PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کمک فوری در رابطه با وکال

rockempire
Tuesday 24 July 2012, 11:03 PM
سلام به همه بچه ها
من تو وکالم یه مشکی پیدا کردم نمیدونم چرا وقتی با صدای بلند میخونم صدام عوض میشه زیادی به دلم نمیشینه
البته قسمت هایی از اهنگو که با صدای معمولی میخونم خیلی خوب در میاد
میخواستم بدونم یه راهی هست که بتونم با صدای بلند به همون دلنشینی بخونم یا صدای من واسه بلند خوندنا خوب نیست:39:
لطفا کمکم کنید این واسم خیلی مهمه:18:

ali126
Saturday 25 August 2012, 05:55 PM
سلام دوست عزیز
شما بصورت کلاسیک در کلاس آواز شرکت کردید یا خیر؟
اگر خیر حتما این کار لازم است و اگر بله چه مدت هست که کلاس میرید؟ اوج خوندن کار سختیه و با تمرین زیاد به دست میاد
ولی بطور کلی باید بدونی که وقتی اوج میخونی نباید عضلات گردنت و شانه هات منقبض بشه باید راحت و ریلکس باشی
صدا را از پرده دیافراگم در آوری و به قول خواننده ها صدا را در سر خود انعکاس دهی اول یک قطعه را با صدای بم تمرین کن پس از این که مسلط شدی با صدای اوج بخون

hessamku
Saturday 8 December 2012, 12:28 AM
با عرض درود
حرف دوست عزیزمون علی رو تایید می کنم
این احساس زمانی به وجود میاد که شما صدا رو به روش صحیح از دهان خارج نکنید
اگر کتاب هایی که در زمینه تکنیک های صدا سازی و آواز موجود هست رو مطالعه بفرمایید متوجه میشید که یکی از اصولی و پایه ای ترین بخش های خوانندگی روش صحیح صداسازی هست ...
به این معنی که جای نت ها رو دهان بیابید که بسیار مهم و همونطور که عرض کردم پایه ای نیاز به تمرین داره
آموزش های صوتی که بنده در سایت قرار دادم رو حتما گوش بفرمایید به جوابتون با مثال خواهید رسید

navid1367
Friday 28 June 2013, 10:42 PM
سلام چطور میتونم نمونه کار صدامو بزارم سایت؟

Honey_Shababi
Friday 28 June 2013, 10:45 PM
سلام چطور میتونم نمونه کار صدامو بزارم سایت؟

سلام

از اینجا

You can see links before reply

tiruse
Monday 15 July 2013, 12:38 AM
سلام، من هم در ادامه صحبت دوستان باید بگم که اوج خوندن نیاز به تمرین زیاد و البته کنترل تمرین داره، یعنی شما شاید بتونی بعد از مدتی تمرین اوج بخونی، اما ممکنه با گام پایینت هماهنگ نباشه و این مورد خودش اصول خاص خودش رو داره!

پیشنهاد میدم از یک مربی یا کسایی که سابقه ی بیشتری دارن برای کنترل تمریناتت کمک بگیری !!

mazari
Monday 16 September 2013, 12:40 AM
بم و زیر هر دو سختن عزیز و باید تمرین کنی
بم در آوردنش راحتتره اما کنترلش سخت هست
زیر در آوردنش یکم تمرین و صدا سازی میخواد
اگه میتونی اون نت رو بگیری احتمال زیاد میتونی بخونی تو اون نت، باید کار کنی تا بتونی تو اون نت هم به مرور تسلطت مثل نتهای پایینی باشه
اگه میبینی تو اوج زیاد خوب در نمیاد صدات عجله نکن، و زیاد فشار نیار که ممکنه صدات بگیره و خراب بشه، کمی حوصله کن و بدون با تمرینات صداسازی به مرور صدات باز میشه