PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شادمهر - طرفدار

Pathetique
Monday 23 July 2012, 02:11 AM
درود

بلاخره آلبوم رویایی شادمهر عرضه شد . آلبوم با 9 تراک بسته شد که 3 تراک از قبل بود بقیه جدید هستند .

طرفدار

You can see links before reply

1. انتخاب
ترانه سرا : سروش دادخواه
آهنگ و تنظیم : شادمهر عقیلی

دانلود - 320
(You can see links before reply.UAyDSGEh9bM)

2. اسمم داره یادم میره
ترانه سرا : مونا برزوئی
آهنگ : شادمهر عقیلی
تنظیم : محمد ناهیدی

دانلود - 320
(You can see links before reply)

3. حالم عوض میشه

دانلود - 320

4. طرفدار

دانلود - 320

5. آینده
ترانه سرا : سروش دادخواه

دانلود - 320
(You can see links before reply.UAyDS2Eh9bM)

6. خیلیا
آهنگ و تنظیم : محمد ناهیدی

دانلود - 320

7. چه خواب هایی
ترانه سرا : سروش دادخواه , علی ایلیا

دانلود - 320
8. امون از تو
ترانه سرا : حمیدرضا نصرالهی

دانلود - 320

9. زود تموم میشه
ترانه سرا : مونا برزوئی,شادمهر عقیلی

دانلود - 320

به زودی بقیه کارها گذاشته میشه ....

Pathetique
Monday 23 July 2012, 09:56 PM
تمام قطعه ها اضافه شد ...

Pathetique
Monday 23 July 2012, 09:58 PM
اگه دوست دارید بگید به ترتیب کدوم رو دوست دارید .

Acoustic
Monday 23 July 2012, 10:40 PM
به نظر من بجز 2 تراک انتخاب و حالم عوض میشه آلبوم اصلا در حد شادمهر نبود .... من که خوشم نیومد ..

تنظیم ها بجز یکی دو تراک بسیار معمولی و حتی از کار های داخل ایران ضعیف تر ..

با احترام به همه ی طرف دار ها اما این نظر من بود

Pathetique
Monday 23 July 2012, 11:57 PM
به نظر من بجز 2 تراک انتخاب و حالم عوض میشه آلبوم اصلا در حد شادمهر نبود .... من که خوشم نیومد ..

تنظیم ها بجز یکی دو تراک بسیار معمولی و حتی از کار های داخل ایران ضعیف تر ..

با احترام به همه ی طرف دار ها اما این نظر من بود

نظر شما قابل احترامه .
به گفته خود شادمهر آلبوم برای همه نوع سلیقه موزیک داره که سهم شما این دو قطعه بود . سهم من هم 5 قطعه بود که دوستشون داشتم .

انتخاب
طرفدار
حالم عوض میشه
زود تموم میشه
اسمم داره یادم میره

بعضی از تنظیم ها کاملأ با هوش زیاد ساخته شدن . ولی چیزی که من رو رنجونده شعرهای در پیت هست که حداقل از مونا برزویی بعید بود .
درسته انتظار من هم بر آورده نشد ولی به هر حال بعد از 3 سال این هم خوبه ....

Acoustic
Tuesday 24 July 2012, 01:15 AM
یه چیزی دیگه هم که تعجب آوره واسه شادمهری که تو ملودی ساختن تبهر داره بجز همین 2 تراک که گفتم به نظر من
.ملودی که حفظت بشه و تاپ باشه تو هیچکدون نبود ...

تا آخر آهنگ ملودی و تنظیم یه جور و کسل کننده .. یعنی انتظار داشتم با وجود فضای نسبتا خوب و قوی موسیقی داخل ، این آلبوم خیلی قوی تر باشه که بخواد از اونا پیشی بگیره .... حالا بازم نمیدونم نظر دوستان دیگه چیه بدون تعصب

omshooter
Tuesday 24 July 2012, 08:53 AM
با سلام به دوستان
من با آهنگ انتخاب اونم بیشتر برای قسمتهایی که خودش ویولون میزنه و کل آهنگ اسمم داره یادم میره (ریتم بسیار خوبی داره).آهنگ حالم عوض میشه چیز خاصی نداره که بگم بد نیست (به قول یکی که نمیدنم کی بوده اول گفته به یه با گوش دادن می ارزه ).آنگ طرفدار آنگ قویی برای بودن اسم آلبوم نیست (نظر منه).آهنگ آینده هم که شعر یک نفر دیگست و قبل از شادمهر یکی دیگه هم این آهنگ رو اجرا کرده شادمهر ازش اجازه نگرفته ولی باید بگم شادمهر خیلی بهتر از شعر استفاده کرده و یک روحی به شعر داده ....

