PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلود درس های کتاب یادگاران

EleNaz
Wednesday 18 July 2012, 08:05 PM
دوستان در این تاپیک درس های کتاب یادگاران رو آپلود کنیم. :violinplay3:

EleNaz
Wednesday 18 July 2012, 09:05 PM
You can see links before reply

vahabvafadar
Wednesday 18 July 2012, 11:27 PM
lesson 1 (You can see links before reply)

Lesson 4 (You can see links before reply)

lesson 5 (You can see links before reply)

lesson 39 (You can see links before reply)
آبجی خودتون امتحان کردین لینکارو؟؟ همش خرابه که........

EleNaz
Thursday 19 July 2012, 08:42 AM
آبجی خودتون امتحان کردین لینکارو؟؟ همش خرابه که........

دوست عزیز ممنون که اطلاع دادی. من لینک ها رو اصلاح کردم. شما هم یه بار چک کن.

vahabvafadar
Thursday 19 July 2012, 01:36 PM
دوست عزیز ممنون که اطلاع دادی. من لینک ها رو اصلاح کردم. شما هم یه بار چک کن.
درود.... لینکها درست شدن مرسی. دانلود کردم کاراتونو. اول بفرمایید این کار خودتونه؟ راستش کیفیت ضبط خیلی پایینه و اصلا نمیشه نظری داد راجع به خود کار.... اگه دوسداشتین میتونم یه تجربه کوچیکی که دارم در اختیارتون بذارم برای رکورد کاراتون.موفق باشید

EleNaz
Thursday 19 July 2012, 01:54 PM
درود.... لینکها درست شدن مرسی. دانلود کردم کاراتونو. اول بفرمایید این کار خودتونه؟ راستش کیفیت ضبط خیلی پایینه و اصلا نمیشه نظری داد راجع به خود کار.... اگه دوسداشتین میتونم یه تجربه کوچیکی که دارم در اختیارتون بذارم برای رکورد کاراتون.موفق باشید

اینا کار من نیست. درسایی که استادم اجرا میکنن و من سر کلاس ضبط میکنم. من اینارو با گوشی ضبط کردم شاید به همین خاطر که کیفیت پایینی داره. من خواستم که دوستانی که کلاس نمیرن ریتم ها رو بدونن. حتما خوشحال میشم. بفرمایید.

vahabvafadar
Friday 20 July 2012, 11:09 PM
اینا کار من نیست. درسایی که استادم اجرا میکنن و من سر کلاس ضبط میکنم. من اینارو با گوشی ضبط کردم شاید به همین خاطر که کیفیت پایینی داره. من خواستم که دوستانی که کلاس نمیرن ریتم ها رو بدونن. حتما خوشحال میشم. بفرمایید.
آها متوجه شدم.ممنون بابت اینکه انقد به فکری.خب اگه جریان اینه و سر کلاس و با گوشی رکورد میگیرین که هیچ.... کار خاصی نمیشه انجام داد. فقط بجای رکورد صوتی که اینهمه نویز داشته باشه فیلم بگیر... هر گوشی داشته باشین کیفیت صدا وقتی که فیلم گرفته میشه خیلی خیلی بهتر از اینه. اگه استادتون اجازه دادن و حجمشونم زیاد نبود که خب تصویری بذارید اصلا.اینجوری بازدهی شم چندین برابر میشه اگرم نه بازم فیلم بگیرید منتها بعد خیلی راحت تبدیل کنید به فایل صوتی mp3 .اینجوری کیفیت صداشم کاسته نمیشه حین تبدیل.

EleNaz
Saturday 21 July 2012, 01:10 AM
آها متوجه شدم.ممنون بابت اینکه انقد به فکری.خب اگه جریان اینه و سر کلاس و با گوشی رکورد میگیرین که هیچ.... کار خاصی نمیشه انجام داد. فقط بجای رکورد صوتی که اینهمه نویز داشته باشه فیلم بگیر... هر گوشی داشته باشین کیفیت صدا وقتی که فیلم گرفته میشه خیلی خیلی بهتر از اینه. اگه استادتون اجازه دادن و حجمشونم زیاد نبود که خب تصویری بذارید اصلا.اینجوری بازدهی شم چندین برابر میشه اگرم نه بازم فیلم بگیرید منتها بعد خیلی راحت تبدیل کنید به فایل صوتی mp3 .اینجوری کیفیت صداشم کاسته نمیشه حین تبدیل.
:) خواهش میکنم. بله اتفاقن تصمیم دارم فیلم بگیرم. قبلن هم فیلم میگرفتم. به هر حال ممنون بابت پیشنهادتون :am

EleNaz
Tuesday 24 July 2012, 08:53 PM

EleNaz
Friday 3 August 2012, 08:44 PM

amin1171
Monday 27 August 2012, 02:23 PM
سلام
خوبید؟استاد شما کی هستن؟

EleNaz
Monday 27 August 2012, 10:11 PM
سلام
خوبید؟استاد شما کی هستن؟
سلام. ممنون. سیاوش کریمی نژاد

amin1171
Tuesday 28 August 2012, 01:17 PM
دوباره سلام/تو تهران تدریس میکنن؟

EleNaz
Tuesday 28 August 2012, 03:00 PM
نه، کرج.

amin1171
Tuesday 28 August 2012, 04:59 PM
ببخشید اینقد پرسیدم.

