PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی تشخیص سبک ها از هم

leomasih
Thursday 2 August 2012, 11:07 PM
سلام دوستان عزیز

فک کنم خیلی ها مثل من این مشکل رو دارن که چجوری سبک ها رو از هم تشخیص بدن مخصوصا سبک هایی که خیلی نزدیک به هم هستن
مثلا جز رو از راک یا بلوز یا فانک یا پروگرسیو و...

ممنون میشم اگه کسی توضیحات کامل رو بدن که چجوری میشه تشخیص داد یه نت یا یه پارت جزو کدوم سبک هست...
مرسی از همه...
البته قطعا منظورم نت ها درامز هست و نحوه ی تشخیص از روی نت های درامز...

avm
Sunday 5 August 2012, 03:18 AM
سلام دوستان عزیز

فک کنم خیلی ها مثل من این مشکل رو دارن که چجوری سبک ها رو از هم تشخیص بدن مخصوصا سبک هایی که خیلی نزدیک به هم هستن
مثلا جز رو از راک یا بلوز یا فانک یا پروگرسیو و...

ممنون میشم اگه کسی توضیحات کامل رو بدن که چجوری میشه تشخیص داد یه نت یا یه پارت جزو کدوم سبک هست...
مرسی از همه...
البته قطعا منظورم نت ها درامز هست و نحوه ی تشخیص از روی نت های درامز...

سلام
راستش، راه شاید زیاد داشته باشه همراه با مثال و اینا، یکی از ساده ترین کار، گوش دادن زیاد موزیک هست و این که بدونین موزیکی که دارین گوش میدین چه سبکی هست، حالا از کجا بدونین این موزیک چه سبکی هست؟! راه حل ساده گوگل کردن اسم آهنگ هست و خوندن در مورد فضای موزیک، بعدا" به مرور زمان میتونین قدرت تشخیص پیدا کنین

مرسی ارسلان

leomasih
Sunday 5 August 2012, 01:05 PM
مرسی
تا یه جایشو میتونم بفهمم خوب مثلا فرق پاپ با راک و اینا خیلی زیاد و مشخصه اما بقیشون....
مثلا از روی نوع نت ها نمیشه فهمید؟؟
بازم مرسی...

adrum
Sunday 21 July 2013, 02:23 AM
من فکر میکنم هم با زیاد گوش دادن اهنگها و استایلهای مختلف و هم از رویِ تمپو . بازم درامرای حرفه ای واردترن من فقط 3 ساله که درام میزنم و باتوجه به دونسته های کمم جواب دادم .