omshooter
Tuesday 24 July 2012, 09:04 AM
خیلی ها هم با من سازگار نیست و ضعیفه ... . آهنگ چه خواب های برات داشتم هم ریتم بسیار خوبی داره نسبت به شعر آهنگ که ضعیفه ولی شادمهر کلا خیلی خوب آنگسازی و تنظیم کرده . و امون از تو که خیلی خوشم اومد چرا چون شادمهر همیشه یک چیز جدید در نوازندگی ویولنش نشون میده نسبت به بقیه که هر وقت هر آهنگی رو میزنن میگی این فلانی هست ولی شادمهر با سبک هایی که میزنه آدم رو سوپرایز میکنه ... . و آهنگ آخر هم زود تموم میشه هم متوسطه...
نتیجه گیری:نسبت به آلبوم داخلی ها و اونایی که بیرونن که اکثرا فقط یک آهنگ تاپ توشن هست این آلبوم شادمهر در نوع خودش خیلی هم خوبه از اونایی نیست که پاک بشه از روی هارد ها ....(این نظر شخصی من بود دوستان نظر بدید در مورد نظرم ناراحت نمیشم ...)

Pathetique
Tuesday 24 July 2012, 12:46 PM
به نظر شادمهر دیگه انقدر بزرگ شده که داره در موردش کم لطفی صورت میگیره . اون از طرفدار که گفتن کاور آهنگ تارکان هست اینم از بقیه مسایل .
قرار نیست یه آلبوم بده بیرون که توش پر از ترک هایی مثل تقدیر - ماندگار و عادت باشن . چون دیگه اونطوری دیده نمیشن . پس به نظر من به جز ترک انتخاب که جدا عرضه شد ترک طرفدار شاخص بود برای آلبوم و بقیه کار ها هم اگه نگیم نو آوری میتونم بگم کارهایی متفاوت بود . بلاخره باید آلبوم با تمام اقشار جور در بیاد .
تمام صحبتها سلیقه ای صورت میگیره . چرا نمیگیم آینده رو من نوعی دوست نداشتم ولی من خیلی ها رو دیدم که عاشق آینده هستن و این کار دقیقأ شرایط ترک رسیدی رو داره در اون زمان . یه کار قوی هست که فقط برای ما قابل هضم نیست . حالا چون آرومه و اوج نمیگیره به درد نخور نیست و خیلی ها گوش میدن با لذت .
بازم میگم اگر شعرها سنگین تر و حماسی تر بود کارها خیلی خیلی بهتر از این در میومدن . از این شعرها اینیم که شادمهر در آورده هنر کرده واقعأ .
در ضمن شعر آینده از اول برای شادمهر گفته شده که دست کس دیگه ای افتاده حالا نمیدونم کی خونده این شعرو ولی خود سروش هم گفته موضوع رو از مراجع قانونی پیگیری میکنم .

schadmehr
Tuesday 24 July 2012, 01:48 PM
عالی مثل همیشه؛ یه جور کلیشه شکنی ِ مطمئن باشید ازین به بعد چه توی هنرمندای داخل ایران وچه توی هنرمندای خارج ِ ایران از سبک این کارها میشنویم.
قول مدم بهتون.
این آلبوم زمان میخواد تا جا بیفته و بنظرم عالیه.
البته مثل همیشه شادمهر تو انتخاب کردن شاعر و ترانه برای کاراش ضعیف عمل کرده که البته تا حدودی با ملودیهاش جبران کرده این نقص و تا به چشم نیان خیلی

:21ox66r::violinplay3:

Bardya
Tuesday 24 July 2012, 03:00 PM
سلام به نظر من بد نبود ولی هیچوقت به کارای داخل ایران ش و آلبوم های پاپ کورن و ...نمیرسه.
احساس میکنم یه کم افت کرده البته این نظر منه:26:

Amir
Tuesday 24 July 2012, 04:31 PM
انتخاب
حالم عوض میشه
طرفدار
آینده
چه خواب هایی

metal-militia
Tuesday 24 July 2012, 06:17 PM
به نظره من شادمهر افت نکرده.داره نوآوری میکنه.قرار نیست تا آخره عمرش بیاد و برای ما ملودی بنویسه که حفظ کنیم.همین که یه کار زیبا و باارزش داره ارائه میده باید دستش رو بوسید.به نظرم تنها هنرمند پاپ کشور ما شادمهره.این داخلیا که دارن با ********** بازی میکنن.

hobabe1
Tuesday 24 July 2012, 06:21 PM
فقط تو این آلبوم از یک کار شادمهر ناراحت شدم !!!! شادمهر که اون همه استعداد داره و نابغه تو ملودی سازی و تنظیمه آخه این کارش یعنی چی ؟؟؟ نمیخوام تو تاپیک بگم منظورم چیه .. اگه کسی خواست بدونه بگه تا بهش پ . خ کنم

