PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای شروع گیتار

amoo_erik
Wednesday 25 July 2012, 10:18 AM
سلام به تمامی دوستان عزیز در این سایت مفید (تازه پیداش کردم این گنج بزرگ رو)

من 23 سالمه و درسای تئوری سخت دانشگاهیم تقریباً تموم شده و دارم راحت میشم. یکی از دوستان در محل کار من و تحریک کرد به رفتن سمت موسیقی. منم خیلی موسیقی رو دوست دارم به خصوص سازهای ساکسیفون و گیتار فلامنکو. از اونجایی که تا حالا وقت نداشتم و ساکسیفون هم سر و صداش زیاده برای آپارتمان تصمیم دارم گیتار رو شروع کنم به سبک فلامنکو.

من هیچی از موسیقی و نت خونی و اصطلاحات این 6 صفحه تاپیک رو نفهمیدم اگه میشه من و راهنمایی کنید که از کجا و چطوری شروع کنم؟! (دوست دارم این سبک و تا آخر و به صورت کاملاً حرفه ای یاد بگیرم)
من قصد دارم در کنار رشته اصلیم (داروسازی)، این سبک فلامنکو رو به صورت تمام حرفه ای یاد بگیرم. اگه موسسه آموزش موسیقی خوبی در تهران سراغ دارید خوشحال میشم معرفی کنید تا برم برا شروع.
سبک های مختلف گیتار، گیتارهای مخصوص خودشون رو دارند؟! میتونم از اول با فلامنکو شروع کنم؟!!

ممنون میشم من و راهنمایی کنید

guitarmethod
Tuesday 31 July 2012, 04:11 PM
چندین سایت هست که میتونین اطلاعات خوبی بگیرید که یکی از بهترین هاشون که سایت ایرانی هم هست
آموزش آنلاین گیتاره. از این سایت میشه بسته های خود آموز تصویری گیتار رو هم تهیه کرد. مشاوره آنلاین هم میشه داشت.
You can see links before reply

نمونه های خارجیش هم جالبن
که اینا هم جالبن.