EleNaz
Tuesday 28 August 2012, 07:17 PM
ببخشید اینقد پرسیدم.
خواهش میکنم. من ناراحت نمیشم.

amin1171
Tuesday 28 August 2012, 07:30 PM
لطف دارید
شما کتاب گل اوا رو ندارید؟

- - - Updated - - -

اهااااااا بالاخره پیداش کردم
این هفته استاد این کتاب(گل اوا)رو اورده بود گف این درسش(سنتور و ارکستر )خیلی مفید
اما بم گفته بود سرعتش خیلی خیلی بالاس اما الان قطعه اصلشو ک پیدا کردم انگار داره توپ سفید میزنه(از بس راحته)
فکنم سرعت بالاش ب دست کمک کنه

EleNaz
Tuesday 28 August 2012, 07:48 PM
لطف دارید
شما کتاب گل اوا رو ندارید؟

- - - Updated - - -

اهااااااا بالاخره پیداش کردم
این هفته استاد این کتاب(گل اوا)رو اورده بود گف این درسش(سنتور و ارکستر )خیلی مفید
اما بم گفته بود سرعتش خیلی خیلی بالاس اما الان قطعه اصلشو ک پیدا کردم انگار داره توپ سفید میزنه(از بس راحته)
فکنم سرعت بالاش ب دست کمک کنه
راستش من فقط شیوه سنتور نوازی، دستور سنتور، گلنار و یادگاران رو کار کردم.

amin1171
Wednesday 29 August 2012, 04:41 PM
کلن تو اون سبکا دوس دارین یا از کارای استاد کامکار(اردوان) ام خوشتون میاد؟

EleNaz
Wednesday 29 August 2012, 08:59 PM
کلن تو اون سبکا دوس دارین یا از کارای استاد کامکار(اردوان) ام خوشتون میاد؟
نه، چون با کلاس پیش میرم استادم این کتابارو کار میکن.

amin1171
Friday 31 August 2012, 11:10 AM
خداکنه زودتر استادتون تصمیم بگیره لاقل کتاب شیوه سنتور نوازیه پایور رو کار کنید/چون هم گلنار هم یادگاران بیشتر برای تقویت ریتمه/ب نظرم دوتاش پشته هم خیلی مفید نیس/مگه اینکه خودتون دوس داشته باشید فقط قطعه بزنید

EleNaz
Friday 31 August 2012, 11:44 AM
خداکنه زودتر استادتون تصمیم بگیره لاقل کتاب شیوه سنتور نوازیه پایور رو کار کنید/چون هم گلنار هم یادگاران بیشتر برای تقویت ریتمه/ب نظرم دوتاش پشته هم خیلی مفید نیس/مگه اینکه خودتون دوس داشته باشید فقط قطعه بزنید
راستش من خودم از آهنگای کتاب پایور خیلی خوشم نمیاد! ولی این کتاب دیگه آخراشه فک میکنم البته بعد این، کتاب سپیده باشه!

amin1171
Saturday 1 September 2012, 11:01 AM
خوب اینجا ی سوال خیلی خیلی مهم پیش میاد خانومه الناز/اینکه شما فقط دوسدارید آهنگایی رو بزنید ک خوشتون میاد؟ یا ن.بیشتر براتون مهمه ک از هر درسی ی چیزی یاد بگیرید حالا برای هر کسی باشه اون قطعه

EleNaz
Saturday 1 September 2012, 11:29 AM
خوب اینجا ی سوال خیلی خیلی مهم پیش میاد خانومه الناز/اینکه شما فقط دوسدارید آهنگایی رو بزنید ک خوشتون میاد؟ یا ن.بیشتر براتون مهمه ک از هر درسی ی چیزی یاد بگیرید حالا برای هر کسی باشه اون قطعه
خب مسلما خیلی از آهنگا بوده که من دوسشون نداشتم ولی زدم.

amin1171
Saturday 1 September 2012, 01:54 PM
پس خدارشکر شماهم جزو دسته دومید/برا منم خیلی پیش میاد مثه همین هفته:17:

EleNaz
Saturday 1 September 2012, 09:34 PM
ولی خب اینم بگم شاید تو این مدت از کتاب یادگاران که زدم همرو دوس داشتم :2rw592q:

amin1171
Sunday 2 September 2012, 06:57 PM
من یادگارانو نزدم اما وقتی استاد ب بچه ها درس میده ازش خدایش آدم خوشش میاد/ملودیاش همه خاطره انگیزن/اما در کل من منظورم بعضی از قطعه ها بود ک خداییش رو مخن اما ب درد بخور

sarveazad
Monday 26 November 2012, 01:55 PM
النار خانوم با سلام
لینکهای دانلود خرابن
ایمیل بدم واسم ایمیلشون میکنید
البته نه همه اهنگ ها رو 2تا شو میخام گوش بدم و از روش بزنم
ممنون میشم

pooriaakbari1989
Monday 26 November 2012, 07:17 PM
درود بر شما دوست عزیز.بسیار کار خوبی دارید انجام میدید.منم یک کم سرم خلوت بشه خیلی دوست دارم تو اجرای کتابهای گلنار و یادگاران کمکی کنم.به هر حال ممنون.موفق باشید الناز خانم:41:

EleNaz
Saturday 1 December 2012, 08:06 PM
النار خانوم با سلاملینکهای دانلود خرابنایمیل بدم واسم ایمیلشون میکنیدالبته نه همه اهنگ ها رو 2تا شو میخام گوش بدم و از روش بزنم ممنون میشمسلام. لینکا که سالم هستن. راستش من الان هم سرعتم پایینه و هم این که وقت ندارم. ولی لینک ها سالم هستن.

- - - Updated - - -

درود بر شما دوست عزیز.بسیار کار خوبی دارید انجام میدید.منم یک کم سرم خلوت بشه خیلی دوست دارم تو اجرای کتابهای گلنار و یادگاران کمکی کنم.به هر حال ممنون.موفق باشید الناز خانم:41:ممنون. حتما این لطف رو بکنید چون به نظرم اینجوری به بچه های خیلی کمک میشه مخصوصن که شما واقعن عالی مینوازید.