MonaLisa
Tuesday 24 July 2012, 10:09 PM
من کار های قدیمش رو بیشتر دوست داشتم البته نظر منه قدرت کار به کار های شادمهر نمیخورد انتظار ازش بیشتر بود

hopital
Wednesday 25 July 2012, 12:02 AM
خوشحالم كه بالاخره پس از مدتها يه آلبوم با "كيفيت" گوش دادم و اين خودش براي شنونده مهمه. اين آلبوم يك آلبوم پاپ "به تمام معنا" هست. سازها و صداها طبق معمول هميشگي با ذوق و استعداد شادمهر كنار هم رديف شدن. شعرها ساده هستن و همين سادگي ويژگي متمايزه. تراكها نه اونقدر سنگينن كه فقط عده اي بتونن گوش كنن و نه اونقدر ساده كه شنونده حرفه اي رو دل زده كنه. مشخصه كه هر تراك با عشق و احساس ساخته شده و با تراك هاي ديگه متفاوته. نوآوري توي رنگ آميزي و فضاسازي موج ميزنه.
صداي نازك شادمهر ويژگي جالب و تجربه ي متفاوتيه.
محدوده و ديناميك صداي شادمهر خيره كننده است و آدم رو شگفت زده ميكنه. اين حالت توي تراك "زود تموم ميشه" به اوج خودش ميرسه كه صداي شادمهر به سه محدوده ي فختلف تقسيم ميشه و ويلن و سمپلهاي مختلف ناله وار با صداش آميخته ميشن.
تراكهاي "انتخاب" ، "اسمم يادم ميره" و "امون از تو" كه شادمهر باز هم يك ساز زهي متفاوت آورده ، از بهترين تركهاي آلبومن.
ترك "خيليا" كه يك كار فوق العاده متفاوت و به سبك غربي هست رو دوست دارم.
شادمهر حتي اگه كاري شبه غربي داشت باز از اصالتش دور نشده و قسمتهاي اوج رو مثل آوازهاي سنتي ايراني اجرا ميكنه و از ته دل فرياد ميزنه.
"چه خوابهايي" رو خيلي دوست دارم با اون فضاسازي مختص شادمهري و تركيب صداهاي مطبوع و "نامطبوع" (مثل "امون از تو") كاريه فوق العاده زيبا.
تنها كاري كه نپسنديدم تراك "طرفدار" بود كه به نظرم ناهيدي تنظيم رو خراب كرد. البته اون قطعه اي كه با موبايل از تراك طرفدار ضبط شده بود زمين تا آسمون با اين فرق داشت.

