما اینجا گذاشتی :42: You can see links before reply

قسمت نمونه کار ها که هیچ . کلا جهان مجازی اینترنت رو میبری رو هوا برادر من .. نکن :4:

فقط امیدوارم این نوتیفیکیشن ها درست شده باشه که بد جوری رو اعصابه ...

مرسی از تمامی زحمات

amirrreza
Wednesday 25 July 2012, 02:35 PM
سلام

فقط یک عرضی داشتم
بعضی از قسمت های انجمن انگلیسیه و من از بعضهاش سر در نمی آرم
خواهشی دارم اینه که قسمت های انگلیسیه بخش گروهی را ترجمه کنید

با تشکر

صادق
Wednesday 25 July 2012, 06:05 PM
بسیار عالی

metal-militia
Wednesday 25 July 2012, 11:56 PM
آقا الان چند روزه ایمیل اشتراک تاپیک برای من نمیاد.ربطی به این تغییرات داره؟؟؟؟من از کجا بفهمم تاپیکی که علاقه مندم کی پست جدید توش میاد؟؟؟

Hamnavaz
Thursday 26 July 2012, 10:10 AM
موافقم.......

helal
Thursday 26 July 2012, 10:20 AM
سلام
بنظر من به هر سیستمی که می خواهید ارتقا بدهید. به یک موضوع توجه داشته باشید همیشه.
و اون اینه که بدونید که مملکت ما جوانان علاقمند به موسیقی زیاد داره اما اساتید و امکانات خوب کم!

این سایت و انجمن موسیقی از ابتدا که من باهاش آشنا شدم بر پایه راهنمایی ها و تبادل نظر ها و تبادل اطلاعات میان علاقمندان موسیقی از سطح مبتدی تا حرفه ای ایجاد شده است. همین امر باعث شده همه مناطق کشور بتونند اطلاعات و مشاوره های بروز و قابل اعتمادی از همدیگر و خصوصا حرفه ای ها بگیرند.
پس با علم به این موضوع روند توسعه کمی و کیفی سایت و انجمن ها رو به گونه ای گسترش بدید که به موضوع اصلی لطمه ای وارد نکنه!
وجود این سایت و انجمن ها برای افراد کم تجربه ای مثل من خیلی مفید و ضروری است فارغ از اینکه از چه نوع امکانات یا اساتیدی بهره می بریم.
عدم توجه برخی دوستان حرفه ای به نیازهای دوستان مبتدی می تونه از محبوبیت سایت کم کنه! اینم مهمه.

موفق باشید

ehsan0012
Thursday 26 July 2012, 09:51 PM
ازهمه نظرموافقم

sasanfarda
Friday 27 July 2012, 12:49 PM
صددرصد موافق
ایده خوبی می تواند باشد

Amir
Friday 27 July 2012, 02:21 PM
آقا الان چند روزه ایمیل اشتراک تاپیک برای من نمیاد.ربطی به این تغییرات داره؟؟؟؟من از کجا بفهمم تاپیکی که علاقه مندم کی پست جدید توش میاد؟؟؟

در حال تست یک موردی بودیم , الان باید OK باشه این موضوع

samane.mh
Saturday 28 July 2012, 08:16 AM
درود
با تشکر از لطف بسبار زیادتون در جهت ارتقاء فرهنگ ایرانی.منم فکر میکنم ایده بسیار خوبیه

Setareyesharghi
Sunday 29 July 2012, 08:38 PM
درود منم بادوستان موافقم

arash140
Tuesday 31 July 2012, 06:52 AM
باشه

ghaazal
Tuesday 31 July 2012, 09:56 AM
okkkkkkay

engineer
Wednesday 1 August 2012, 09:16 AM
موافقم

arina
Wednesday 1 August 2012, 09:23 AM
خیلی عالیه،متشکر

angele
Wednesday 1 August 2012, 03:51 PM
manam moafegham

angele
Wednesday 1 August 2012, 03:52 PM
manam moafegham

Setareyesharghi
Friday 24 August 2012, 02:57 PM
درود
خيلى خوبه،سپاسگزارم ازتلاشتون

Night_Sky
Tuesday 25 September 2012, 01:55 PM
هیچ جای دیگه نمیشد مطرح کنم همه بسته شددند.
لطفا قابلیت استفاده از برنامه tapatalk .
اجرای فروم در گوشیهای هوشمند را برای انجمن قرار دهید.

Amir
Tuesday 25 September 2012, 02:15 PM
هیچ جای دیگه نمیشد مطرح کنم همه بسته شددند.
لطفا قابلیت استفاده از برنامه tapatalk .
اجرای فروم در گوشیهای هوشمند را برای انجمن قرار دهید.

سلام
واحد پشتیبانی پیگیر این موضوع هست
این نرم افزار پولی شده و محدودیت هایی برای استفاده وجود دارد :)