با سپاس

mohem
Wednesday 25 July 2012, 10:00 AM
خوب دوستان بالاخره بعد از هر روز کافی نت رفتن و انتظار آلبوم شادمهرم اومد نکته بد این آلبوم این بود که شادمهر خیلی واسه انتشار این آلبوم کشش داد !!!
یک سالی بود که این آلبوم میخواست بیاد.
واما نکته ای که خیلی توی این آلبوم خود نمایی میکنه اینه که نشون میده شادمهر چقدر از فضای موسیقی داخل دور شده به طوری که اکثر کارا تم غربی دارن!
و اما نقد که اصلا در این حد نیستم ولی بهتره بگیم نظر شخصی!
1:ترک یک این آلبوم که قبل از اومدن آلبوم منتشر شد و از نوع ملودی سازش همه حدث میزدند که به آهنگ عادت نزدیک باشه و بود . جالبه که این سبک صدای ویولون و ملودی رو من قبلا تو موسیقی متن فیلم مریم مقدس دیده بودم چون یه جور تم رومی یونانی داره و به علت همین یکی از دوستام احتمال میداد کاور باشه ! ولی خوب نیست ترانه این کار خوبه و قشنگه و موضوعش جدیده یکی از بردهایی که شادمهر کرده همیشه اینه که ترانه های با سبک جدید رو میخونه ملودی هم که قویه واقعا ولی به پای عادت نمیرسه اصلا ! متاسفانه این ترک رو هم با کلی کش دادن پخش کردن ! ویدیو هم که حرف نداره.
2:اسمم داره یادم میره بازم یه موضوع جدید از اول آهنگ و نوع تنظیم میشه حدث زد که شادمهر میخواسته موفقیت ترک بدبین ابی رو واسه خودشم تکرار کنه ! چون توی این تنظیم قسمت ملودی ساز اول ساز آگوستیک میاد و ملودی ساز دوم سینتی سایزر درست برعکس بدبین ابی ! اما بازم یه ترانه زیبا . اما ملودی ملودی یه کار اسپانیش زیباست ولی مقداری هم شبیه کارای قدیمی شده مثل ستاره های سربی ابی و کار هم اتاقی البته جسارت منو ببخشید این چیزی از شادمهر کم نمیکنه !
3:حالم عوض میشه که همه شنیدیم یه کار هاوس با ملودی و تنظیم فوقالعاده متفاوت با کارهای داخل . و البته ترانه سفارشی
4:طرفدار متاسفانه شادمهر کاری که ازش انتظار نداشتم رو انجام دا د ملودی این آهنگ رو عوض کرد ویه مقدار ضعیفش کرد ملودی اصلی این کار همونی بود که با موبایل از پشت تلفن رکورد شده بود و لو رفته بود ولی خوب این ملودی هم بسیار زیبا بود مخصوصا با تنظیم محمد ناهیدی که نشون داد سبکهای دیگه هم تنظیم میکنه مخصوصا با صدای عود و فلوت ترکی که گمون کنم شادمهر تا حالا اینطور نخونده بود ! اما یه ریتم گیتار مصنوعی داره که تابلووه وی اس تیه و استفاده ازش یکم قدیمی شده!
5:آینده که به گفته خیلیا در حد شادمهر نبود مخصوصا اینکه میتونست تنظیمی قوی تر ملودی دارای اوج زیبا و همچنین ترانه دسته اول باشه نه دست دوم !
6:خیلیا نکته خیلی جالب اینکه شادمهر بعد از مدتها که آخرین بار کارای بهروز سفاریان رو اجرا کرده بود اجازه داد یکی دیگه براش آهنگ بسازه و حاضر شد ملودی یکی دیگه رو اجرا کنه ((محمد ناهیدی)) تنظیم این کار منو یاد آهگ ماماما یا لا لا لا بود مال آکون نمیدونم ولی منو بد یاد اون میندازه ! تم غربی این کار بازم نشون دهنده دوری شادمهر از فضای داخله متاسفانه! و ملودی هم بد نیست از ترانشم خیلی خوشم اومد تو فضای جالبی بود ((پیرهن من روته))
7:چه خوابایی.صدای سوت زدن شادمهر رو البته اگه وی اس تی نباشه بعد از مدتها که آهنگ علامت سوال اومده شنیدیم .سبک این آهنگ به شدت اونوریه مخصوصا تیون خاصی روی صدای شادمهره من فقط نفهمیدم این کار هاوس بود یا ترنس تنظیم عجیب و جالبی داشت با ترانش هم زیاد ارتباط نگرفتم .
8-امون از تو !!!وقتی شروع میشه آدم حس میکنه توی کافه نشته و یکی با یه ویولن و یه پیانوی داغون یه طرف داره واسه آدمای که مستن کارای خراباتی میزنه جالبه ولی به نظرم چه از نظر ترانه و چه از نظر ملودی بدترین ترک آلبوم بود البته نه از نظر تنظیم!
9:زود تموم میشه یاد آلبوم 88 بنیامین انداخت منو که باز ترک پایانی آلبوم تم تموم شدن داشت! ترانه روونی داره انگار داره باهات حرف میزنه البته این نظر منه.
ملودی زیبا البته غربی به سبک کارای کلاسیک پاپ غربی البته تنظیم هم خیلی همینطور ولی به نظر من از بهترین ترکای آلبومه .
جمع بندی: در کل به عنوان یه شنونده حرفه ای که شاید برای اینم آلبوم از بس هر روز کافی نت رفتم شاید بیست هزار تومن پول دادم کافینت الانم کافی نتم!!!!از شادمهر انتظارم خیلی بیش از این بود . تون این آلبوم نه خبری از عادت بود نه تقدیر نه ماندگار نه خیال و.... کلا نمیدونم شادمهر تاکی میخواد با ریسک بالا سبک عوض کنه شاید اگر داخل ایران بود و توی این فضا زندگی میکرد کارای قابل قبول تری ارایه میداد . درست الان که همه از سبک شادمهر به نون ونوایی رسیدن شادمهر سبکش رو عوض کرده!!!نمیدونم این جواب ما طرفدارای شادمهری نبود که آلبوم رو بعد از این همه انتظار سی هزار تومن چارده دلار به ادلار روز بهمون بخوان بفروشن!!!!!! (البته ماکه دن کردیم!!)) الا کل حال به نظرم یه سروگردن از آلبومهای خاطره ساز قبلی پایین تر بود بجز تکهای انتخاب و طرفدار و ترک آخر بقیه کارها به نظرم در حدو اندازه شادمهر نبود شاید اگر سه سال کشش نمیداد این آلبوم بیشتر جواب میگرفت و انتظارات بالا نمیرفت . در کل به این آلبوم 15 میدم از بیست وقتشه شادمهر یا بیاد ایران که نمیشه یا یه جوری خوشو با فضای داخل مچ کنه . در کل از این پر حرفی کردم ببخشید فقط به عنوان یه شادمهری که عاشق استادم نظرمو گفتم .
موفق باشید.

Pathetique
Wednesday 25 July 2012, 12:56 PM
ولی من به جای جمله " دور شده از موسیقی ایرانی " میگم : کشیدن قدرت در همه نوع آهنگسازی به رخ

کی میتونه مثل شادمهر یه ترک مثل زود تموم میشه بده ......

hopital
Wednesday 25 July 2012, 01:43 PM
با softkade عزيز موافقم.
واقعا" هرچه بيشتر به آلبوم گوش ميدي ارتباط بيشتري برقرار ميكني!
حالا تراك "زود تموم ميشه" كه اصلا يك آهنگ دراماتيكه و داستاني داره واسه خودش! آدم با گوش دادن اين آهنگ حس غم و شادي لحظه اي بهش دست ميده ! گيتاري كه اولش ميزنه و انگار نامتعادله و آكوردهايي كه يك هو آدم رو غافل گير ميكنن ، همچنين صداي شادمهر در اول قطعه يه حس نوستالژيك ميده و ما رو مي بره به "ايران" و جووني هاي شادمهر و بعد چندي نمي گذره كه آخرين نت اين صدا با زهي هاي پر تلاطم به صداي بالاتر و مسن تر شادمهر مي پيونده و اون هم تموم ميشه و ميره بالاتر و همه نشون از زودگذر بودن دنيا و خوبي ها داره.
كي ميتونه مثل شادمهر توي آهنگ "چه خوابهايي" كه ريتم تندي داره ، خيلي ملايم صداي تپنده و زير ويلن رو زيركانه توي آهنگ قرار بده؟

(شادمهر يك نابغه است)
چون به همه ي ريزه كاريها توجه داره و همه ي صداها رو ميشناسه.

( موسيقي شادمهر فيلم سينماييه!)

آهنگ انتخاب كه با اون صداهاي غول آساي گيتار الكتريك تو قسمت اوج به دراماتيك شدن آهنگ كمك ميكنه يكي از بهترين قطعات چند دهه ي اخيره.
از "خيليا" بگم - كه انگار شادمهر خطاب به خودش ميگه "خيليا دوست دارن با تو باشن" - يا از "آينده" كه انگار تو زمان معلقه يا از "امون از تو" - كه شادمهر با حالت مستي و سرخوشي ميخونه - ؟
هر تراك اين آلبوم خاطره انگيزه و يادمون نره كه شادمهر از "خيليا" كه خواننده ان از نظر زماني جلوتره! چه رسد به آهنگسازي و نوازندگي و تيپ و قيافه !
آره شادمهر يك اسطوره ي تكرار نشدني موسيقي پاپ ايرانه كه بايد تا جاي :ممكن: ازش حمايت كنيم و بهش خسته نباشيد بگيم كه شايد "طرفدار" هديه اي فراموش نشدني به ماي "طرفدار" باشه.

metal-militia
Wednesday 25 July 2012, 01:52 PM
نگاهی‌ به موزیک ویدئوی انتخاب

در ابتدای آهنگ در خانه‌ای ویران وسایلی چون آینه و شمعدان،ساعت و ریسه هایی دیده میشود که غبار بسیاری را بر خود گرفته اند،که نشاندهنده عدم پویأیی و حرکت در جریان زندگیست،نامه هایی که بارها و بارها نوشته،اما همه آنها مچاله شده اند،جوهری که ریخته شده ونشانگر به پایان رسیدن توان نویسنده با توجه به مچاله شدن کاغذ هاست،،،،در این میان مهمترین چیزی که خودنمایی می‌کند وجود درختچه‌ای تقریبا خشکیده در گوشه خانه است که نشانگر عشقی‌ کهنه اما خسته کنند برای شخصیت دختر داستان است،،،
مشخصات خانه کاملا مترکه می نماید و حتی سقفی وجود ندارد،دیوارها ترک برداشته و همه چیز رو به زوال است
با دیدن این مشخصات از خانه شعر آغاز میشود(درگیره رویای توام).
دختر لباسی سپید بر تن‌ دارد و بر کاناپه‌ای نشسته که تنها چیز نویی است که در خانه وجود دارد که بیان کننده بکر بودن،اشتیاق و حسی تازه در دختر است.
از زیباترین صحنه‌های این موزیک ویدئو حضور کلید که نشاندهنده قلب معشوق در دستان معشوقه است می‌باشد،،،به ناگه دختر بر میخیزد ،کلید یا قلب معشوق خود را رها می‌کند،دیوارها ناپدید می شوندو معشوقه بدنبال عشقی‌ جدید که گویا تنها دلیل او برای شروعی جدید است به راه می‌افتد.جالب اینجاست که زمانی‌ که دیوارها از بین رفته و دختر از در عبور می‌کند ،درختچه گویا ناظر بر عبور دختر از در است،و دختر میرود.
وجود ‌اسب در بیرون از در دلیل و انگیزه ای مضاعف برای رفتن است و به او شوق رفتن را القا می‌کند،دختر افسار ‌اسب را می‌گیرد اما قبل از رفتن نگاهی‌ بسیار عمیق به خانه،گذشته و درخچه خود می‌اندازد و گویا تمام گذشته خود را با این نگاه مرور می‌کند،،،در این لحظه باز هم هماهنگی بین شعر و موزیک ویدئو بی‌ بدیل مینماید(اگه دلت می‌خواد بری،اصرار من بی‌ فایدست).
دختر میرود اما در راه با مسائل جالبی‌ رو در رو میشود،معشوقه هایی مانند خود می بیند که همه لباسی سپید بر تن‌ دارند اما چشمهایشان بسته است و نه تنها درختچه‌ای ندارند،بلکه همه به تیرهایی چوبی تکیه زده اند و ساعت‌هایشان حتی زمان را نشان نمیدهد و این یعنی‌ زوال و سر در گمی در رابطه‌های پوچ آنها در این دنیا.(قیاس این صحنه با صحنه اول که از وجود درختچه وعقربه ها در خانه او سخن میگوید بسیار زیباست).
او به مسیر خود ادامه میدهد و در مسیر درختهایی را نیز می بیند که نابود شده اند و جز اندک تکه هأیی از تنه آنها چیزی نمانده است.
در نهایت دختر به خواسته و میل قلبی خود می‌رسد،درختی می‌یابد،تنومند،قابل تکیه کردن که حتی میوه هم داده است(کلید که همان قلب معشوق برای معشوقه است).)
دختر کلید را می‌چیند و به آن می نگرد،اما در همین لحظه است که زوال درخت،همچون درختهایی که در مسیر خود دیده بود آغاز می گردد،دختر مشت خود را باز می‌کند و بار دیگربه کلید در دستان خود نگاه میکند، اما به ناگاه خود را در خانه خود می بیند درست در مکانی که تصمیم به رفتن گرفته بود و در می‌یابد این تنها رویایی بوده که از پس ذهن او برای ترک کردن خانه و
رها کردن معشوق گذشته است.
درست همانطور که که در ابتدای شعر می‌گوید درگیر رویای توام،منو دوباره خواب کن،دختر نیز از رویایی که در خواب داشته برخاسته است.
هماهنگی حضور درختچه درامتداد دستان دختر که کلید را در آن نگاه داشته در لحظه پایانی موزیک ویدئو، پایانی بسیار زیبا و استادانه است.

به نقل از صفحه فیس بوک طرفداران شادمهر

lohrasebii
Friday 27 July 2012, 01:37 PM
متاسفانه تا حالا کاور بودن 2 تا کار تقریبا مشخص شده.

کار اول آهنگ "امون از تو" هست که به نظرم بر خلاف فرموده دوست عزیزمون یکی از بهترین آهنگ های این آلبومه.

کار دوم هم آهنگ "طرفدار" هست که به نظر میرسه الهام گرفته از آهنگ تارکان خواننده ترک باشه.

البته در مورد "طرفدار" فقط قسمت هایی از این موزیک از آهنگ ترکی الهام گرفته کاری که قبلا هم شادمهر در آهنگ بیتو انجام داده بود.

من به شخصه انتظارم از شادمهر بیشتر بود، شادمهر توی این آلبوم سعی کرد باز هم سبک های متفاوت رو در کنار هم قرار بده و مخاطب عام رو با سبک های مختلف آشنا کنه اما این آشنایی به قیمت دور شدن از سبک اصلی شادمهر تموم شد که همون سبک شرقی هست که امروز بهروز صفاریان پیاده میکنه.

در هرصورت بهتر بود شادمهر از سبک کامپیوتری و fl studio فاصله بگیره و بره به سمت موزیک زنده ، کاری که به نظرم مانی رهنما (هم دوره ای شادمهر) توی این دو آلبوم آخرش انجام داد و کلاس موسیقی خودشو ارتقا داد.

Mehrdadgh4
Wednesday 1 August 2012, 10:21 PM
دفعه اول که آلبوم رو گوش کردم زیاد دوست نداشتم !

دوباره که گوش کردم دیدم آهنگا مشکلی نداره و فقط سبک عوض شده !

بار سوم که گوش کردم دیدم همه چیز چقدر خوبه و با اینکه سبک عوض شده بازم حس همون حس شادمهره !

همون شادمهری که من از کودکی کاراش رو گوش می کردم و آهنگاش برام یه حس و حال دیگه داشت نسبت به بقیه !

شادمهری که به من یاد داد احساس داشته باشم.حالا برام فرقی نمی کنه چه سبکی خونده باشه،چون صداش رو دوست دارم،احساسی که توی صداش هست رو دوست دارم،یه احساس واقعی که خود شادمهر داره نه فقط آهنگ....

کل آلبوم رو دوست دارم ولی دلم می خواد شادمهر بازم به همون سبک قبلیش بخونه.

ممنون.

You can see links before reply .jpg

Pathetique
Wednesday 1 August 2012, 11:17 PM
متاسفانه تا حالا کاور بودن 2 تا کار تقریبا مشخص شده.

کار اول آهنگ "امون از تو" هست که به نظرم بر خلاف فرموده دوست عزیزمون یکی از بهترین آهنگ های این آلبومه.

کار دوم هم آهنگ "طرفدار" هست که به نظر میرسه الهام گرفته از آهنگ تارکان خواننده ترک باشه.

البته در مورد "طرفدار" فقط قسمت هایی از این موزیک از آهنگ ترکی الهام گرفته کاری که قبلا هم شادمهر در آهنگ بیتو انجام داده بود.

من به شخصه انتظارم از شادمهر بیشتر بود، شادمهر توی این آلبوم سعی کرد باز هم سبک های متفاوت رو در کنار هم قرار بده و مخاطب عام رو با سبک های مختلف آشنا کنه اما این آشنایی به قیمت دور شدن از سبک اصلی شادمهر تموم شد که همون سبک شرقی هست که امروز بهروز صفاریان پیاده میکنه.

در هرصورت بهتر بود شادمهر از سبک کامپیوتری و fl studio فاصله بگیره و بره به سمت موزیک زنده ، کاری که به نظرم مانی رهنما (هم دوره ای شادمهر) توی این دو آلبوم آخرش انجام داد و کلاس موسیقی خودشو ارتقا داد.
از کلمه کاور متنفرم ....
اونقدر بدبخت نیست که بخواد کار یکی رو کاور کنه . انقدر تو فکرش ملودی داره که کاور نده بیرون بعد از 3 سال .

من نمیدونم مردم چه مشکلی با این بنده خدا دارن که همش میخوان تخریبش کنن !

بس کنید دیگه .

lohrasebii
Thursday 2 August 2012, 12:10 PM
از کلمه کاور متنفرم ....
اونقدر بدبخت نیست که بخواد کار یکی رو کاور کنه . انقدر تو فکرش ملودی داره که کاور نده بیرون بعد از 3 سال .

من نمیدونم مردم چه مشکلی با این بنده خدا دارن که همش میخوان تخریبش کنن !

بس کنید دیگه .

سه حالت داره:

1) یا از فرط علاقه به شادمهر دوست نداری با حقیقت روبرو بشی.

2) یا از شدت تنفرت از کاور دوست نداری شادمهر کاور کرده باشه.

3) یا واقعا کارایی که شادمهر کاور کرده رو گوش نکردی.

توضیح اینکه: حالت سوم احتمالش بسیار بسیار کمه.

شادمهر تا حالا کارایی مثل : دل دیوونه ، بی تو ، باور ، امون از تو ، پاپ کرن رو کاور کرده و کاری مثل طرفدار رو هم از دیگری الهام گرفته ؛ توی بیشتر این کارا هم اسمی از کسی که موسیقی رو از اون برگرفته نیاورده.

البته من منظورتو از جمله آخر نفهمیدم ، منظورت اینه که ماها قصد تخریب شادمهر رو داریم؟:39:

Pathetique
Thursday 2 August 2012, 02:09 PM
سه حالت داره:

1) یا از فرط علاقه به شادمهر دوست نداری با حقیقت روبرو بشی.

2) یا از شدت تنفرت از کاور دوست نداری شادمهر کاور کرده باشه.

3) یا واقعا کارایی که شادمهر کاور کرده رو گوش نکردی.

توضیح اینکه: حالت سوم احتمالش بسیار بسیار کمه.

شادمهر تا حالا کارایی مثل : دل دیوونه ، بی تو ، باور ، امون از تو ، پاپ کرن رو کاور کرده و کاری مثل طرفدار رو هم از دیگری الهام گرفته ؛ توی بیشتر این کارا هم اسمی از کسی که موسیقی رو از اون برگرفته نیاورده.

البته من منظورتو از جمله آخر نفهمیدم ، منظورت اینه که ماها قصد تخریب شادمهر رو داریم؟:39:

حالت چهارم : اگر قرار باشه هیچ آهنگی شبیه آهنگ دیگه نباشه ، سازنده یا باید تمام آهنگهای ساخته شده تو دنیا رو کامل گوش کنه یا اینکه یه سبک جدید اختراع کنه که شبیه هیچ سبک دیگه ای نباشه .
حالا شما بگو آیا شادمهر باید کل مزیک های ساخته شده دنیا رو گوش بده که یه وقت شبیه به اونا کاری نسازه ؟

بله دقیقأ میگم این کار تخریبه .... تخریب کسی که از بزرگ شدنش افراد دیگه کوچیک میشن و نمیتونن پول در بیارن از موسیقی . نمیتونن رشد کنن .
اینو از حرفهای آدمی مثل محسن یگانه ( یا تقریبأ 99% خواننده های داخل کشور ) میگم .

باید قبول کنیم که با این سطح درک موسیقی ، شادمهر برای ما پاپ کشور ما زیادیه .

metal-militia
Thursday 2 August 2012, 03:58 PM
مگه این یالغوزهایی که تو ایران کاور هم نه بلکه دزدی میکنن میان و بگن که شادمهر بگه؟؟گرچه من هم معتقدم شما نمیتونی موفقیت و محبوبیت شادمهر رو ببینی.چون باعث میشه کسائیکه تو ایران کلاه برداری میکنن آبروشون بره.مثلا همین لحراصبی خوده شما

lohrasebii
Thursday 2 August 2012, 05:21 PM
مگه این یالغوزهایی که تو ایران کاور هم نه بلکه دزدی میکنن میان و بگن که شادمهر بگه؟؟گرچه من هم معتقدم شما نمیتونی موفقیت و محبوبیت شادمهر رو ببینی.چون باعث میشه کسائیکه تو ایران کلاه برداری میکنن آبروشون بره.مثلا همین لحراصبی خوده شما

لهراسبی و یگانه که به نظر من انگشت کوچیکه شادمهر هم نیستن روی آلبومشون نوشته بودند برگرفته ازآهنگ یونانی مثلا دایان.

اگه اونا هم ننوشته باشن اشتباه کردن.

بعدشم اینکه آواتار من علی لهراسبیه دلیل نمیشه شما منو به ایشون یا ایشونو به من نسبت بدی.

سوم اینکه لهراسبی با شادمهر رفاقت دیرینه ای دارن و مطمئنا خود شادمهر که اصل قضیه است در مورد علی مثل شما فکر نمیکنه.

ببین داداش شادمهر نابغه ی موسیقی درست ، موزیسین قابلیه درست اما اسکی باز خوبی هم هست ، قبول نداری؟

من جواب نفر قبلی رو ندادم چون اگه مثه خودش جواب میدادم ، اصل بحث خراب میشد، جواب شما رو دادم چون ظاهرا منکر کاور کردن شادمهر نیستی .

درضمن موفقیت و عدم موفقیت شادمهر هیچ ارتباطی به این مطالبی که ما اینجا میزنیم نداره (تا کور شود هر آنکه نتواند دید)، لطفا منطقی بحث کنید.

hopital
Thursday 2 August 2012, 06:02 PM
به نظر من لغت كاور لغت مسخره ايه ! اون براي كسي كه هنرش در زمينه ي موسيقي شناخته شده و جاي بحثي در علم شادمهر در آهنگسازي نيست ! اين لغت مال اين خوانده و آهنگساز هاي در پيت داخل ايران هست كه حتي نميتونن يه خط ت بخون و اسم خودشون رو گذاشتن خواننده يا آهنگساز ! پس اين كه شادمهر ما رو با سبك هاي ديگه آشنا ميكنه خيلي هم نكته ي مثبتيه ! اگه قرار بود هميشه يكواخت باشه كه ديگه هنر و ذوق كور ميشه ! چرا نبايد يه نفر كه استعداد داره همه ي سبكها رو امتحان كنه و علم خودشو به رخ همه بكشه ؟ شائمهر با خيالي نيست و ‍ژينا در خارج از كشور شروع كرد كه اون موقع آهنگهاي فوق العاده اي بودند و حالا هم داره همين پيشرفت رو ادامه ميده ...

Amir
Thursday 2 August 2012, 08:42 PM
یه هدفن فیلیپس + وولوم 100 + قطعه انتخاب = همانا ما ز بالاییم و به بالا بر می گردیم

metal-militia
Thursday 2 August 2012, 08:51 PM
یه هدفون بیتس+ولوم 80 درصد+آهنگ اسمم داره یادم میره=فوران احساسات من.

lohrasebii
Friday 3 August 2012, 09:36 AM
یه هدفون بیتس+ولوم 80 درصد+آهنگ اسمم داره یادم میره=فوران احساسات من.

یه اسپیکر ادیفایر S550 + ولوم 75 درصد + آلبوم طرفدار = خداحافظ زندگی

hopital
Friday 3 August 2012, 10:44 AM
نكته ي قابل توجه اينه كه شادمهر قبلا صداي نازكشو توي آهنگ ترس آلبوم قبلي استفاده كرده بود و انگار از اين كار خوشش اومد و تو اين آلبوم ديگه اكثر تراكها به اين شكل خونده شدن كه انصافا هم جالب شد و تم جديد شادمهر با گريم جديدش تو موزيك ويدئوهاي اخير همه رو غافل گير كرد مثلا توي همين آهنگ طرفدار - كه من اول زياد ازش خوشم نميومد و حالا آهنگ مورد علاقم شده - اوايلش مثل صداي يك مريض مي خونه !

Bide_Majnoon
Wednesday 8 August 2012, 10:43 PM
این آلبوم خیلی متنوع بود و اگر کسی فکر میکنه شادمهر افت کرده به نظرم داره سلیقه ای با قضیه برخورد میکنه قبول دارم شاید بعضی از تراک ها اصلا شبیه کارای قبلیش نباشه و بعضی ها نپسندن ولی دلیل نمیشه بگیم کارهای ضعیفی بودند.همین که شادمهر سعی کرده مهارت خودشرو تو سبک های دیگه نشون بده جای تحصین داره.

Setareyesharghi
Friday 24 August 2012, 12:15 PM
اگه دوست دارید بگید به ترتیب کدوم رو دوست دارید .

1_طرفدار
2_انتخاب
3_زودتموم ميشه
4_حالم عوض ميشه
5_اسمم داره يادم ميره
6_چه خوابهايى
7_خيلى ها
8_آينده